Ndodheni
Indeksonline / Lajme
13:27 / E hënë, 04 Nëntor 2013
57 Komente
Kurti: Shpend Ahmeti fitues i zgjedhjeve të 3 nëntorit

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, duke folur për procesin e votimit të ditës së djeshme, ka thënë se fituesi i zgjedhjeve të 3 nëntorit është Shpend Ahmeti.

"Fituesi i zgjedhjeve të 3 nëntorit është Shpend Ahmeti. Banorët e dëshmuan se duan që në Prishtinë të ketë ndryshime, dhe në raundin e dyte duhet të vulosen. FItorja është shumë e mundshme dhe shumë e afërt”, ka theksuar Kurti.

Sipas Kurtit, LDK është goditur nga VV, dhe se nuk flitet për dallim të madh votash mes këtyre dy subjekteve. Ai ka shprehur besimin e tij se Ahmeti do ta fitojë Prishtinën në balotazh.

“ Fitore e madhe e VV, kjo është një mundësi e madhe e VV, por para së gjithash e qytetarëve të Prishtinës por edhe të Kosovës. Ne jemi subjekti që do ta sfidojmë, dhe do të fitojmë. Me një dallim më pak se 7 mijë vota mes VV-së dhe LDK-së, më konkretisht Shpendit dhe Ises. Është shanca e madhe për ta fituar Prishtinën”, ka thënë Kurti.

Sipas tij, edhe njëherë u dëshmua për marrëveshjet mes Thaçit dhe Daçit, të cilat sipas tij janë bërë vetëm për përfitime të Serbisë.

Kurti, ka përfshëndetur edhe fitoren cysh në raundin e parë të Kandidatit të pavarur Refki Suma në Hanë të Elezit./Indeksonline/


Kendi i komenteve
 • Londra 02.12.2013 / 14:43
  Pershendetjet me te sinqerta per Shpend Ahmetin,te ka mbeshtet e gjith diaspora shpresojm dhe pa dyshim besojm qe prishtina do te jet nje qytet i vlerave dhe jo korrupcionit,na ka ardh te hunda kjo qeverisja e komunistave te dikurshem qe nuk din gje tjeter veqse te pasurohen per vetvethten dhe gjith rrethin familjar,duhet ti vije turp isa mustafes qe deshtoj ndaj nje partije te vogel po me vler,sikur te kisha qen ne vend te tij nuk do e kisha kalu as pragun e deres te me shofin njerzit,po sido qoft ju dha premtime simpatizanteve te vet dhe deshtoj komplet,ka ardh koha qe populli ti hap syt e te vlersoj te mirin jo nje deshtak te paftyr qe asgje nuk beri per popullin e mjer qe sa e sa vite,qdo dit kerkohet lemosh per njerzit qe nuk kan strehim as buk goje apo per njerzit e semur e ai ben shpenzime marramendese per hargjime personale.Te lumt Shpend Ahmeti je shpresa e vetme e qyteterve te prishtines.me rrespekt nga Londra
 • Londra 02.12.2013 / 14:42
  Pershendetjet me te sinqerta per Shpend Ahmetin,te ka mbeshtet e gjith diaspora shpresojm dhe pa dyshim besojm qe prishtina do te jet nje qytet i vlerave dhe jo korrupcionit,na ka ardh te hunda kjo qeverisja e komunistave te dikurshem qe nuk din gje tjeter veqse te pasurohen per vetvethten dhe gjith rrethin familjar,duhet ti vije turp isa mustafes qe deshtoj ndaj nje partije te vogel po me vler,sikur te kisha qen ne vend te tij nuk do e kisha kalu as pragun e deres te me shofin njerzit,po sido qoft ju dha premtime simpatizanteve te vet dhe deshtoj komplet,ka ardh koha qe populli ti hap syt e te vlersoj te mirin jo nje deshtak te paftyr qe asgje nuk beri per popullin e mjer qe sa e sa vite,qdo dit kerkohet lemosh per njerzit qe nuk kan strehim as buk goje apo per njerzit e semur e ai ben shpenzime marramendese per hargjime personale.Te lumt Shpend Ahmeti je shpresa e vetme e qyteterve te prishtines.me rrespekt nga Londra
 • Mr.Sc. XXXX 05.11.2013 / 07:34
  Po flitet shume qe ka fitue Shpendi e jo VV, por ta kemi parasysh qe sikur te ishte Shpendi kandidat i pavarur nuk do ta kishte te njejten mbeshtetje! Think out of the box!
