Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
23:29 / E enjte, 06 Shtator 2012
102 Komente
Bleona Qereti nudo (VIDEO)

Bleona Qereti ska të ndalur me skandale. Së fundi asaj i është publikuar edhe një video duke u zhveshur.

 

 

Ndryshe, në një konferencë ditë më parë, që pati në Prishtinë, ajo tha se nuk do të pozonte nudo. “Më duan edhe veshë”, kishte arsyetuar përgjigjen në pyetjen : “A do të pozonit nudo”, që ishte një JO. /Indeksonline/

 

 


Kendi i komenteve
 • lleoni 29.03.2014 / 22:51
  bukur a,pa lidhje
 • Tokesori 12.03.2014 / 13:59
  Kesaj pune i thojne "Jane zgjidhe qejte dhe kudrat prej zingjireve" dhe s dijne per kufijte.
 • ASLLANI 10.03.2014 / 14:29
  Pel hesapi,si i qikes si Bleones si i magarices-P... me kill-e kane qite ne lirim disa kengtare -ket e ka me qellim me e ekspozu trupin,besa ZOGU TU PASKA BA Lejlkek
 • Qudira 06.03.2014 / 12:10
  Ju redaksi e kesaj gazete mbane kete doto lakuriq se kur te ju merre malli e shifni por eshte bere shume bajat te qendroj kaq gjate ne kete portal.Me mire kishte me qene te vendosni ndonje shtaze si psh.Kalin,qenin apo tjeter,
 • lata 03.03.2014 / 16:23
  nuk eshte bleona kjo
 • GIGI 02.03.2014 / 12:00
  KJO LOPA SHQIPTARE NUK KA MBETUR PER TJETERSEN VETEM PER BRAZZERS
 • xhuva 26.02.2014 / 19:34
  PO E KQYR A E KA ZOGUN MA TE MIR SE TE TUNES GJITHASHTU EDHE CICAT,PSE I KA ZILI KSHTU E KAN VIPAT PER TE MARR NAM E QESIN ZOGON (PI...) TAKSI!!!!
 • PLAKI 24.02.2014 / 12:02
  MEDET JU PLAK
 • Marre 18.02.2014 / 11:27
  Kjo fare drogirashe nuk do te bente kete foto/inqizin sikur mos ishte e droguar,Po me vjen shume keq se ne shqiptaret jemi shume njerz te moralshem por bjen nje e ta ndyte krej shqiparine.Mare te qofte mori egersire,ehd emajmuni kishte per te mshef organet gjenitale me duart e veta.
 • fati 14.02.2014 / 13:44
  Ah cka e kisha qiii mire une Bleonen si kish ra ndermend me me dale keshtu me pa te tjeret se une e kisha knaqe shume.. asaj po i mungon nje Njeri si une, me qi shuuuuume mire dhe me ja rrase shuume felle dhe me ja zgjate deri sa don ajo. lajmeromu Bleona nese don Sex Teper te mire...
 • MATRAPAZI 13.02.2014 / 16:33
  Kjo sken e kesaj LAVIRE po duket si tu ra ne XHEHNEM
 • miku 10.02.2014 / 20:28
  Trup pa lidhje??? Po aaaaa paj paska CICa e byth per ni lagje more
 • ey6767 06.02.2014 / 23:01
  ku e din se esht gjna keta njerz
 • Ahmeti 03.02.2014 / 23:26
  Edhe kafshes ja ka fal zoti bishtin
 • SAFETI 30.01.2014 / 22:50
  VETEM MBIEMRIN TA NDROJE DUHET TA VENE QENEFFI
 • LUCI 30.01.2014 / 20:30
  FORT SHUM PALIDHJE E KIN ZGJATE ME KTO MARRINA FOTO PO HIQNE MA KITFAR KUDRE
 • toni 28.01.2014 / 20:08
  largone ket postitute nga ktu.
