Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
00:22 / E hënë, 07 Janar 2013
1 Koment
X Factor Albania: Eliminohet Shkëlqesa
Spektakli dhe gara që bën ëndrrat për muzikën realitet, "X Factor Albania" po vazhdon në sezonin e tij të dytë.
 
Mbrëmja e sontme solli performanca të veçanta të finalistëve, krahas fundit të garës për njëren nga këngëtarët.
Sonte u eliminua Shkëlqesa Sadiku, pasi shkoi në ''Showdown" me Elisa Sallën, e cila falë votave të jurisë, mbetet në garë.
 
 
Shkëlqesa Sadiku
 
Ndërsa spektakli do të vazhdojë në javën e pestë, fituesja e edicionit të kaluar të "X Factor Albania", Sheila Haxhiraj është pranë sfidës së dëshiruar prej të gjithëve. Ajo po përgaditet për depërtim në tregun botëror të muzikës, falë kontratës me "Berman Brothers". /Indeksonline/


Kendi i komenteve
  • fatosi 07.01.2013 / 00:31
    gjynah valla shum e mir u kan
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.