 • Buxheti i kufizuar 05.11.2013 / 00:05
  Deri me tani VV i ka marr 500 mije euro te buta prej shtetit dhe po thote e kam buxhetin e kufizuar, nashta pak po i doken. Zgjedhjet nacionale as pragun zgjedhore s´kini me kapercy po cili niri me men ne krye i voton palaqot.
 • Per Fita 04.11.2013 / 23:19
  S´paska pas koha VVja qe 3 vjet ne parlament me gjet kandidat neper komuna tjera? Jo Fite, ajo i ka pas keshillat neper qdo komune te cilet edhe i fitun te gjitha ato vota per VV. Mirepo pas te ashtuquajturave zgjedhje "te lira" ne kuader te VVs u anashkaluan intelektualet qe kontribuan qe VV te marre tere ato vota dhe te renditet si partia e trete, ndersa vendosen ne krye te degeve matrapaze te cilet veqori kryesori kishin "servilitetin", injorancen, rrenen, demagogjine dhe qdo veti te poshter, sepse qendra ne Pr ishte e tille. Ja pra ku e sollen matrapazet dhe mendjemadhesi e Kurtit i cili e kujtonte veten te pagabueshem.
 • fita 04.11.2013 / 22:18
  VV,ne komunat tjera ka marre ma pake vota se ne Pishtine,per shkak se eshte parti e re me bugjet te kufizuar,dhe per momentin nuk ka as kapacitete materjale e as intelektuale qe te kandidoj ne te gjitha komunat.VV per krytare te komunave duhet te kandidoj vetem ne qendrat e mdha urbane dhe te perzgjedh me kujdes kandidatet e vete te cilet se paku te jene ne nivelin e Shpendit,Dardanit I dhe II,Visarit Liburnit........,ne disa komuna ka kandiduar me kandidate shume te dobet sa qe nuk dinin ti lexonin as ato letra te shkruara e te pregaditura ma heret.Populli thote shtrej kemebet sa ti zene jorgani.
 • PRESHEVVA 04.11.2013 / 18:15
  Të paditurit dhe injorantet me tru te zvarranikut nuk kan kapacitet dhe nuk janë në gjendje përcjellin se si funksionon TRURI i KOMBIT ALBIN KURTI.ALBIN KURTI ka deklaruar dhe deklaron vazhdimisht s ZULLUMI duhet keputur prej se trashi pra ZULLUMI duhet te kepur se pari në PRISHTIN ne kryeqytet te udheheqia e saj si dhe ku është e pranishme qeveria e KOSOVESË.Fitore VETEVENDOSJE.
 • haveri 04.11.2013 / 17:42
  une 04.11.2013 / 16:00 Sic ka then Isa: Prishtinen e fitoj me duar ne gjepa. (Ofendim i ran per prishtinali a) Ke HARRU ME E CEK QE ISA E KA PAS FJALEN PER XHEPAT E POPULLIT E JO TE VET
 • Raqip Kamenica 04.11.2013 / 17:20
  @Tali: Kush te ka njoftu me Putinin? Baci, a? Se ke pase punu nje here per te, n'mos gabofsha. Raqip Kamenica
 • Per Agonin 04.11.2013 / 17:20
  Ec more deshtak ani kur po i maroni qef vetit me ruejtjet e votave se ata komisionere te partive tjera i rujshin delet a po? Populli iu ka dhene nje grusht te fuqishem duke i hudhur ne nokaut klasik pro-ruset e VVs,shkaku pse ne PR fitoi aq shume vota eshte se ka rene pre e propagandes perfide te shume titiste qe kan pas kumari me serbe. Shpresoj qe populli Prishtines te percjell vepren patriotike te komunave tjera qe e dermuan kete komunist palaqo. Edhe Gadafi ishte palaqo si ky por e pesoi keq.
