Ndodheni
Indeksonline / Lajme
12:51 / E premte, 30 Gusht 2013
104 Komente
AKI largon drejtorët e Krimeve Ekonomike

Po vazhdon stuhia e Agjencisë kosovare të Inteligjencës drejtë pastrimit të Policisë së Kosovës
Siç duket nuk janë të privilegj as drejtorët më të lartë të organeve të rendit.

Burime të Indeksonline brenda AKI-së mësojnë se pre e verifikimit të Inteligjencës kanë rënë dy drejtorët më të lartë të Krimeve Ekonomike në vend, Emin Beqiri dhe Nazim Sahiti.

Emin Beqiri, është drejtor i Krimeve Ekonomike në nivel të Kosovës, kurse Nazim Sahiti, është drejtor i Krimeve Ekonomike Regjionale të Prishtinës.

Emin Beqiri, ka thëne se nuk është e vërtet se AKI-ja ka dërguar vlerësim negativ për të. “Nuk është e vërtet ajo. Ia keni fut kot. Tre eprorëve, përfshirë edhe mua, na është shtyre verifikimi edhe për tre muaj”, tha Beqiri.

Megjithkëtë, dy eprorët  pritet të largohen shumë shpejtë nga detyra , ngase AKI-ja ka dërguar për ta notë negative. Inteligjenca, sipas burimeve të Indeksonline ka gjet disa keqpërdorime dhe afera që kanë bërë dy shefat e Krimeve Ekonomike.

Ndryshe, AKI-ja është duke verifikuar të gjithë pjesëtarët e Policisë së Kosovës. /Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
 • Adriani 18.04.2014 / 13:46
  Z.Emin Beqiri eshte nje person me te cilin, duhet te mburret shteti, dhe populli i Kosoves. Ai e lufton krimin, kontrabanden dhe per kete ka fakte qe flasin. Perderisa Gjykata e shpalli te pafajshem, lidhur me implikimet ne ceshtjen "BLLACA", pse mundoheni te gjurmoni pa fakte drejtesine. Z.Emin e meriton vendin e punes dhe nqs shteti i Kosoves vazhdon te kete udheheqes si ky person, shume shpejt do te jete nje shtet ligjor, demokratik dhe europian.
 • Esati 03.03.2014 / 04:45
  QYSH ne fillim ka deshtu kjo polici e karit dhe e analfabetavd,ata me shkolle jane shume pak dhe jane degraduar e analfabetat me shkolla fillore e te mesme fallco jane avancuar. marri.................
 • VEZHGUESI 007 06.09.2013 / 13:26
  O KADRI ARIFI LEJ KETO LOJRA TE UDBSE ME BASHKIM SMAKIQIN E BARLET GASHIN. BOLL KE BO KRIME ME BARLET GASHIN SE KE QEN KRIME. BOLL KE MONTUE RASSTE DHE KE VJEDH NE PROKURIM TE POLICISE ME BASHKIM SMAKIQIN DHE XHEVAHIRE VATOVCIN. PO PISI NUK I LENE LOJRAT E PISTA PO KE ME PAGU
 • Qyetari 05.09.2013 / 09:00
  Të nderuar qytetar, shqiptarë të Kosovës! I lexova me shqetësim shkrimin e lansuar nga editori dhe të gjitha komentet e bëra nga lexuesit. Vërtetë u shqetësova , jo nga fakti se pse është botuar një informacion i rezervuar i AKI-së, jo se dikujt nga stafi i Policisë i lakohet emri për të keq sepse s'ka dyshim se edhe aty qytetarë si unë dhe të tjerë punojnë me precedent e pa t, po më shqetëson fakti se si nje pritje kaq e madhe për Agjensionin e PRITJES SE MADHE askush reagon... Si është e mundur që nga AKI , të rrjedhë informacioni i cili informacion duhej të ishte dhe ta ruante kredibilitetitin si i tillë sepse me së paku qytetarve i duhet t'i servohen verifikime të tilla sepse Agjensioni nuk punon për Botues portalesh e per interesa te caktuara klanesh por per te mbledhur dhe drejtuar informacione drejt organesh të cilat janë të thirrura per t'i shfrytëzuar këto informata dhe për të marrur hapa konkretë për t'i eliminuar këto defekte. Do ishte mirë që në gazetë të shkruhej se Filan fisteku e fisteku i tjeter eshte arrestuar per këtë ose për atë veper por asnjëhere qe u verifikua e nuk kaloi testin e besueshmërisë ai apo ky. më vie keq nëse agjensioni për të cilin të gjithë po presim të merret me prralla. Për mua rrjedhja e këti informacioni është skandal dhe pres që Bashkim Smaka të jap dorheqje moral për fillimhumbjen e besimit në këtë institucion. Përshendetje të gjithë atyre qe e duan Shqipërin.
 • mos ja fut kot pallati rinis 01.09.2013 / 00:47
  mos ja fut kot o pallati rinis se ke pergjegjsi penale per shantazh nese ke diqka ke ku te drejtohesh por ju qenkeni vet memarifete te krimit dhe keqperdorimeve qe behen ne pallat ,,,
 • TRIMI 01.09.2013 / 00:35
  Z.EMIN BEQIRI ka dhen komtributin e vet si ne arsim ,ne luft po ashtu edhe ne paq me punen e ti profesionale ,,,nuk lidhen punet e ti me indivdit te caktuar se pergjegjsit te nderuar jan individuale edhe mos te bim preh e inateve edhe individve te cakuar apo politikave ditore dhe gazetarve te qoroditur ,,,
 • goni 01.09.2013 / 00:29
  po shofim edhe lexojm shum komente ,,,por sa i perket Nenkolonel Emin Beqirit i cili eshte profesional ne punen te cilen ben edhe person qe din te vlerson zyrtarin edhe punen e ti ku ne drejtorin ku tani punon kasjellur shum rezultate ne ndalimin e se keqes dhe parandalimin e krimeve epror si emini i duhen PK-SE RESPEKT PER TE DHE PUNEN DHE REZULTATET SUKSES,,,
 • Trimi 31.08.2013 / 22:17
  Bashkim Smakaj shtepine me bazen, fushe tenisi, fushe basketbolli, dekorime marramendese, I rrethuar me muri kinez. Nga kete lluks, nga rroga( hahaha), apo mos nga vellau qe e ka jasht. Jo more ky edhe vellaut ia ka maru shtepine. Tash vleresojeni kush e udheheqe AKI.