 • isufi 28.01.2014 / 15:37
  palidje kejt marre per ta
 • Romantiku 28.01.2014 / 00:24
  Te interesuarat te futen ktu pak 0685560770 keni mhb pa ndarje ju pres goca
 • Njani 22.01.2014 / 19:09
  Qfare biki prostituta
 • berti 16.01.2014 / 20:47
  berti podujeve se di por ne jete nuk kam menduar se shqiptaaret shkojne aq larg duhet pasur frik nga zoti i madh
 • ideal 16.01.2014 / 19:57
  krejt kta bleona pe ban vec me hi ne arenen e muzikes se amerikes por nuk mundet me hi ne skene amerikane sepse nuk i ka vjet
 • anija e pafundosu 10.01.2014 / 17:11
  trup palidhje me pa desh haj medet haj
 • anija e pafundosu 10.01.2014 / 17:11
  trup palidhje me pa desh haj medet haj
 • Zoti 08.01.2014 / 07:36
  O zot nese ke mundesi sipas hoxhollareve q ethojne kur don dhe ku te dojne mundet me ja ras kishim m etu luten edhe per ne bene nje jete e nje turre se veq enderr me pa boll ehste e leje me ju afrue me vulos.
 • po mire 07.01.2014 / 13:23
  Po ja ndrece puplat zogut,
 • agoni 03.01.2014 / 13:19
  e kishe iqta ma ma se e lig osh
 • Vaxi 01.01.2014 / 05:03
  Edhe m'duhet e mbyti zogun tu e rreh papuqe
 • toni 29.12.2013 / 16:59
  kjo esht turpi i shqiptaris.
 • EHO 27.12.2013 / 14:22
  E MIRE BOLL PO SI KA THEN DHELPERA RRUSAHI I THARTE A A A H H H
 • Pusy 23.12.2013 / 23:55
  Vita vita vita vita vita vita vita hollshtajn
 • Prishtina 23.12.2013 / 12:21
  Varr e kisha qel tu e iq.
 • Naski 23.12.2013 / 11:00
  MA E MIRA NE BOT
 • Gjynah 23.12.2013 / 07:45
  Eshte dashten me te ardhen gjynah pak, aka ma zi se kur njeriu e shef kete xhenet enuk mundesh me hyre ne te se aty eshte xheneti se hoxha gabim eka se ne perkthim i vjen pidhi dhe shkurt ashtu del se ska xhenet ma te mire s eaty.ta rijt zoti e u knaqet kush hyn ne xhenetin tend,njehere me pase hyre vdekjen halla ekisha bere.
 • sefa 20.12.2013 / 19:08
  Jo BLEONA NUK BENE SENE TE KQIJA JO VETUM DERI BALLQYK JO MASHUM VETUM DERI BALLQYK.
 • camo 16.12.2013 / 19:32
  Qka nuk janë në gjendje të bëjnë shqiptaret e shkreta vetëm per famë turp turp
 • Urani 16.12.2013 / 14:38
  Seks bomb..
 • Urani 16.12.2013 / 14:37
  Valla seks bob eshte Blerona ....
 • heheh 15.12.2013 / 02:55
  valla bre e kisha qij niher se eshte menemadhk kom marak mene mdhajka qe jon mi qij
 • Per gencib 14.12.2013 / 13:02
  Qisi teze te forte paske aaa Qysh me ardh te ti brehhhh
 • mamba 13.12.2013 / 23:19
  Kjo cka nuk eshte ne gjendje te bej vetem per tu bere e fameshme. Por kjo budallic nuk eshte e vetedishme se amerikanet jane ka e shfrytezojne dhe bejne hajgare me te. Fama nuk mbrihet me zor dhe me cdo kusht.
