Lajmet më të lexuara në 48 orët e funditOpinione

  • Ne nuk e nxorrëm Vuçiçin lakuriq Shkruan: Andi Bushati

    Megjithë kujdesin gati farmaceutik për të mos shkaktuar një “provokacija&r...

  • Turp, EULEX! Shkruan: Hilmi Gashi

      Edhe këtë herë drejtësia u vra. Politika ia shkeli këmbën drej...

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2015 Portali Indeksonline.