Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
08:55 / E hënë, 22 Prill 2013
1 Koment
Një trup si të Rihannas

Këngëtarja, nga Barbadosi, ka publikuar disa fotografi të saj me bikini teksa po qëndron në pushime.

Këto fotografi zbulojnë një trup tejet seksi për të cilin ajo kujdeset vazhdimisht me ushtrime të rregullta.
Në një tjetër fotografi, shihet me një vogëlush duke e mbajtur në duar.

A Po paralajmëron ajo se është në pritje të një fëmijë sikurse po raportojnë mediet e huaja?

Kjo gjë nuk dihet ende ër faktin se Riri as nuk e ka pohuar e as mohuar një gjë të tillë./Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
  • xyxyxyxy 23.04.2013 / 09:35
    o zot qe pe shini me fmi shtatzan aj me det .
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.