Ndodheni
Indeksonline / Indeks+
20:32 / E hënë, 29 Prill 2013
4 Komente
Mësuesja e kërcimit rreh nxënëset me shkop e shkelma (video)

Mësimdhënësja kineze është filmuar duke i rrahur me shkop, grushte, e madje edhe shkelma.

Një mësuese kërcimi në Shangai të Kinës, godet në mënyrë çnjerëzore nxënëset e saj, nëse gabojnë hapat, ose pozicionin gjatë kërcimit. Madje ajo është filmuar duke i rrahur me shkop, grushte, e madje edhe shkelma. Video është realizuar nga disa studente, të cilat nuk durojnë dot më pësimin e abuzimeve nga mësuesja e tyre. Në këtë mënyrë kanë dashur ta denoncojnë hapur./Indeksonline/


Kendi i komenteve
 • ferizaj 30.04.2013 / 13:03
  krejt rrabadidakt ti kisha qi oj kinezk
 • Qika 30.04.2013 / 09:25
  pa ja rras shpull ftyres niher se kisha lan si tem kish prek,e kisha sill mir qather
 • Aba 30.04.2013 / 00:02
  Sa mire se mi ka qu zori
 • loqka 29.04.2013 / 21:13
  mir jau bon
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.