 • Drejt 31.08.2013 / 22:06
  E pyes Emin Beqirin qysh qenka me ta bo qeshtu. Eshte mire Emin Beqiri se pari te marresh kulturen shqiptare, mos me u mar me fjale te rrugeve e me etiketu njerez te ndershem qe kane dhene kontributin me te mire qe kane mundur. Ndersa sipas Emin Beqirit njerezit qe kane punuar duhet me etiketu me shantazhe..... Qysh koka Emin Beqiri me ta bo a po e sheh qe te kthehet nuk jet per ate dunja.
 • Sokoli 31.08.2013 / 21:54
  AKI-ju po merrini vetem me qeshtje administrative, normal punen ju duhet ta zhvilloni ne terren e jo ne byro e me vlersime te komentuesve serbofil me vendos per verifikimin e njerezve, sa jeni te angazhuar ne Veri dhe komunat ku jetojne vetem serbet, a zbuluat ndonje serb qe masakroi dhe perdhunoi shqiptaret edhe kjo eshte detyr e jueja, ne Veri po siellen kriminelt e ju beheni shurdhana.
 • Qamili 31.08.2013 / 21:46
  Per AKI-n a kini informacione per Veriun dhe a po zbulohen vraresit e shqiptareve, dhe sa serb qe kan be gjenocid jane ne veri.
 • Aliu 31.08.2013 / 21:42
  AKI- a keni fare plani per verifikimin e policeve serb qe punuan per MUP-in e Serbise.
 • Luli 31.08.2013 / 21:38
  AKI-ia duhet ta verifikoje qdo punetor te vetin, se e dim qe ne AKI shume punetor me te ngjofshem jane pranue aty, e vetem po ia nxen rrugen njeri tjetrit e nuk din qka me be, se nuk kane kualifikim adekuat.
 • Blerimi 31.08.2013 / 21:34
  AKi se a e ka kryer punen me perkushtim shifet ma von, se AKI si institucion i besueshem nuk guxon me lue me dinjitetin njerzor pa argumente, e nese ka argumente athere i urojme pune te mbare por me se pari duhet ti pastroje njerezit e vet e pastaj nese ka kompetenca te mirret edhe me Veriun.
 • Tetovari 31.08.2013 / 21:29
  @Besi-ti dhe shoket e tu jeni tu bashkpunu me sigurimin maqedon dhe shume shqiptar jane ne burge per asgje,pra me ndihmen e shqipfolsave burgosen njerzit ne maqedoni e kryesisht nje prej tyre je edhe ti Besi njeri i shitur dhe propagandues serbofil.
 • Besi 31.08.2013 / 21:11
  Luftetar, nuk thash se jam dikushi, nuk jam se nuk i perkrahi ata qe kan kontribue ne lufte, po nuk eshte e hishme nese ne luft ka kontribue me pare apo me pushke e mbas lufte ka zhvillue kriminalitetin, prostitutocionin etj e ti qe pe quen veten luftetar per qfar shtetit ke luftu
 • Takunari 31.08.2013 / 21:06
  Kur te bahet qe met vertetu AKI??? Lene more se keta i eliminojne kundershtaret politik te Thacit. AKI eshte prej a-zh ne dore te Thacit.
 • polici 31.08.2013 / 21:06
  Populli i din te gjitha veprimet qe i bejn njerezit neper institucione,ne ket rast ne polici ndoshta kta djelmosha me mir eshte tash te zbulohen qka kan be se me i lan ende vetem veten e thellojn ma shum ateher edhe denimi eshte me i madh,qdo fillimi i vjen edhe fundi.
 • Qytetari 31.08.2013 / 20:57
  Do te ishte mirë AKI të merret edhe me MURSEL UKEN,SKENDER BYTYQIN,ISA KAMBERIN sepse kanë qene drejtpersedrejti te involvuar në aferat korruptive në Termokos se bashku me Fellanza Pulen.Keta hetues i kanë pas të punesuar në Termokos djemet,dhanduaret,te afermit e tyre.
 • Luftari 31.08.2013 / 20:25
  Besi@.O Bal qa po fol palidhje e po mundohesh me ken dikushi? A e din ti o tradhtar kush eshte Florim Maloku masi po e permend dhender i Shpendit e qa tjeter??? Po te tregoj une ty mos me ken Florimi dhe do qifta si Florimi ti nuk ishe sot ne Kosove o tradhtar se kta kan dhen miliona per me pas ti sot lirin qe e ke o tradhtar,sot tka ardhe dita me u shpreh ne internet ne menyr anonime tradhtar maje ne mend personat si ti jan e keqja e Kosoves po shpejt do te bini te xhithe.
 • Neutrali 31.08.2013 / 20:22
  AKI kqyrne ni kojshi temin qitu ne lagjen Mati i njohur me nofken major REXI, nese edhe qiky e kalon pozitiv verifikimin ateher Eminit dhe kti Nazimit veq jau paskan inati sen tjeter.
 • Dardanja 31.08.2013 / 20:02
  Kaqanik. kujdes kur te permendesh emra se pikrishte njeri prej hetuseve ka psue me suspendim nga Nazim Sahiti sepse ka hetu agjensionin farmaceutik per barnat qe i kan vjedhe beht fjal 1.5 milion euro
 • Besi 31.08.2013 / 19:51
  Emin Beqiri nuke eshte aq i keq sa po flitet por shoket i ka te kqi ketu ka faje Shpend Maxhuni sepse e ka detyrue te fus ne njesit Nazim Sahitin me Zymer Gashin e shume te tjere, njez Nazim Saiti eshte shoferi i Florim Malokut kush e njef ai eshte ne burg dihet se per qka e ky Florim Maloku eshte dhenderr i Shpend Maxhunit hajni i baterive.
 • edhe nja nga Mitrovica 31.08.2013 / 18:26
  Emini po ipengon shumekend ne luften e tij te pakonpromis ndaj korrupsionit dhe peshqve te medhenje...tash le te hetohet edhe AKI pse po e sulmon?!!!!!!!!
 • Patrioti 31.08.2013 / 17:59
  Nazim Sahiti se ka meritu me qem aty tybe...le te tregon kush ja ka dhan Jeep-in ...Fatmiri i Buqajve...po kto krejt Prishtina e din ae aj ka qene argat i atyne kontrabandistave more...shume mire AKI qe e paska vertetu keto fakte qe jane kone publike...
