Foto Indeks

 • Një derr i egër afrikan doli ballë për ballë me një luan dhe u kthye në gjahun e tij
 • Një djalosh lokal shikon përmes dylbisë së një pushke automatike të një demonstruesi pro-rus të armatosur, në Slaviansk të Ukrainës
 • Budrika e Epërme e vërshuar, 20.04.2014 

Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

-->
 • 20:07 / E mërkurë, 23 Prill 2014
  Rita Ora, ngjyroset në skenë
  0
  Rita Ora, ngjyroset në skenë

  Kur bëhet fjalë për veshjet, Rita Ora ka treguar që ësh...

 • 19:35 / E mërkurë, 23 Prill 2014
  Romantiku Johnny Depp!
  0
  Romantiku Johnny Depp!

  Thonë se diamantët janë shokët më të mirë t&e...

 • 18:22 / E mërkurë, 23 Prill 2014
  Arrestohet Vali Corleone
  22
  Arrestohet Vali Corleone

  Policia e Gjilanit ka arrestuar të mërkurën Princ Vali Corleone i...Jobs


Opinione

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.