Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
20:11 / E martë, 01 Maj 2012
6 Komente
Kim Kardashian ndez Republikën Domenikane

 Kim Kardashian, së bashku me nënën dhe motrat e saj, është duke qëndruar në Republikën Domenikane, ku është shfaqur mjaft provokuese. 32-vjeçarja është fotografuar në pishinën e hotelit ku po qendron me një bikini portokalli, duke treguar edhe një herë hiret e saj, të cilat e kanë bërë të famshme.


Kendi i komenteve
 • Palidhje 03.05.2012 / 21:08
  Shum e fort
 • Ismeti 03.05.2012 / 18:31
  Billi ndryshe nuk fitohet Parja edhe Fama
 • Billi 02.05.2012 / 22:39
  Shum ebukur po shum budallic ska njeriii qe sika hyp njojtin sen esht ka ebon Rita Ora
 • leo 02.05.2012 / 17:39
  shum sexy breh na kalli
 • Trimi 02.05.2012 / 15:26
  te dua
 • Qerqiz TOPULLI 02.05.2012 / 13:26
  Femen shume e bukur, e ruajt ZOTI...
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.