 • n 31.08.2013 / 17:53
  Nzim Sahiti ANALFABET nuk besoj se e ka te kryer as shkollen e mesme no COMENT
 • Qerimi 31.08.2013 / 17:50
  Duke mos dashur te bejme portalin e indeksonlione, faqe e deklaratave te lira te zyrtareve policor, ju kisha lutur qe keto ti beni ne faqet e juaja te brendeshme ose permes standardeve sepse shihet qarte qe brenda policise si organizate e madhe ka shume inate, ambicije te zhdrejta, deshira individuale dhe njekohesisht keto perputhen me deshirat e krimit te organizuar. Nuk jepet pergjegjesi per zymerin dhe nazimin por secili duhet te jape pergjegjeswi per veprimet e veta dhe ju kisha kujtuar qe veq ne familje pergjegjesia eshte e perbashket kur autori eshte i mitur, andaj per qdo 18 vjeqar qofte problemi ne familje po edhe ne pune, pergjegjedsia eshte individuale.
 • Mitrovica te nderon EMIN BEQIRI! 31.08.2013 / 17:41
  me perkushtimin e EMIN BEQIRIT per te luftuar pa kompromis krimin dhe korrupcionin ne Republiken e Kosoves, duhet te mburret secili shqiptar. Nuk eshte e lehte te luftosh krimin dhe kriminelet qe jane bere si oktapodi dhe po ngulfatin Republiken tone. Figuar e EMIN BEQIRIT vetem mund te merret si shebull. Ky njeri i devotshem duhet te perkrahet sepse pikerisht sespee krimi eshte godsiyur pameshirshem sa e sa here nga EMIN BEQIRI, tani krimi ndihet i frikesuar dhe po tenton te demtoje krerdibilitetin e EMIN BEQIRIT. JU lutem te perkrahni EMIN BEQIRIN ne rrugen e tije te ndershem, ne misionin e tij kaq fisniuk dhe mos te mbetet i vetmuar ne mesin e kriminelve te cilet i kane nga 7 koka dhe nga 100 fytyra.
 • pa doreza-drejtesi! 31.08.2013 / 17:36
  Zymber Gashi duhet te futet ne burg!
 • KAQANIKU 31.08.2013 / 17:34
  Bravo AKI qe ke larguar ZYMBER GASHIN famekeq, vazhdo largo SKENDER BYTYQIN, ISA KAMBERIN, FATON ZABERGJEN, LUAN IBRAHIMIN, NAZIM SAHITIN dhe shoket e tyre te pndershem. E tek pastaje kur te krijosh ekip te ndershem, fillo e merru me Agjencin e Ushqimit, me Ilirijana Zymberin , me Ibrahim Trshnjakun, me AGJENCIONIN E BARNAVE ME KRIMINELET, SI: RIFAT MURIQIN, AZEM LAJQIN, ILIR DUSHIN ARDIAN UKMATEN, EDON HAJRULLAGEN, ZEHADIN GASHIN(kete e ka mbrojt dhe ioa ka fsheh provat kriminale zymber gashi), ISMAJL SHURDHA, DUKAGJIN ZABERGJA, ARSIM IBRAHIMI, SEJD TOLAJ, LUTFI MULAKU, HAKI EJUPI, REMZIJE THAQI, FERID AGANI, QERIM KELMENDI, ASGETO, EXCLUZIVI I abrashve, LIRI MED, AGANI, LINDITA AVDYLI, JETON SHALA, BELKIZE SHALQINI, ME ARDITA BARAKU, BURBUQJA,ARIAN ZENELI, GAZMEND FONIQI, FAIK BERISHA, DEPOJA FARMACEUTIKE DEA, BESIM MUZAQI, ABDULLAH HALIMI nga Blerta farm, PENTAGONI, mali farm, peja med,DAFINA ferizaj,BERISHA-gjilan, parukeria-kaqanik, hoxha-elez han, BRECALIAFARM, kushafarm,altufarm, e sa e sa flliqesira te tjera.
 • verifikimi lete behet drejte 31.08.2013 / 17:16
  EMIN BEQIRI ne dy muajt e fundit ka bere nje pune brilante dhe per kete duhet te jemi mirenjohes. Por gjithashtu duhet te jap llogari per shoqerimin e tij me ZYMBER GASHIN e Nazim Sahitin. Zymber Gashin ne policin e krimeve te renda dhe korrupcionit e ka sjellur vet EMIN BEQIRI nga standardet ku ka qene duke punuar zymberi gashi. Po ashtu jane leshuar , me qellim a pa qellim, shume raste kriminale pa u ndaluar dhe shume kriminel nuk jane arrestuar nga EMIN BEQIRI me kompani. Tani a e ka bere kete EMIN BEQIRI nga se ska pas guxim me i kundershtue zymber gashin dhe nazim sahitin, apo i ka pasur shok dhe ka perfitue prej tyre kjo mbete te verifikohet.
 • Bashkimi 31.08.2013 / 17:14
  Bravo Toplica, ky shkrim duhet edhe te botohet - ne sinqerisht duhet te merremi me veten tone, me pelqeje analiza dhe shkrimi juaj. Mbi te gjitha kam deshire te ju njoh dhe te shkruani me shpesh. Ne keto procese qe po kalon Kosova, vertete veshtire eshte te mbahet mire me te gjithe e si thote populli yne, "gjarperin qe nuk te han, mos e nguc" - tani ka ardhe koha qe edhe gjarperin i cili nuk te nguc per momentin le te largohet nga rruga sepse neser eshte i rrezikshem e keshtu ka vepruar Nenkolonel Beqiri, i drejt, kerkuj padrejtesi dhe askujt ndihme me te njofshem e per krimin i pa falshem....