 • Prishtinasi i vjeter dem baba dem 04.11.2013 / 16:46
  Po a fitohet Prishtina me kullera breeeeee ,cka jeni tu thone oj shype. A e dini qe me bo qyky Shpend Ahmeti me mar noj post publik po them se kryetar ska shanca ,krejt paret e popullit i qon ne alkohol dhe neper bastore. Prishtina kurre nuk ka votu gabim dhe prap nuk do te voton gabim,une i pari jom qe nuk kom dal ne zgjedhje se jom kon i bindur qe do ta fiton Isa pa balotazh por tash e di qe kom me dal . Mos harroni qe ISA MUSTAFA e ka elektoratin rezerve qe do ju qesi nokaut ne balotazh
 • Rrustem Rama 04.11.2013 / 16:45
  Për kunder propagandes UDB+SHIK si dhe partive të tjera kriminalo-politike, LVV gjeti forcë që të tregoi rezultat të knaqshëm. Dihet se Prishtina është një qytet i të rinjëve, qytet i intelektualve dhe njerëzve të tjerë përparimtar prandaj LVV e ka edhe përkrahjen më të madhe këtu në Prishtinë. Nga këto zgjedhje mund të shifet se njerëz të prapambetur votojn PDK+AAK+SLS+SRPSKA ndërsa ata intelektual dhe të dijshëm votojn LDK+LVV ( Rezultatet në Prishtinë që ka ma shumë votues në krejt Kosovën). Me një angazhim të madhë të njerëzve të LVV ka gjasa që Prishtina të fitohet dhe pastaj me një punë të përkushtuar të ju tregohet popullit të Kosovës se egziston edhe një qeverisje tjetër nga ajo që janë mesuar ta shohin nga PDK+LDK. Nuk kam dyshime se LDK do të ndihmohet nga forcat e errëta të PDK+AKR+AAK+SLS në mënyrë që ti pamundsohet LVV të qeverisë me Prishtinën por potenciali njerëzor dhe rinia e Prishtinës mund të fitoj kundër së keqes. Vota ime shkon përseri për LVV dhe Shpend Ahmetin.
 • PRESHEVVA 04.11.2013 / 16:35
  LEVIZJA VETEVENDOSJE per ate qe kupton nuk është në humbje në kto zgjedhje dhe siç po shihet po vijn dit të mira per LEVIZJEN VETEVENDOSJE për ate se bastion i LEVIZJES VETEVENDOSJE po bëhet PRISHTINA ku RINIA PRISHTINASE ka filluar te vejdisohet dhe të kthehet në rrugen e drejt aty dhe ku e ka vendin per të dhen kontributin ne favor te çeshtjes kombetare siç dha kontributin dhe me par RINIA PRISHTINASE para dhe gjatë luftes.ADEM JASHARI dhe deshmoret e kombit vulosen me pushk dhe GJAKË bashkimin territorial te SHQIPERIS kurse RINIA PRISHTINASE si pjesa me e vejdisuar e rinis shqiptare tashti do perkrah LEVIZJENË VETEVENDOSJE te udhehequr nga atedhetari i deshmuar dhe i rideshmuar ALBIN KURTI në rrugen drejt vulosjes me PENDË te bashkimit politik kombetar.LAVDI DESHMOREVE TE KOMBIT,I QOFTË I LEHTË DHE I SHQIPERIS ETNIKE,LIRI ÇLIRIMTAREVE,VDEKJE TE KORRUPTUARVE DHE TRADHETAREVE.
 • Leta 04.11.2013 / 16:30
  Kalkulimi elektoral për Prishtinën: 2009: LDK (Isa Mustafa): 39.306 vota PDK (Astrit Salihu): 8.427 vota Lëvizja Vetëvendosje: 0 vota (Nuk ka kandiduar) 2013: LDK (Isa Mustafa): 33.258 vota PDK (Agim Çeku): 8.329 vota Lëvizja Vetëvendosje (Shpend Ahmeti): 24.279 vota Dallimi në përqindje, 2009-2013: LDK: -15% PDK: -1.2% Lëvizja Vetëvendosje: +2427900%
 • Nita 04.11.2013 / 16:28
  Sikur mos te ishte Fatmir Limaj, nuk ja kishin ba cuc gjith ketij numri te votuesve per Shpend Ahmetin.
 • Agoni 04.11.2013 / 16:24
  Hajvana, VV s'ka marre pjese ne zgjedhje komunale perpara. Arsyja pse kane dale pak me pak per VV-ne eshte se ne zgjedhjet komunale fiton nese je i njoftun. Kandidatet e VV-se nuk jane te njoftun, pervec Shpendit. Fitorja ma e madhe e VV-se eshte ruajtja e votave. Bravo, VV - keni treguar, se ju jeni te vetmit qe jeni te ndershem.
 • Tali 04.11.2013 / 16:01
  Vec del llomotit neper fushata ti kunder krejt partive edhe prit qe pe fiton Prishtinen a naj komun tjeter. Une nuk jom as me LDK as me VV po vec sherri i llafeve tua Albin Kurti neper fushate kunder krejtve vec munesh mu pershendet e i mjeri Shpend Ahmeti qe o hi nerskomca tua. Kurr dora jem nuk e voton VV e ksaj radhe vota jem shkon per Putinin vec per inati tonin.
