Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

 • 22:42 / E premte, 25 Korrik 2014
  Të shtrihesh pranë Kate Upton
  1
  Të shtrihesh pranë Kate Upton

  Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planet&...

 • 21:29 / E premte, 25 Korrik 2014
  Irina sportive
  0
  Irina sportive

  Modelja shumë e njohur, Irina Shayk kësaj radhe është paraqi...

 • 20:09 / E premte, 25 Korrik 2014
  Arbana me aligator në dorë
  1
  Arbana me aligator në dorë

  Ajo është një nga prezantueset më të mira në sken&...Jobs

Opinione

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.