 • te denohen ata qe shkaterruan shendetin 31.08.2013 / 17:09
  AKI, hapi syt: Kontrabandistët e licencuar 08:21 / E premte, 16 Gusht 20131 Agjencia Kosovare për Produkte Medicinale (AKPM) po vazhdon të mirëmbajë licencat për kompanitë farmaceutike të cilat kanë kallëzime penale dhe që po vazhdojnë turrin e kontrabandimit të ilaçeve në Kosovë. Është nënshkrimi i ministrit të Shëndetësisë si dhe kryeshefit të AKPM-së ai që figuron në secilën licencë të qarkulluesve farmaceutikë. Kurse as nga kabineti i ministrit Ferid Agani e as nga kryeshefi Ilir Dushi, nuk konfirmohet nëse është iniciuar ndonjë kërkesë për ndëshkim apo edhe revokim të licencës për kompaninë “Peja Med”, që udhëhiqet nga Nimon Zogaj, e që para dhjetë ditësh policia e krimeve ekonomike i kishte zënë barna të kontrabanduara të Serbisë, në afro 3300 njësi. Ilaçet e Serbisë janë të ndaluara për qarkullim në tregun farmaceutik të Kosovës, pas skandalit me falsifikimet e certifikatave të produkteve farmaceutike (më gjerësisht në gazetën Tribuna). AKI nese nuk ruan shendetin e popullit me cka leshin merresh ti? A je kunder atyre q e e luftojn apo je me RIFAT MURIQIN e me QERIM KELMENDIN e me SHAIP MUJEN .
 • dje sot e neser 31.08.2013 / 17:01
  Luan Ibrahimi, polici i krimeve nga stacioni nr.1 ka fshehnur provat dhe ka penguar ne shume raste arrestim in e kriminelve te vertet te ketije populli. U ba edhe ai me kalu testin? Sia ka mundesi AKI?
 • plotesim 31.08.2013 / 16:53
  O ti Demiiri, Bedri Abdullahu merret me krime farmaceutike edhe ne Prizren e besa edhe ne QKU ku mbron barnatoren kriminale te vellaut te tij e cila eshte ne QKU dhe u licencuar pa plotesuar kushtet nga banditet e kriminelet e inspektora Lenmdita Fetrahu, Remzije Thaqi dhe kryekrimineli argat i Shaip Mujes kriminel Rifat Muriqi i cili shet mend neper katundin tim sa here vjen si me qene baba i Kosoves ...fare e armiqeve te kosoves dhe shqiptarise jane keta
 • Toplica 31.08.2013 / 16:18
  Po merr kohe leximii te gjitha ketyre komenteve por mendoj se para se gjithash ne jemi nje popull i vogel me familje te medha, te ndara ne fise, regjione e grupe te interesit. Ende jemi larg sepse jemi te pergaditur te shpifim dhe te mos bashkepunojme me institucione te sigurise. Procesi i zhvillimit shoqeror dhe largimi i mendimit i cili eshte krijuar per qindra vite tek populli se bashkepunimi me policine dhe institucione tjera eshte shpihunllak, tani 14 vite pas lufte duhet te nderrohet. Mosbashkepunimi i qytetareve le hapur pamundesine e luftimit te krimit ne te gjitha fushat, e kryesisht shkrimi i tille dhe shumica e ketyre komenteve jane te qellimshme sepse prishja e planeve dhe interesave te ngushta shihen qarte ne kudare te shkrimit dhe te komenteve. Fatekeqesisht punte e mira tek ne ne Kosove lidhen me emra e ne kete rast Emri i Nenkolonelit Beqiri lidhet ngusht me zhvillimin, luftimin e krimi, prishjen e matemnatikave dhe planeve keqberese edhe nga shume te huaj e vendore nga pas lufta, te pakte ishin policet qe u tregonin vendin zyrtareve te Unmikut, kur kerkohej ndoje servilitet ose kryerje e puneve qe nuk ishin ne rregull. Te pakte jane njerezit qe kane kontributin e Nenkolonelit dhe pastertine kombetare. Nuk dua te shkruaj me shume, por nese edhe pse e di qe kjo eshte shpifje, nese del verifikimi i AKI-se se Emin Beqiri eshte i padesheriuar per pozicionin e punes - atehere sinqerishte e them se AKI duhet te beje hetimin per njerezit qe i ka inkuadruar brenda dhe mos te perziej mut duke shitur informacione per te blere kohe dhe le te merret me veten e vet para se te beje tollovi ose tepunoje per interesa te ngushta te grupeve mafioze. PS. Mos shpifni pa fakte edhe pse e di se disa mund te shkruajne nga merzia dhe mllefi sepse ju kane deshtuar planet per krim te organizuar.
 • REALI 31.08.2013 / 16:12
  Verifikim (Diferencim) Me qëllim të përforcimit të ”shtetit ligjor” në Kosovë ne jemi duke kërkuar staf verifikuar pune, të cilët duhet të posedojnë aftësi të mira mashtrimi, standarde të cilësive të larta kualitative me becraund të dyshuar familjarë e personal. aftësitë që ju sillni me vete sa më shumë të dyshimet dhe ish struktura Komuniste-Titiste Ne Ju ofrojmë: Një inkuadrim të përhershëm në instutisionet tona Antikombëtare në zgjerim e sipër, një puné té larmishme në një atmosferë të këndshme tradhtie,trajnime individuale dhe mundësitë aftësimeve të më tutjeshme sipas nevojës destruktive-kombëtare. Por, obligative është të mos jeni ish pjesëtarë i UÇK-së, të mos keni becraund kombëtar, të mos vini nga një portë patriotike. Të mos jeni të për pikte dhe të rregullte në punë, e të mos jeni aspak aktiv, mjafton të lexoni shtypin ditorë dhe atë të vendeve “mike” (p.sh. B 92), Danas, Nasha Borba itd.janë veti të një virtyti të lartë tek ne Gjithashtu tek strukturat që ne po i krijojmë nuk ka presion të realizimit të suksesit në punë.(për sukses as që bëhet fjalë, term ky që nuk ekziston në konceptin tonë strategjik të “shtetit ligjor”) Paraqitja e juaj si punëtor të rinj (të verifikuar), dhe të motivuar nga fryma e bashkim vëllazërimit sipas konceptit të shokut Tito do të na gëzonte shumë. Si mundem të dali “Pozitiv”: Dërgoni shkresat, biografit tuaja dhe referencat eventuale mbi përvojat e juaja të deri tanishme të mos punës , mos kontributit kombëtar, e mos involvimit në kauzën kombëtare, të jeni të dëgjueshëm dhe me shpirt monisti. Me një fjalë të mos keni bërë as edhe një aktivitet për çështje kombëtare për lirinë e njerkës Kosovë.Të janë të pregatidur të komunikojnë në të gjitha nivelet bulevardeske dhe çajtoreske, e në kafehane. Të jenë servil e të kamuflushëm dhe të dëgjueshëm sikurse të dhënat tuaja kontaktuese në e­mailin ne vijim: fushata e [email protected]
 • Per Burimin 31.08.2013 / 15:39
  Burin paske info te sakta per Kadri Arifin, ai ende eshte ne banes e te UDB-se. Si mendon ti rastesisht eshte ai ne ate banese. Jo zotri eshte aty me bekimin e UDB-se. Kti pisi veq Bajram Rexhepi ja ka ulur koken se ky ka bere shum gjynahe. Montim te rasteve, shantazhe, korrupsion. Etje.
