Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

 • 22:53 / E shtunë, 30 Gusht 2014
  Fitorja e parë e kampionit
  0
  Fitorja e parë e kampionit

  Skuadra kampione e Spanjës, Atletico Madrid, ka arritur fitoren e parë...

 • 22:43 / E shtunë, 30 Gusht 2014
  E fillon mirë Roma
  0
  E fillon mirë Roma

  Nënkampioni i Italisë edicionin e kaluar, Roma, e ka nisur me fitore ...

 • 22:18 / E shtunë, 30 Gusht 2014
  Gerrard flet për vuajtjet e tij
  0
  Gerrard flet për vuajtjet e tij

  Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka zbuluar dhimbjet që ka përj...Jobs

Opinione

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.