Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
17:54 / E diel, 25 Dhjetor 2011
1 Koment
Gazetari që imiton politikanët (Video)

Gazetari i RTK-së, Gzim Bimbashi bëri për vete të gjithë të pranishmit në emisionin Oxygen, kur imitoi pothuajse të gjithë liderët politikë. Që prej Kryeministrit Hashim Thaci, kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, Adem Demacit dhe ish Presidentit Fatmir Sejdiu. /Indeksonline/


 

 


 


Kendi i komenteve
  • Bajra 28.12.2011 / 01:48
    Te lumte Gezim Bimbashi, oksigjeni me i mire i vitit ka qen me juve. Pune te mbare suksese ne profesionin e shenjet te gazetarise vazhdo kondtribo me informata nga veriu siq na ke informuare deri tani eshte me te veret e pa besushme ky imitimi yt por sedi skom fjal.
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.