 • Demiiri 31.08.2013 / 15:32
  Me krenari te pastert njerzore denoncoje policin e krimeve te stacionit nr. 1 Luan Ibrahimin per fshehje dhe asgjesim te provabe per vepra te ernda kriminale. Denoncoje po ashtu Bedri abdullahun polic I krimeve nga stacioni ne.2 per aktivitete kriminale farmaceutike .barnatorja Riofarm te cilen e Ka ne breg te diellit eshte ende sot pa asnje farmacist se e mban me krimielet Ilir Dushi e Rifat muriqi me ato zhuhai may plaka hajnesha Temzije dhe lenditen. Kjo mund te provohet ne cdo kohe. AKI mos u turpero!
 • Burimi 31.08.2013 / 15:09
  Nese keni informacione qe nje police merret me fajde,pse nuk jepni ndonje argument sepse aji police duhet te arrestohet e jo ti ndrrohet vendi i punes,por jam i bindur se keto jan vetem shpifje
 • Burimi 31.08.2013 / 15:07
  Sa i perkete disa komenteve qe i lexova per disa police,per mendimin tim ato jan te paverteta,me faktin qe nuk jan deponuar pran prokurorise por po flitet ne kete form kjo vetem e deshmon edhe nje here faktin se disa njerz duhet te elimonohen ne kete menyre sepse nuk ka mundesi tjera,juve qe po pretendoni qe keni fakte pse nuk po i drejtoheni institucionit te prokurorise por po bini nen ndikim te thashethemeve.ju nuk i beni mire askujt duke hapur dezinformata per njerze por duke i depnouar ato pran prokurorise.
 • Burimi 31.08.2013 / 15:03
  Si ka mundesi qe Kadri Arifit ti kthehet pergjigjie pozitiva nga AKI,kur i njejti e ka udhequr policine e kosoves per dia vjete dhe eshte njeri nga kryesoret qe ka pasur ndikim per ti caktuar personat se kush do te punoj ne AKI,ndersa ne anen tjeter per 10 vite me radhe ka jetuar ne banesen e uzurpuar,pron e UDB,pse nuk ka pasur mundesi UDB.ja me larguar nga banesa,kete nuk e ka bere per shkak se i njejti ka mundur ti bije nen ndikim dhe te ju siguroj infomata te rendesishme. dhe tash ky person eshte i besushem per AKI.
 • Burimi 31.08.2013 / 14:58
  AKI,ne fakt nuk eshte duke u marr me verifikimin,e policve,sepse shumices qe ju ka kthyer pozitiv,as qe i ka verifikuar sepse nje pjes e tyre kan shum probleme te natyrave te ndryshme,por ne fakt i ka interesuar vetem per disa perona qe vete drejtori i AKI,i ka pasur kundershtare gjate kohes sa ka punuar ne polici dhe tash i ka ardhe dita mi eliminu,e keta jan Emin,Beqiri,Nazim Sahiti,etj.
 • Verifikimi 31.08.2013 / 14:02
  Verifikim (Diferencim) Me qëllim të përforcimit të ”shtetit ligjor” në Kosovë në jemi duke kërkuar staf verifikuar pune, të cilët duhet të posedojnë aftësi të mira mashtrimi, standarde të cilësive të larta kualitative me becraund të dyshuar familjarë e personal. aftësitë që ju sillni me vete sa më shumë të dyshimet dhe ish struktura Komuniste-Titiste Ne Ju ofrojmë: Një inkuadrim të përhershëm në instutisionet tona Antikombëtare në zgjerim e sipër, një puné té larmishme në një atmosferë të këndshme tradhtie,trajnime individuale dhe mundësitë aftësimeve të më tutjeshme sipas nevojës destruktive-kombëtare. Por, obligative është të mos jeni ish pjesëtarë i UÇK-së, të mos keni becraund kombëtar, të mos vini nga një portë patriotike. Të mos jeni të për pikte dhe të rregullte në punë, e të mos jeni aspak aktiv, mjafton të lexoni shtypin ditorë dhe atë të vendeve “mike” (p.sh. B 92), Danas, Nasha Borba itd.janë veti të një virtyti të lartë tek ne Gjithashtu tek strukturat që ne po i krijojmë nuk ka presion të realizimit të suksesit në punë.(për sukses as që bëhet fjalë, term ky që nuk ekziston në konceptin tonë strategjik të “shtetit ligjor”) Paraqitja e juaj si punëtor të rinj (të verifikuar), dhe të motivuar nga fryma e bashkim vëllazërimit sipas konceptit të shokut Tito do të na gëzonte shumë. Si mundem të dali “Pozitiv”: Dërgoni shkresat, biografit tuaja dhe referencat eventuale mbi përvojat e juaja të deri tanishme të mos punës , mos kontributit kombëtar, e mos involvimit në kauzën kombëtare, të jeni të dëgjueshëm dhe me shpirt monisti. Me një fjalë të mos keni bërë as edhe një aktivitet për çështje kombëtare për lirinë e njerkës Kosovë sikurse të dhënat tuaja kontaktuese në E­mailin ne vijim: fushata e [email protected]
 • nentori 31.08.2013 / 11:36
  Well done , misionari edhe b -52 shume artikuj te mire
 • B-52 31.08.2013 / 10:45
  Perpjekjet zhgenjyse e deshperuse te krimit te organizuar ne Kosove, te nje trekendeshi kriminal qe po i afrohet Apokalipsa. O te mjere qe po perdorni gjuhe ofenduse e denigruse per nje personalitet te pakontestuar profesional, moral, e patriotik, te verifikuar e te afirmuar kombetarisht si Nen-kolonel Emin Beqiri nuk keni as edhe nje inforamcion mbi punen e kti Superpolici qe nuk po i le vend askund krimit te organizuar dhe korrupcionit, qe sa me duket eshte zene ne panike dhe ne pamundesi per te vepruar, kete e konfirmojn she me qindra artikuj ne gazeta dhe lajme ditore mbi aktivitetin e kti njesiti te udhehequr nga ky Kryetrim. E pergezoj Shpend Maxhunin per kete perzgjedhje fanatstike ne kete pozite te njeriun e duhur ne kohen e duhur.
