Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
22:35 / E shtunë, 05 Janar 2013
5 Komente
Bertani shpjegon fotografitë me "Sulltanin"

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, Bertan Asllani, ka hedhur poshtë zërat se ai do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl”

Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili ka postuar disa foto në rrjete sociale me personazhet e famshëm “Hyrem” dhe “Sulltan”, nga seriali ''Sulltan Sylejmani i madhërishëm".

bertaniseriale

Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl” së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”. Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë. Sipas portaleve të Shqipërisë, këngëtari shumë shpejt do të paraqitet në serial me një rol.

Te plot e gjeni tek---> 7dite.org/bertan-asllani-pjese-e-serialeve-turke/ © 7 Dite
Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl” së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”. Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë. Sipas portaleve të Shqipërisë, këngëtari shumë shpejt do të paraqitet në serial me një rol.

Te plot e gjeni tek---> 7dite.org/bertan-asllani-pjese-e-serialeve-turke/ © 7 Dite
Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl” së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”. Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë.

Te plot e gjeni tek---> 7dite.org/bertan-asllani-pjese-e-serialeve-turke/ © 7 Dite
Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl” së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”. Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë.

Te plot e gjeni tek---> 7dite.org/bertan-asllani-pjese-e-serialeve-turke/ © 7 Dite
Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit “Muhteşem Yüzyıl” së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”. Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë. Sipas portaleve të Shqipërisë, këngëtari shumë shpejt do të paraqitet në serial me një rol.

Te plot e gjeni tek---> 7dite.org/bertan-asllani-pjese-e-serialeve-turke/ © 7 Dite

Por Asllani ka sqaruar se fotografitë e publikuara nuk kanë lidhje me angazhimin e tij në kinematografi .
"Nuk do të jem pjesë e asnjë seriali turk, unë vetëm kam bërë foto. Kaq! Nuk ka diçka më shumë'', ka shkruar këngëtari. /Indeksonline/


Kendi i komenteve
 • GOCA DURRSAKE 02.05.2013 / 12:14
  PO NORMAL O BERTANI SE TY NUK TE SHKON TE BESH FILM POR VETEM MUZIKA JE 1_SH FARE I PAPAR JE BERTO
 • besi 06.01.2013 / 20:13
  po edhe mo kon edhe mo0s mo kon nk... bre se po ja se ky fmijaq osht
 • hyyhhy 06.01.2013 / 14:01
  qysh rrejn mediat sa shppejt bre bree... veq foto qe ka qit me ta "ka me marr pjese" ncnncncme dal me taylor swift nfoto une tash thojn paska qit kang me ata hhyyhyhyhhy
 • robert 06.01.2013 / 09:53
  po i pa shkolle te koke ooooooooo bertan zeza koke dal ne foto me nje homo se ky e ka deshmu qe eshte homo
 • Kushtrimi 05.01.2013 / 23:06
  Mangesi te medha ne shkrim paska ky Bertani!
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.