Lajmet më të lexuara në 48 orët e funditJobs

Opinione

  • Barbarët e shekulli XXI Shkruan: Genc Prelvukaj

      Synimet politike të organizatës, të klasifikuar si terroriste në mbar&eu...

  • Liderë me vetëdije të rreme Shkruan: Leutrim Retkoceri

    Zhvillimet e fundit në vend duket se pak kë kanë lënë pa prekur dhe shqet&e...

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.