 • XLL 31.08.2013 / 09:22
  AKI se pari ta verifikoj veteveten, ngase shquhet per afera korruptive prej dites se pare te themelimit. Po Ju rikujtoj te nderuar lexues punesimet ne kete instutision me mito, e deri te plaqkitjet me arme te pjestareve te saj, e sa tjere vepra kriminale dhe korruptive mbrenda saj kane mbetur te paidentifikuar qe jane te involvuar direkt apo indirekt pjestaret e saj, mbetet ne te ardhmen te dashur lexues te degjojme. Zoti qoft me ne te nderuar
 • Misionari 31.08.2013 / 08:51
  Po Ju rikujtoj te nderuar veprat e Emin Beqirit ne fushen e aktivitetit te luftimit te krimit te organizuar dhe korrupcionit, e qe jane te pa numerta te nderuar: miliona dolare te falcifikuar, manipulimet me vizat falco Amerikane ne Min. e Puneve te Jashtme, lufta e pa kompromis me kontrabandist barnash qe cdo dite rrezikojne pa meshirshem shendetin publik te popullates, si pasoj e mos aktivitetit, apo direkt te lidhur me krimin Te disa zyrtareve te korruptuar ne Agjensionin e Barnave (AKPM). Si duket ky Hero i antikrimit ja ka prishe dikuj matematikat,pra te gjithe ata qe leshohen ne kso matematika le ta kujtojne se e kan Eminin prapa deres, dhe le te ndihen te pa sigurt se me te nuk ka kompromis. Misionari i luftes Antikrim dhe antikorrupcion, i nderuar Emin kto jane reaksione te pa shpresa te krimit, prandaj kuarajo ne punen tende patiotrike
 • nuk di 31.08.2013 / 07:24
  Po kta pisa kush i ka emruar Drejtora, o tan jan te njejt,po kta nuk kan lan sen pa ba . prej friges se po bin ne burg jan deformu.Jan ba si qet e zhugavt.
 • UDB 30.08.2013 / 23:54
  indeks postoni edhe ato qe juve nuk ju pelqejne dhe fundi i fundit ne te njejtat linja jemi
 • UDB-shi 30.08.2013 / 23:52
  Lexova me shume kujdes dhe pash se 80% e komentuseve jane pro serb dhe prokorrupcion sikurse edhe vet AKI-ja. Deri te ky perfundim po vie duke pas parasysh kontributin moral, intelektual, kombetar. Para luftes arsimtar, gjate luftes ushtar dhe pas luftes njeri nga luftetaret me te medhenj kunder krimit dhe krimineleve. Thjesht Emin Beqiri eshte shembulli me i mire se si duhet dhe si mbrohet shteti dhe kombi. Nese ky nuk ju pelqen sikur edhe neve Udbasheve ateher ne do vime ne vend te ti se neve sigurisht qe na doni.
 • Qendrim 30.08.2013 / 23:34
  Per qe infiltron njerz te krimit ne agjent nuk osht mu diskutu ata e din edhe kryn pune ma shum se ni agjent qe ska pervoj po qisi polic muti qe jan neper stacione e bajn vjedhje banale qita duhet mi ndeshku ran.
 • zhgenjim si gjithnje 30.08.2013 / 23:07
  Nese vertet kane kaluar policet e krimeve ekonimike Bedri Abdullahu, Luan Ibrahimi apo edhe Shaip Havolli , ateher asgje sqenka puna e AKI-se.
 • Lujma lujma oh kryet e k.... 30.08.2013 / 22:59
  Marri e madhe me kalu edhe nje polic i krimeve te renda sic eshte hajni Luan Ibrahimi. Ska mbet me asgje ne kete4 vend. Keto te AKI-se jane lojera te Xhavit Halitit dhe padroneve te tij serb nga serbia, sic eshte Ibrahim e Qerim Kelmendi
 • ryshfeti 30.08.2013 / 22:51
  AKI-ja po i pastron njerzit duke marr nga ata shuma te majme te hollash. Ani merreni me mend AKI e ka kalu edhe Luan Ibrahimin, ate hajnin qe merr ryshfet nga bizneset ne Prishtine.
 • AKI-dallavere 30.08.2013 / 22:43
  AKI pse e kalove kojshin tim BEDRI ABDULLAHUN pronarin e barnatores Rio Farm ne breg te diellit dhe po ashtu kete kontrabandist te barnave neper Prizren dhe Prishtine. AKI turp per ty qe e ke lene te kaloje testin BEDRI ABDULLAHU. Sa mije euro i more nga Milaim Abdullahu pronari i Santefarm-it per me kalu Bedri Abdullahun
 • Trimi 30.08.2013 / 22:35
  o Antikrimi bonu burr e dil fol se burrat flasin e nuk e gjujn gurin e mshefin doren,se i njof shum mir e di sa kan punu kta Drejtora dhe ende jan duke punuar .
 • drejtesi arrin ngadale dhe sigurt 30.08.2013 / 22:29
  Eshte veprim i UDB-se me ne krye Ibrahim Kelmendin, Qerim Kelmendin Blerim Muriqin e Shaip Mujen dhe disa shkije te tjere qe e rrasen Sami Lushtakun ne burg bashk me krejt komandantat e drenices. Kesi flliqesish mund te gatuhen vetem ne kuzhinat serbe dhe te ser4vohen nga mbeturinat serbe sic jane Xahvit Haliti, Shaip Muja, Qerim Kelemndi, e Ibrahim Kelmendi me kompani
 • pesimisti 30.08.2013 / 22:25
  AKI duhet mos me ra nen ndikikm te njerzve si XHAVIT KRIMINEL HALITI apo njerzve si Ibrahim Kelmendi, Shaip Muja apo ai faqeziu Qerim Kelmendi...AKI mos tento me krahasu njerzait e devotshem sic eshte Emin Beqiri me njerzit kriminel sic eshte Zymber Gashi apo Nazim Sahiti. AKI me kane mire nuk e kishe ndertu objektin skaj rruges si me qene pomp e benzines.
 • Kolegu 30.08.2013 / 22:24
  Vertet jan koleg te mir, dhe jan shum profesional, jam shum krenar qe kam punuar me te dy Drejtorat dhe ende punoj ,po kta pisat qi po komentoin nuk i njohin mir ani flasin .
