Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
10:58 / E premte, 26 Korrik 2013
11 Komente
Tuna, shijon edhe dashurinë në skenë

Këngëtarja shkupjane Tuna, përveç suksesit me këngën “Fenix”, realizuar me reperin Cozman, po shijon edhe dashurinë nga ky bashkim i dyfishtë.

Në një koncert ë saj të fundit, duke kënduar këngën “Fenix” së bashku me Cozman për një moment ata të dy shihen duke shkëmbyer puthje dhe ledhatime të nxehta para publikut në sken./Indeksonline/ 


Kendi i komenteve
 • filon fisteku 26.07.2013 / 19:19
  nomin e paskan bo
 • i sinqerti 26.07.2013 / 15:41
  bolle bre ma,se e ke tep[ruar beso me ate zoge,edhe femijeve ju ke futur ne koke kite shprehje,me te vertet turpe dhuet me te ardhe,edhe pernime ti nuk je gjak shqiptari,mose e tepro.
 • Azra 26.07.2013 / 15:35
  Qysh si vjen marre 200 kg sherk ne fytyr e kishe e bukur edhe nanen tem me ly bohet miss se di sa e keni pa pa grim ket tunen si dhompir e shemtuar a krejt fallc a ncncncn
 • taulantit koment 26.07.2013 / 13:56
  taulant ky reka nuk munet me kan i zi se ky lahet ne lum ton diten per qeta ja kan ngjit raka se jan la ne rek veq qysh pe shohe qymyr te koke ti edhe koke pa la kogja si moti hahaha
 • Taulant 26.07.2013 / 13:36
  Ani ky B.Reka racisti e shovinisti i vockerr kqyrja komentin e fort. Ti je sagllam has shype i zi 100% si ish burri i Tunes pjella e REKA-ve, te ishe kon te hajrit se kishe pas mbiemnin lum (Reka) hahha
 • Zombie Ferizaj 26.07.2013 / 13:30
  ma e keqja eshte se portalet e gazetat shkrujne per te. Kjo vetem per ate i ben keto gjera. Perndryshe, kush ka ymër e pret e sheh kur ti vyshket "zogu" a flet ndokush per ta ma.
 • meti 26.07.2013 / 12:40
  e mazamakeq per ne me kto kudrra me kto flleqtira qe dojn mena prish edhe thmin tan se kto sjan per me dal nsken po per me dal rrugve e meu shit me pare po a kajn familje kto a qysh kajn turp me i pa poplli kshtu laviret turp turp turp.
 • llapi 26.07.2013 / 12:35
  po mos ja shihni per te madhe se kjo esht protistutk
 • lola 26.07.2013 / 11:41
  ndaq rrehe e ndaq çele varre zogun se ma nuk po t'shitet. felliqesire
 • B. Reka 26.07.2013 / 11:33
  Kjo eshte nje degjenerike me gjak sllavi (nga e ema). Mjere ata qe i shkojne prapa.
 • xhaxhi "enveri"` 26.07.2013 / 11:19
  Paj kan dal doresh senet ,sa zogu ,sa bilbili sa trandafili sa mes ik lema lema sa e sa fjale banale ,nuk di kujt ja ndegjon veshi muziken porno mendegju hajde e ndegjon naj adoleshent po ket kosova uh sa thoben e mire ,degjenerim ktu ne kosov po u dashke me u bo sa ma i flliqt prej goje e tu e prek her para e her mas edhe sama flliqt me fol menihere hitt po u beheshe ma i dashtuni i populli,njerzi nuk o pune feje as kurgjohi o pune tradite bre e kem pas nje tradit ma ndryshe jo skllave ,e mes u quditni neser pasneser qe ja kalojm skllaveve me sene te kqija ,kurr me juve e urrej kete muzik ,lsho vlla muzik shqip fjale shqipe te pa banalizune jo ehh ohh ihh qka o kjo pune ju e dini ]
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.