EPL

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Serie A

1.Roma
31
2.Napoli
28
3.Juventus
28
4.Inter Milan
22
5.Verona
22
6.Fiorentina
21
7.Lazio
15
8.Genoa
14
9.Atalanta
13
10.Udinese
13
11.AC Milan
12
12.Torino
12
13.Parma
12
14.Livorno
12
15.Cagliari
10
16.Sampdoria
9
17.Bologna
9
18.Sassuolo
9
19.Catania
6
20.Chievo
4

La Liga

1.Barcelona
34
2.Atletico Madrid
33
3.Real Madrid
28
4.Villarreal
20
5.Athletic Bilbao
20
6.Getafe
19
7.Real Sociedad
17
8.Levante
17
9.Valencia
16
10.Espanyol
15
11.Granada
14
12.Malaga
13
13.Elche
13
14.Sevilla
13
15.Celta de Vigo
12
16.Valladolid
11
17.Osasuna
10
18.Real Betis
9
19.Almeria
9
20.Rayo Vallecano
9

Bundesliga

1.Bayern Munich
29
2.Borussia Dortmund
28
3.Bayer Leverkusen
25
4.Borussia M'gladbach
19
5.Wolfsburg
18
6.Schalke 04
17
7.Hertha Berlin
15
8.Werder Bremen
15
9.TSG Hoffenheim
13
10.VfB Stuttgart
13
11.Hannover 96
13
12.Mainz
13
13.Augsburg
13
14.Hamburg
12
15.Eintracht Frankfurt
10
16.SC Freiburg
8
17.Nuremberg
7
18.Eintracht Braunschweig
7
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2016 Portali Indeksonline.