 • Baci 30.08.2013 / 22:23
  @Kosovari - po hajvani qi qenke,has ftyre te majmunit paske. Me qene trim ma kishe dhene emrin e vertete.E ty ti zgjidhim te gjitha problemet e jetes se shum paske hjek.
 • Mitrovice 30.08.2013 / 22:21
  EMIN BEQIRI eshte personi me integritet te larte moral. Eshte i palodhshem ne luftimin e krimit dhe mafiozllakut ne Kosove. Kriminelet tentojn tte fshihen pas artikujve si ky.
 • Kosovari 30.08.2013 / 21:46
  O Nazim Sahiti he pis, shko vizito shokun (Flloku) e jetes qe e kie ne burg ne shkup per hajni. Shko o pis se ti bashk me Emin Beqirin moti ish dasht me kan ne burg, bile ma heret se Flloku. Allahu ju marroft e ju dalt hakesh, po qe shkaterruat kete popull. Ptu ptu heh jazik u koft bre matrapaza.
 • Patrioti 30.08.2013 / 20:57
  E kisha lutur AKI-ne qe mos ti largoje nga detyra deri sa Emin Beqiri me Nazim Sahitin te marrin haraqin e rruges Orllan-Bervenik, e ne fyt ishalla ju mesin te gjitha krimet e perdhunimet e mashtrimet qe i kan ba sa kan qene ne keto detyra. Me shprese se egersinat dhe mafijashat njehere e pergjithmone te largohen nga keto detyra me pergjegjesi, te cilet i kan shfrytezuar keto detyra vetem per interesa vetanake, e qe e kan marre ne qaf popullin e Kosoves.
 • zogu 30.08.2013 / 20:49
  kto institucionet tona e sidomos policia jan ber si zogu i tunes
 • UÇK 30.08.2013 / 20:44
  haha hajgare o kjo pun gjarpnit duhet mi mshu nkry per me myt e jo nbisht, sa aferat korruptive naper qeveri afera e pasaportave eshte e fresket kerkush nuk shkoi nburg nja dy tri dit bahet zhurm se AKi SO E AFT ME VERIFIKU
 • Prishtinali 30.08.2013 / 20:42
  Shkoni kqyrnja villen ne bervenik qfar ville ka bo nazimi, me ni rrog te policit qysh ka mujt me bo!! E pagun fadil sahitin 500€ veq qe ja dhez dritat edhe qe ja miremban parkun e villes!!!
 • arti 30.08.2013 / 19:42
  keto komente te bejn shum per tu kujtuar dhe menduar se vall kush jane kta njerz
 • Nazim Bllaca 30.08.2013 / 19:20
  Mos ma ngucni punetorin tim te zellshem. Kerkoj juve nga AKI. Mos beni propagande jeni duke e luftu policine po shihet
 • Tafa 30.08.2013 / 18:24
  Ju pergezoj per punen por shpresoj se lista esht e gjat dhe ju mirpresim ne Peje..!!!
 • kolegu 30.08.2013 / 18:11
  Gazetare te nderuar , mos i pergojoni njerezit me keto rrena , Emini eshte person i ndershem dhe punetor.
 • Drejtori 30.08.2013 / 18:06
  E qka ban tash AVNIU i SHISH=t. Kujt i jep tani informacione ai....
 • petriti 30.08.2013 / 18:04
  po kush i verifikon te aik
 • bajram uka 30.08.2013 / 17:44
  lemni rahat ju lutem
 • mezesi 30.08.2013 / 17:11
  Nuk largohen kriminelët po denohen e burgosen.Por, si duket lirohet vendi hajnave të radhes.
 • komuna e prishtines 30.08.2013 / 16:52
  njeri qe ka kontribu ne shkterrimin e prishtines eshe edhe nazimi i cili ka marr haraq nga inspektoret e ndertimit per te mos i arrestuar ,bile bile ky ka luajt edhe rolin e inspektorit ne shum raste te ndertimit ilegal ne mat ka qen ndermjetesues ne mes ndertuesit dhe ismet halitit ku te dy se bashku kan marr mito nga ndertuesit.
 • skenderaj 30.08.2013 / 16:52
  a ka verifikuar aki ate hajnin e vet e bankes qe me revole vjedh pare
 • SUHAREK 30.08.2013 / 16:47
  PO ISUF LUMI I AKI QE MERRET ME FAJDE NE KREJT PRIZERENI. FAJDEGJIA MA MADH NE PRIZEREN ESHTE FAJDEGJIA QE KONTROLLON POLICI.KQYRNI PAK KUSH ESHTE ISUF LUMI*MUSTEQJA
 • Emini 30.08.2013 / 16:46
  Per Emin Beqirin ka informacione se ka punu deri dikun, Nazim Sahiti eshte krimineli me i madhi eshte njeri qe ka plague njerz te pa fajshem eshte njeri qe ka perdhonu kolegen e vet, eshte njeri i denuar per kondraband ne Mal te zi, eshte njeri qe mshef krimin e organizuar shperlarjen e paras, ky i ka edhe disa klysh te vegjel si Zymer Gashin etj etj ju lumt AKI.
 • Qendrim 30.08.2013 / 16:36
  Kurgjo sjan kta te vegjlit.Nese AKI don me na mush menen se po kryn pune duan ata tdhomes deshmive prishtin-pej ata jan tmdhejt.Drog,ari,para cash e kuku dhoma ma e sigurt ma e mbikqyrur ku çdo shtet normal ish qu nkam me ndodh vjedhja te unr dy dite edhe su permen ma q.. AKI-në policin ministrin shtet i lodht
 • pallati i rinis prishtin 30.08.2013 / 16:31
  emin beqiri eshte nje nder figurat kyqe te krimot te organiZun ne kosove ky e ka rjep u.d. drejtor bajram uken ne pallatin e rinis ky nuk e ka iden sa pare ja ka jep bajram uka po mos harro emin beqiri se bajram uka te ka inqizu me tel siq e ka inqiZu Z. eshref nishliun per shkollen amerikane. bajram uka e ka edhe fakulltetin fallso ket e. kemi deshmitarin besim zeka qe kemi vjedhur se bashku..!!!!!!