 • genci 13.12.2013 / 22:17
  Maemire tezja e jeme se Bleona
 • tironasi 13.12.2013 / 17:27
  para 10 vjetve kur ka qen krejt taze e ka pedat ne ni hotel te dursit agim kasapolli ,he i boft mire
 • Nasdradini 06.04.2013 / 01:58
  Kjo Eshte Bere si prostitute lale ska lene me te zi e te bardh pa thyer Kane qene ne nju tube dhe ju tani po flisni per gjoksin qe ka nxjerr se une e kam pare me thy car neper Mouth
 • ermira 27.03.2013 / 21:02
  valla boll mir paska dal spo shoh diqka te jashtzakonshme bash pom pelqen super
 • Raba 27.11.2012 / 15:41
  Nnk po me duket e turpshme sjellja e saj nudo ma e turpshme eshte ajo qe ka mohu para gazetarit te thot faleminderit ne gjuhen shqipe dhe thot thank you now im american qe i bie se nuk eshte shqiptare
 • Muki 22.09.2012 / 19:18
  Shum e fort Bleona veq vazhdo qashtu klm tung
 • Muki 20.09.2012 / 16:40
  Vallha shum trupin e mir e paska,po ushtrojn njerzit srrin badihava
 • ornela 17.09.2012 / 09:44
  di qe eshte kengetarja ime e preferuar dhe eshte nje super ylle te tjerat pak rendesi kane
 • ida 16.09.2012 / 21:45
  si nuk kane turp
 • titi 16.09.2012 / 21:44
  si nuk kane turp ato qe e kane xhiruar dhe publikuar
 • idi 08.09.2012 / 14:40
  anti moral produkt perendimor!
 • porno 08.09.2012 / 14:25
  gjeja fundit qe i ka met eshte te gjroj filma porno ket mnyr perfiton diqka se ndryshe ka hup fama ncccc
 • abedini 08.09.2012 / 13:32
  a baton ahxhiu e paska inxhizuea,se edhe ai nje here ja kish pas kryu shpinen
 • nini 08.09.2012 / 09:24
  Ky o trup femre, esht mbi 30 vjeqe, megjithse, sisat e mjelne goxha shum .
 • FANSI 08.09.2012 / 01:50
  PERFEKT PO DUKET, TE LUMTE BLEONA. FORCA E MOS TA NINE SE KANE CKA ME PA, BUKURI PERFEKTE.
 • ari 08.09.2012 / 00:16
  Skandal me qellim nga Bleona me terhjeke vemendjen se ka nise me dale prej mode
 • dani 07.09.2012 / 23:15
  katastrof,,
 • baba 07.09.2012 / 23:12
  shko te behxhet pacolli
 • loni 07.09.2012 / 22:36
  valla nuk dy qysh duhet me kan ma e mire
 • strellci 07.09.2012 / 22:06
  ska mbet as per sex as per nje send te vogel ka ren nen noten zeroooooo
 • visari 07.09.2012 / 21:35
  ev shqiptart nuk din qa asht femra. bleon na theve krejt paswordat edhe pse nudo je njeshe per zotin super seksi ndoshta krejt silikon po zor asht me mertyp si sakuz.
 • REQANI 07.09.2012 / 19:04
  @Plaku...Qysh bre po mundesh me e arsyetue kete gjest te Bleones,mos na shit mende shume,mos u ban farncez,se edhe ti ´´ndoshta´´shqiptar je,nese te gjithe ne i kqyrim punet e hallkut,ka na dole ti ma extra,mos me te interesu punet e te tjereve.Sikur te ishe paraqitur me nofken ´´i mituri´´,do te kishim arsyetuar,kishim then hala haxhami koka,por ti paraqitesh me nofken ´´plaku´´,qe neve na i zbeh shpresat qe ti do te mbushesh mende kur te rritesh.
 • ANTI pdky 07.09.2012 / 18:28
  S'eshte keq .. GJOKSIN PLOT SILIKON, s'eshte e dobet jo !!
