Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

 • 23:17 / E mërkurë, 01 Tetor 2014
  Alves: Ika në Angli!
  0
  Alves: Ika në Angli!

  Daniel Alves e ka treguar të ardhmen e tij. Ylli i Barcelonës ka th&eu...

 • 22:38 / E mërkurë, 01 Tetor 2014
  Natë e Madridit, del dikush që e ndalë Juven
  4
  Natë e Madridit, del dikush që e ndalë Juven

  Dy skuadrat e Madridit, Real Madridi dhe Atletico Madridi kanë siguruar fit...

 • 22:48 / E mërkurë, 01 Tetor 2014
  Hasi-Kloop, 0-3
  0
  Hasi-Kloop, 0-3

  Besnik Hasi e ka shijuar humbjen e parë në Champions League. Trajneri ...Jobs

Opinione

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.