 • une 04.11.2013 / 16:00
  Sic ka then Isa: Prishtinen e fitoj me duar ne gjepa. (Ofendim i ran per prishtinali a)
 • Tifozi Kuq e Zi 04.11.2013 / 15:58
  Duke pasur parasysh sulmet mediatike, sulmet qeveritare, bile edhe krejt ambasadat e huaja qe jane kunder VV, Albini perseri doli fitues dhe i forte. Vota per VV eshte e paster si loti,sigurisht qe kalimi prej levizjes ne parti eshte i rende dhe ketu duhet Albini te punoj me forte dhe te konsolidohet ma teper. Por ama vllezrit e mi shqiptar te Kosoves (si kam vllezer ata qe quhen kosovar ), po tmos kishte qene Albini, Hashim Thaci e te tjeret ma shum kompromise do tbenin ne dem te Kosoves, mbeshteteni ne rrething e dyte Shpend Ahmetin, ndryshone Prishtinen, e keni rastin te tregoni se e doni vetveten.
 • besi 04.11.2013 / 15:51
  Genti o katunar idrenices ose o klinc i ises ska deshtu vv kerkun se per her tpar ka garu po ka deshtu aak-ja
 • Prishtina City 04.11.2013 / 15:37
  gezohem per shpendin por shume veshtire e ka sepse eshte ne partine e gabuar.ama qka eshte me e mira qe ju ngul PDK prape.po te ishte shpendi ne parti tjeter do e fitonte prishtinen por me VV veshtire e ka.me vjen shume mire qe ne prishtinalite prape se prape vendosem qe partine e krimit e korrupcionit ta denojme siq eshte PDK.
 • haveri 04.11.2013 / 15:35
  Vetem prishtina nuk eshte Kosove o haver.Ne zgjedhejt e 2010 i keni pasur 13 % kurse tash mereni me mend vetem 8%,gati pergjysme me pak.renje e lire apo jo?
 • STUTTGARTI69 04.11.2013 / 15:35
  O SHQIPETAR VOTOJENI Z.SHPENDINE,NE E NFOFIM ISEN DHE ESHTE PLAQKITES,NE NUK MUNDET TE NA PLAQKITE NEVE SEPSE I KEMI NDJEKUR,POR JUA DO TE JU PLAQKITE DERI NE VDEKJE,VOTOJENI SHPENDIN DO TA SHIQONI PAS NJI VITI PRISHTINEN SI I KA HIJE,NE MERGIMTARET I PERKRAHIM VV ME VULLNET SEPSE JANE TE BESUESHEM DHE PA PERFITIME PERSONALE,MOS E MJERONI PRISHTINEN ME PERSONA TE PA VLERE,POR JU DUHET NDRYSHIMI RRENJESOR SEPSE PRISHTINA E MERITONE,EDHE NE MERGIMTARET DO TE JEMI ME TE SIGURT PER INVESTIME NESE NA NDIHMONI QE TE QOJME PERPARA VV,NUK JANE PERFITUES NGA MERGATA LVV,POR EDHE NE KEMI MA VULLNET NESE JANE FIGURAT ME VULLNET QE KOSOVA TE ECEN PERPARA
 • qytetari 04.11.2013 / 15:26
  duhet te hiqet ai mentalitel i votuesve nese Isa eshte llapjan ateher llapjanet duhet te votojne per te pa marparasysh a ka punuare mire per Peishtinen.
 • kosova 04.11.2013 / 15:22
  ju nuk jeni normal qfar komente jemni niher prishtines i duhet nje frym e re nese asht i vetvendosjes ska lidhje te kemi nja te aft
 • lori 04.11.2013 / 15:21
  O,ti MATI 1,kqyr e merru me lagjen tende e cila i ngjane Kandaharit me rruge plot gropa e nuk mundesh me i nxjerre kembet nga lloqi,cka bei kryetari i Prishtines qe kjo gjendje te ndryshoje.Mos u merre ti me pune te medha,se tru peshku paske ti me i thane dikuj i deshtum.
 • Batista vs Castro 04.11.2013 / 15:18
  Zgjedhjet ne Kosove ishin pak a shume keshtu zgjedhje ne mes Batistes dhe Kastros. Opcioni i pare ishte me pak i keq sepse ekziston gjasa qe korrupcioni me ndihmen e BE-se gradualisht te zhduket (kunder te cileve eshte Albin Kastro).Opcioni i dyt ishte futja e Kosoves nen nje diktature te eger te njerzve injorante si Albin Kurti i cili flet perralla permendesh te Marksit. Populli votoi Batisten me te drejte do te thosha.