 • PLAKU 07.09.2012 / 17:18
  O te prapambetur, o fareflliqte, shkoni bre bacit kqyrni punet e juaja e mos i kqyrni punet e hallkut, ktu komentojne ata te cilet ne oborrin e vete kane pune shume me te flliqta se puna e BLEONES, KURKUND NE boten perparimtare nuk i kqyrin punet e kojshis perveq se te ne, jo kjo bani, jo ky bani, jo ku shkoj kjo e ajo, u desh, u vesh, qeshi, u perqafu, thone dikush te shtepija e vet nuk e sheh TRARIN e ne shtepine e huaj e sheh edhe gjilperen, kjo ndodh vetem te nje pjese e shqiptareve te cilet nuk kane kulture as sa nje kokerr gruri kurse nga ana tjeter shesin mend neper portale, kalofshi mire dhe fshine se pari oborrin e shtepive tuaja e pastaj prap mos u merrni me oborret dhe thashethemet sikur grate e kqija.
 • Adelina 07.09.2012 / 14:50
  wllek sa e keqe na boni hor
 • Girl 1 07.09.2012 / 14:48
  Bleona nuk ka as familje as burr as Zot por me e keqja eshte se ajo e ka humbur veten .
 • Knojm shkinisht zhveshemi amerikanisht 07.09.2012 / 12:00
  Pas sukseseve TOP 1 ne Amerik,dhe 20 vjet TOP 1 ne Shqiptari, edhe kjo video tu e zhvesh XXX me 4 burra qenka fantastike. Urime burrit te Bleones lumi aj per veti.Lum Shqiperija qe ka ksi artiste qe kan dhan ART dhe vlera per muziken shqiptare. Bravo.
 • Ahmet 07.09.2012 / 11:42
  Mjera vjehrra, mjeri vjehrri, mjeri burri... Bleona asht, i pash fotot e koncerteve frizura njejt, veshja njejt, edhe ata tre djemt jan ne foto ne koncerte. Ky asht konrtibuti i Bleona Qerrett per kulturen shqiptare, se kang nuk di qe ka
 • EDI 07.09.2012 / 11:29
  PO KTU SPO SHIHET MIR FTYRA KJO DMTH QE NUK ESHT BLEONA
 • PER TE GJITH MESHKUJT 07.09.2012 / 11:24
  QKA DO TE BANIT ME PA GRUN E JUVE KSHTU TU E DESH 3 MASHKUJ????????? ASNI KANGTARE SHQIPTARE KSHTU NUK E KAM PA... ANI ASHT GRU E BURRIT MAZAMAKEQ.
 • beni112 07.09.2012 / 09:54
  veq hin ne youtube edhe shkruje blerona 2012 e ta qet videon tu u desh,, shum seksi po doket,
 • Lila 07.09.2012 / 09:52
  Bleona asht myslimane e devotshme nuk ban ksi sende :D
 • romakuy 07.09.2012 / 09:49
  Shiqoni, ketu Bleona nuk po bene asgje te jozakont. Secila kengetare parase me dal ne skene e bene nje gjest te ketille. Ne kete rast, eshte ky idioti qe jo vetem qe inqizone fshehurazi dhe ilegalisht, por gjithashtu publikon videon e kengetares online me qellim te diskreditoj ate. Per mendimin tim, ky eshte rast qe hetuesia duhet ta ndjeke. Sa per Bleona, qe asnjehere se kam degjuar duke kenguar dhe nuk jam fans i stileve te atilla, vetemsa do popullarizohet edhe me shume. Andaj, si asnje nga mediat apo fansat nuk shef me large sesa 'cicat e bleones'? Hajt, paqi nje dite te mbare e pastaj uikend te mire.
