Ndodheni
Indeksonline / Indeks+
19:24 / E enjte, 12 Korrik 2012
0 Komente
Eva hedh puder bebesh ne Flokë !

Shume ahengje e shume pak kohë???

Nëse keni për të shkuar prej një ahengu në tjetrin ose prej punës në ndonjë party dhe nuk keni kohë për ti pastruar flokët, siq i ndodh shpesh aktores së njohur Eva Mendes, pudra e bebeve ështe shpëtim.

Eva shprehet se “hedh puder bebesh në rrënjë te flokëve sa herë nuk kam kohë të mjaftueshme ti pastroj ato dhe dukem sikur ti kem larë. Është një trik që ma mësoi nëna ime qysh kur isha e vogël”. /Indeksonline/


Kendi i komenteve
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.