 • dita 04.11.2013 / 15:18
  SA UNE E PASHE DHE E ANALIZOVA DIKU 8000 DERI 9000 VOTA ESHTE ISA NE EPERSI QE DON TE THOTE SE ESHTE KOGJO SHUME.
 • wwww 04.11.2013 / 15:16
  ju lumt ksi njerz ka kosovaa si shpend ahmetine albin kurtinn u paa sa shum e dojn njerzit met paren e qiti n balotazh suksese kismet kem me fituuu
 • toni 04.11.2013 / 15:15
  Albin ska fitu Vedvendosja,por ka fitu Shpendi,gabimi I madhe esht shkatrrimi I shpejt I Ferit se sot ata dot ishin nje subject shum serioz politik
 • hasani 04.11.2013 / 15:15
  Une per veten time s mund ta votoj vv sepse ideali i kesaj partie s eshte n perputhje me realitetin per kete arsye votoj kunder.
 • Genti 04.11.2013 / 15:10
  Ketu u pa se vendvendosja eshte e deshtume si parti ,por shpendin e dojn veq te ish kan ne parti tjeter e kishin dasht edhe ma shum. Ne tere Kosoven VV katastrof ish kan.
 • LATA 04.11.2013 / 15:06
  JU QE VOTUAT VV JU THEM SE NUK E KENI LEXUAR FARE PROGRAMIN E KTI ZOTNIUT N FOTO PASTAJ KY NJERI S FLET ME ASNJE NJERI T GJALLE DUKE PERFSHIRE KETU EDHE USA ETJ. PO M DHIMBSENI PAK POR EDHE N PR DO T HUMBNI.
 • prishtinasi 04.11.2013 / 15:04
  ti koke ni far e flliqu tije ni bir shkine apo shkau
 • arbeni 04.11.2013 / 15:02
  Kurre vv s mund ta mar pr,sepse prishtina ka qene eshte dhe do te jete ldk,do ta shihni ne raundin e dyte,une per zotin vet i 9 s kam dal se pritoja.
 • Mati 1 04.11.2013 / 15:00
  Kurr Prishtinen sun e fiton albin dihet pse ike djeg pikat kufitare ike poshtru policin Jon vra njerzit qender prishtines faji yt je I deshtuar Krejt narkomanat e qytetit mety Jon je I vonuar dhe I deshtuar 7⃣8⃣
 • prishtinasi 04.11.2013 / 14:52
  Qytetaria e Prishtines votoi per Shpend Ahmetin, ndersa hajnat e vranjevcit dhe fenaqat e malieve per Ise Putinin. Ne balotazh do t`i qesim pertoke definitivisht katunaret e flliqte!
 • psee 04.11.2013 / 14:50
  Albin, e kam nda menden me votu VV per Prishtine, gjithashtu do te beje fushate pa ndal per VV, por te lutem per nje moment te vetem harroj arrogancat tua dhe fjalorin e pa baze dhe te piste tendin "Sipas tij, edhe njëherë u dëshmuar për marrëveshjet mes Thaçit dhe Daçit, të cilat sipas tij janë bërë vetëm për përfitime të Serbisë.". Jam nje simpantizant i betuar i PDK-se te cilen nuk do e nderroj kurre, por kete rast do ta ndihmoj Shpendin, por MSHELE ALBIN!
 • Realisti 04.11.2013 / 14:44
  Nuk eshte fitues Shpendi, por eshte Fatmir Lima. Shume votues ne Prishtine qe e simpatizojne Fatmirin ja dhan voten Shpendit qe ta ndeshkojne PDK-ne. Ne mesin e tyre jam edhe une. Vetevendosje dhe LDK duhet ti jene shume falenderuese Fatmir Limes per keto rezultate.
 • Realisti 04.11.2013 / 14:42
  Nuk eshte fitues Shpendi, por eshte Fatmir Lima. Shume votues ne Prishtine qe e simpatizojne Fatmirin ja dhan voten Shpendit qe ta ndeshkojne PDK-ne. Vetevendosje dhe LDK duhet ti jene shume falenderuese Fatmir Limes per keto rezultate.
