Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
20:04 / E diel, 08 Korrik 2012
12 Komente
E dashura e Noizyt, publikon foto intime

Pak kohë më parë, reperi i mirenjohur Noizy ndodhej në Prishtinë për të mbajtur një koncert me anëtarët e grupit OTR.

Noizy ka shumë fanse femra kudo, sidomos ato adoleshente që bien koke e kembe brenda me të.
Kështu ka ndodhur pikerisht para disa ditesh, kur një vajzë nga Prishtina ka postuar në profilin e saj në Facebook disa foto intime me Noizyn, në një album të titulluar “Me zemrën time”.Nga komentet lihej të kuptohej se kjo vajzë që shihni në foto është e dashura aktuale e Noizit, i cili gjatë gjithë këtyre viteve të karrierës së tij si reper është komentuar vazhdimisht për marrëdhëniet e tij me femra.

Por edhe kësaj here mbetet vetëm në dëshirën e vajzës që ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin, pasi brenda pak minutave fotot janë zhdukur nga profili, njoftojnë mediat shqiptare.

Edhepse Noizy u këndon shumë femrave, asnjëherë nuk ka pohuar se ka rënë në dashuri me ndonjë femër, për të cilën mund të flasë hapur.

Nuk dihet shumë për këtë lidhje të re, me një vajzë që duket se s’i ka mbushur 20 vitet, gjithsesi do të shohim në daljet e tij të mëvonshme nëse do të shoqërohet me të, apo ka qenë thjesht një flirt.”


Noizy është bërë baba shumë i ri, në Londër, pas një lidhjeje me një vajzë më të madhe në moshë, dhe është baba i vajzës me emrin Leandra.


Kendi i komenteve
 • fdrfrt 09.09.2012 / 15:52
  Komenti:
 • po-si 09.07.2012 / 11:10
  kush o kjo qe e ka qit veten kshtut pfff tufja vlla qkas po shoh qeto vjet e fundit
 • OTR 09.07.2012 / 06:58
  o BLENDI po ti qfar pune ki?? kerkon njerz dhe emra ANONIME ne per internet? hahahaa o zot njerz pa jet
 • Lumjan Nacisti GG-ARMY 09.07.2012 / 02:20
  I Madh o Noizy Respekt Per Ty Shum Shoki Jem Te Pershendet Nacisti GG-1
 • BLENDI 09.07.2012 / 00:41
  QEKY QE PO SHKRUN HER TIRANA E HER TETOVA ESHTE AI TETOVARI E KOM ZBULU MES I NXANI BES QA FOL KY QESHTU EDHE FB PER RONEN E PER ARBERIN KTA NGA MAQEDONIJA FOLESHIN KEQ EMRE SHQIPRIS I KA ZBULU NJE FEMRE E SHQIPRIS I KA QITE KREJTE ME EMRA E ME MBIEMRA EDHE MIRE E PAT NJONI QEKY GJITHE DITEN NE NET PO RINE AHAH VETME EMRAT PI NDRON HER TETOVA HER SHKODRANI HER TIRANA ESHTE NGA MAQEDONIJA AHHAAHHAHA SHIKOJENI ME VEMENDJEN EDHE E ZBULONI EDHE JU PO QA ME BO KA MET NJERI PA PUNE HAAHAHHAHA
 • besi 08.07.2012 / 23:55
  valla amater ky noizy s'din bre djel ky me ropovat pasha zoti veq e dredhon zanin si drol
 • fitmi mitroo 08.07.2012 / 23:31
  oh qa po shof un more te keto te shkreta vajzash si jan ber po me dhimbsen se nuk kan mend te mjaftushme sa per ti ikuptuar sendet si duhet se p ari faccc e ka ky klloshari i mutit noyzi dhe kjo tina e te xhitha vajzat qe doin per interes facc e kan te xhitha kaq te xhitha do te vdesin prap se prap do dhen llogari
 • @tirana 08.07.2012 / 23:28
  jo or lali vajzat kosovare plot nuk enjohin kush eshte NOIZY ju nshipni mytni mas tij se ktu ska vler ky LALI..merru me jeten tane se e kom vrejt ton diten e kalon n internet..qao
 • Drenicaku 08.07.2012 / 23:06
  per: qajo qika nanes Ju jeni qato qe jeni ba mall tregtije e nuk jeni ato qe e sillni boten po veq per pare i bajn tanasendet edhe ndonje per budallaki sikur kjo ne foto me ket gllupin
 • qajo qika nanes 08.07.2012 / 22:45
  mos teshni shume ju tiapt me lart a ukuptum se ju jo valla tan diten rrini neper portale ajt ti shohmi femnta deshun se vec pak kamen me jav lujt ju qesim depresion juve meshkujve kallni per ni sen tonin ju njohim mire , na jena qato *femrat* qe e lujna rolin edhe juve meshkujve ju mashtrojm na jena qato qe sillum boten na jena qato qe ju sillim juve meshkujve n'dore na jena qato qe ju mashtrojm para syve , na jena qato qe ju tradhtojme para syve , na jena qato qe e ndajm nje qift, na jena qato qe ju bejme me u ndi mbreter kete bote na femnat jena qe ju meshkujt mendoni qe po vdesum pas juve a ne fakt kemi interesa per vete , na jena qato qe e kthejm virgjerin e ju shkoni merrni femna te kepta hahahhahahahahahahhahah.....hiq asksuh nuk jeni ne kete bote femra eshte ajo qe ia bene juve meshkujve 8 me asnje hiqqqqq mendoni se sundoni femren por ne fakt femra eshte ajo qe ia ngulit ne koke juve meshkujve kete mendim
 • Tirana 08.07.2012 / 22:02
  kto vajzat kosovare vdesin per noizyn haha
 • tipi 08.07.2012 / 20:08
  hajt se edhe ty ta ben si asaj tjetres edhe thot mu ka rras me zore edhe veq jena knaq se se njoh ahahhaah , cncncn me zor munohni me ba frajera edhe prej xhelozis te shoqeve nguteni edhe po Ju Deshton Plani .....
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.