Ndodheni
Indeksonline / Sport
10:30 / E hënë, 30 Prill 2012
0 Komente
Skuadrat më të mira në Serinë A interesohen për Ujkanin

Drejtori Sportiv i Novarës, Kristiano Xhiareta, ka pohuar se në drejtim të Samir Ujkanit ka shumë oferta nga skuadrat më të mira në Serinë A. Nëse Novara do të bjerë nga kategoria, portieri kuqezi do të largohet nga kjo skuadër. “Samiri ka treguar se është një portier i madh ,për mua më i miri dhe për të ka shumë oferta, por duhet të theksoj se Palermo ka të drejtën e shitjes së tij pasi ka 50 për qind të kartonit”, ka thënë Xhiareta


Kendi i komenteve
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.