Ndodheni
Indeksonline / Sport
22:55 / E mërkurë, 08 Maj 2013
0 Komente
Juve si kampion, Inter më keq nuk bën

Juventusi ka fituar me Atalantën si mysafir me rezultat 1 me 0. Pavarësishtë se e ka siguruar titullin në Serie A, Juve se fali Atalantën në terrenin e saj. Matri realizoj golin e fitores në minutën e 18.

Në anën tjetër, Inter ka vazhduar me formën katastrofale duke u përulur para Lazios në terrenin e saj Flocari, Hernanes dhe Onazi realizun për fitoren 3 me 1 të skuadrës laciane. Alvarez realizoj golin e nderit për Interin në minutën e 33./Indeksonline/ 


Kendi i komenteve
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.