 • Kosova 04.11.2013 / 14:29
  Shpendi doli fitues por jo ti i mjerre, VV ka humbur në krejtë Kosovën, vetëm Prishtina që e ka vlerësuar Shpendin. Pra Shpendi është fitues e jo Albin Kurti. Në të gjithë Kosovën me i mbledhur votat janë ma pak të VV se vetëm Shpendi vetë që i ka marrë. Pra ti zhduku dhe leshoja Shpendit timonin e VV.
 • Peja 04.11.2013 / 14:28
  Une vetvendosjen nuk e kam shum per qef po ju kisha than prishtinalive me e provu nihere me vv se kur as ni her sna e ra me pa kerka pasqyren e tynve edhe si duket shpendi djal i mir,
 • dini-osllo 04.11.2013 / 14:19
  Ai ka fitu,ky ka fitu? SHkjau po hin ne Mitrovicë e po bon qka po don e ju shtynu cilli ka fitu,ju skeni fitu kurgju,asnje ska fitu,vetem shkjau esht duke fitu me budallallaqet e juve,Allahu do tju denoj qe jeni tu lujt me popullin shqipetar.
 • prishtina 13 04.11.2013 / 14:04
  Dhe ti je i lumtur me kaq apo jo zotni kurti,jo mor burre ju si parti s keni shtrirje pothuajse aspak n tersi te territorit dhe faji eshte i yti.
 • LDK PERGJITHMONE 04.11.2013 / 14:00
  ALBIN KERKUN S JE A,O BURRE S MUNDESH ME FITU KERKUND TI KETE E KE T GARANTUAR.
 • cinci 04.11.2013 / 13:59
  SHPENDI=24.279 ISA=33.258.. DALLIMI OSHT 9000 VOTA I NDERUAR ALBIN..PRISHTINEN KENI ME FITU NASHTA MANDATIN TJETER SE PER QIT HER U KRY..ISA JU FITON 70-30
 • hasua 04.11.2013 / 13:58
  N rregull krejt por ty s te ka mbet gjo mo n vv largohu dhe nderro konceptin e polikeberjes.
 • iZgjedhuni 04.11.2013 / 13:57
  VOTONE VETVENDOSJEN NE PRISHTINE O POPULL
 • isa... 04.11.2013 / 13:56
  Shum e afert po por se a do te fitoni,kjo eshte qeshtja.Jo.!!!!!!
 • prishtinalija 04.11.2013 / 13:50
  ju skeni lidhje me Prishtinen veq jeni duke mashtruar nje pjese te ardhacakeve qe kan ardhe ne Prishtine tridekadat e fundit,disa djem te komunistave te Kosoves.Skeni me pa ate film kurre.
 • Asstrit 04.11.2013 / 13:47
  o kurr skeni me fitu prishtinen o VV
 • genta 04.11.2013 / 13:44
  pom dhimesh qe ne nivel nacional ke met ma zi se LDD e shpenit hallall i koft se kogja eka rrezikue Isen edhe pse smun e lun prej ati veni se asht Uk i moqem
 • njani 04.11.2013 / 13:43
  Albin, e kam nda menden me votu VV per Prishtine, gjithashtu do te beje fushate pa ndal per VV, por te lutem per nje moment te vetem harroj arrogancat tua dhe fjalorin e pa baze dhe te piste tendin "Sipas tij, edhe njëherë u dëshmuar për marrëveshjet mes Thaçit dhe Daçit, të cilat sipas tij janë bërë vetëm për përfitime të Serbisë.". Jam nje simpantizant i betuar i PDK-se te cilen nuk do e nderroj kurre, por kete rast do ta ndihmoj Shpendin, por MSHELE ALBIN!
 • PLAKU 04.11.2013 / 13:38
  Urime zoteri SHpend,Tani eshte e rruges qe AAK-ja dhe AKR-ja sidhe disa subjekte te vogla te ju dhen mbeshtetje NESE DONE NDRYSHIME-Urime,shendet dhe pune te mbare
 • gunner 04.11.2013 / 13:34
  O kini me hup rrast ju kini pa tash dalum 100%per Isen e sheh ti se jeni msu me gju vo ju sjeni ju per prishtine
 • gunner 04.11.2013 / 13:34
  O kini me hup rrast ju kini pa tash dalum 100%per Isen e sheh ti se jeni msu me gju vo ju sjeni ju per prishtine
 • Www 04.11.2013 / 13:34
  A pak po te duken 7000 vota a! Keni pesuar debakl ne tere Kosoven.Veq vazhdoni me gjuajt me gure e domate.Veq ta dish Shpendi nuk eshte si ti.
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.