 • shefki 07.09.2012 / 09:33
  o hakera ku me gjet videon ne cilin web se e paskan fshi
 • ardi 07.09.2012 / 09:24
  @Nori e pse mos me publiku kur ksajna sja nin zhveshet para tanve aty
 • komandant tuta 07.09.2012 / 09:03
  vetem lete shkone ne koncerte neper barak mu zhvesh e tash lete shikon por juve index onllajn ju lumt sejeni numer 1
 • koliqi 07.09.2012 / 08:57
  bleona vet
 • dardi 07.09.2012 / 08:34
  kjo nuk eshte bleona ,kjo eshte montash,bleona tjeter trup ka,edi une se kam fjet me bleonen e ka ni nishan te vogel te zogi....puq bleona je zjarm
 • lali 07.09.2012 / 07:33
  kjo s'esht e vertet se se besoj qe bleona e ka qit veten kaq posht e ka shum njerz qe menojn me ba sene po qe sja vlejn
 • feriluc 07.09.2012 / 03:17
  ooo ynyern e ka sa mi honger 10 teglla mjalt kjo qysh ju ka ndjersit
 • mizipr 07.09.2012 / 02:03
  vet e ka bo ket sen kjo per me hi n`treg, still amerikan me u bo i njoftun
 • Hiq 07.09.2012 / 02:00
  Nuk eshte bleona kjo o njerz montazh eshte ju siguroj se qet veten kaq posht ajo kuder
 • FRICI 07.09.2012 / 01:46
  Bleona Qereti NUDO 18+ by RisiKs
 • iioj 07.09.2012 / 01:31
  shum gjit e mira i ka
 • prishtina 07.09.2012 / 00:33
  Shume nice, boll e mire qenka :D.
 • oLi's 07.09.2012 / 00:31
  videon e fshiten po fotot ju kan met ahhahahaha
 • njani 07.09.2012 / 00:07
  jazek mezor ste ka shti kerkush me kqyr dostit po ta kana kerkush spo te detyron me kqyr qe sta kana mos kqyr as komento palidhje pse se kqyr ti tjert e kqyrin se ja kana
 • Ilire 07.09.2012 / 00:03
  Po kjo nuk paska pozu nudo kjo koka video qi u bo me telefon tinxa
 • Ciicingho 07.09.2012 / 00:00
  Bra' brra' auuuuuuuuuuuuu cfar thitha si dredhza t'reja...au au au auuuuuuuu e kisha knaqqqqqqqqq
 • Mentori 06.09.2012 / 23:59
  Trup jo i hjeshum, si do ta prit femija i saj ne qoft se ka? A KA NDONJE GJE PRIVATE ne trup te saj? apo gjithqka eshte PUBLIKE edhe SHARING ne FB.
 • gani 06.09.2012 / 23:54
  fshije mire se ja vlen higjiena ne rend te pare
 • milanooo 06.09.2012 / 23:52
  cnncncncnc oo pel he pel ishalla bon ma mirr
 • Musa 06.09.2012 / 23:52
  jasha bleona jashaaaaaaaaaaa hhahahha kqyrja cicen majet si kokrra rrushit
 • dreni 06.09.2012 / 23:50
  ju indeksionline jeni bo si cia sen sosht ka ju ik
 • hasani 06.09.2012 / 23:49
  i paska pas tezet e shkreta hehe
 • bu bu ku ku 06.09.2012 / 23:46
  O O O O ZOTTTT FAR.. CICE....
 • kuesha 06.09.2012 / 23:43
  Koxhobashi i Kurdrave !! spo ki ku mu desh, veq qaty nersy njerzve a. phu jazek tkoft.
 • gani 06.09.2012 / 23:38
  si ato prostituta qe bejne sex per lek shpejte e shpejte edhe kjo ma gjone mallin asisoj me skandale me bo vip jo per kualitete
 • Nori 06.09.2012 / 23:38
  Ai pis qe e ka publiku ket video e kisha pushkatu shume palidhje tepre
 • ardi 06.09.2012 / 23:33
  e paska kap mir ktu kamera
 • as2 06.09.2012 / 23:32
  qka koka e keqe nudo
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.