 • pallati i rinis prishtin 30.08.2013 / 16:31
  emin beqiri eshte nje nder figurat kyqe te krimot te organiZun ne kosove ky e ka rjep u.d. drejtor bajram uken ne pallatin e rinis ky nuk e ka iden sa pare ja ka jep bajram uka po mos harro emin beqiri se bajram uka te ka inqizu me tel siq e ka inqiZu Z. eshref nishliun per shkollen amerikane. bajram uka e ka edhe fakulltetin fallso ket e. kemi deshmitarin besim zeka qe kemi vjedhur se bashku..!!!!!!
 • Bekteshi 30.08.2013 / 16:26
  bravo bravo ju lumte AKI.EDHE ne dogan ju lutem futtuni se ka shum shpiuna si ekrem hajdari, mejdi sekiraqa. shkelqim sheremeti.e shum tjer te cilt jon shpijuna e djem te shpijunave dhe shok te fadil suleviqit dhe famkqeve tjer.
 • Antikrimi 30.08.2013 / 16:23
  E keni harru pronarin e lemon tree kete zymer gashin shokun e nazimit kolegun tim i cili jep para me fajde dhe haraq. Po ju perkujtoj punoj me te, shoku i nazimit dhe ky bashkeveprojne,shpresoj tju vie fundi ketyre krimineleve.
 • dugi 30.08.2013 / 16:19
  kush te tha ty se shefi i policise se gjakoves ka qene ne UDB, mos fol pa lidhje oj lope se si te avancohet dikush menjehere duhet me ja ngjit nje emer......pisi i keq
 • Kolega 30.08.2013 / 16:07
  Nëse dikush ka punuar si duhet në polici është Nënkolonel Emin Beqiri. Në të gjitha raste, në të gjitha njësitë që ka punuar ka treguar guxim, profesinalizëm, paanshmëri dhe korektësi. Në vitin 2001 kur pak hetues kanë guxuar mu përballë me kriminel, Emin Beqiri ka qen ai që është përballur me kriminela të asaj kohe. Unë kam qen puntori i tij dhe e njoh më së miri. Rrespekt për punën që ke bërë Nënkolonel Emin Beqiri.
 • nentori 30.08.2013 / 16:06
  Besoj se ky person eshte i paster por institucionet po i konsiderojne personat e papershtatshem veqse pin kafe ose rrin me nje person ne funksion me rendesi , mos te teprojme , Nje person konsiderohet fajtor vetem pasi qe shpallet fajtor nga nje gjykate deri 6 muaj burgim , dhe vendimi behet i plotefuqishem.
 • GJAKOVARI KATUNAR 30.08.2013 / 15:46
  PER TE TJERET NUK E DI PO SHEFI I POLICISË NË GJAKOVË KA QENË ME KREJT FAMILI NË UDB E KUSH SPE NGUC VEQ PE AVANCOJNE, KQYRNI PAK EDHE SHEFAT TJERE JO VEQ NË QENDER
 • POLICI 30.08.2013 / 15:40
  KUSH U BO MEVERIFIKUAR POLICINE KU KU MORE, PO PSE BASHKIM SMAKIQI NUK PO E VERIKON VETEN DHE SHOKET NE POLICI. KADRI ARIFI E RIZA SHILLOVA QE JANE KRYET E SHIKUT E TE KQIJAVE
 • Luli 30.08.2013 / 15:20
  AKI- Aman Pejën mos e leni anash!!!
 • mimi 30.08.2013 / 15:08
  Kriza per poste dhe tranzicion po fillon...
 • kosa 30.08.2013 / 14:27
  paske rrejt se per ty u kry verifikimi mos u be kinse nuk din asgje keshtu shoket te shfrytzojn sikur para do viteve shkojshe ne Drenic i arrestojshe Kiqinte di populli i kesaj ane cilat se cilat kan qen sjelljet e tua ate dite gjate bastisjes.
 • miri 30.08.2013 / 14:03
  Sinqerisht bsh njerz te mire jan te 2, qka ka ne polici keta jan lule.
 • kosa 30.08.2013 / 14:03
  Nazmi Sahiti ka lidhe familare me Fatmir Xhelilin dhe ne kohen sa ishte zv.minister i punve te mbrendshme e kishte emruar ne deryra te larta me pergjegjsi .Kan than pleq qysh vjen edhe shkon positi
 • Arti 30.08.2013 / 13:53
  Kam punu me te dy, nuk meritojne te jen ne Polici, por prapa grilave. Edhe besoj se do ju vije shume shpejte ajo dite.
 • adi_pr 30.08.2013 / 13:42
  Hajt se vetem kane me iu nderru pozitat ketynev se dihet shume mire se keta jane pjese te SHIK-ut.
 • M.SH 30.08.2013 / 13:37
  Emin Beqiri u ba biznismen i fortë me Këshitarin e Ministrit të shëndetësisë Kastriot Bujupin dhe Burim Aliun i cili po fiton tenderë të shumtë në këtë ministri. Unē si zyrtarë kërkoj të di se cka e lidh Emin Beqirin, Kastriot Bujupin këshilltari i Ferid Aganit i cili krejt i kontrollon tenderët e M.SH. dhe Burim aliu një biznismen i banrave. Kastriot Bujupi thirret në emër të Azem Syles
 • Policia 30.08.2013 / 13:31
  AKI duhet niher ta pastroj vetin ne krye me drejtorin e vet,e pastaj te vazhdoj me institucione tjera
 • LDK 30.08.2013 / 13:28
  Kjo eshte fushate kunder Ldk-se ha haaaaaaaaaaa.
 • Polici 30.08.2013 / 13:27
  Jo kjo eshte prit punetori i Nazim Bllaces drejtor i Krimeve Ekonomike. Emin Beqiri e ka vendin ne burg e jo ne polici e aj me hetu dike.
 • DrenicakU! 30.08.2013 / 13:21
  nese jan te krimbur si shum te tjer jo vetem ti largojn por edhe ti qojn ne burg por nese jan te pafajshem atehere le te len te qet ne punen e tyre shpresojm se AKI do te punoj e pavarur nga kriminelet e hashimit por kam shum dyshime se kemi me ba shtet na ndonjehere sepse me kso pislleqe nuk shkohet perpara
 • Azemi 30.08.2013 / 13:20
  HAHAHAHAH ISHALLA NUK NALET ME KAQ....
 • kosa 30.08.2013 / 13:10
  Emin Beqiri dhe Nazmi Sahiti qe te dy ishin te implikuar ne pergjimet e paligjshme ndaj Nazim Bllaces kjo eshte vertetuar nga trupi gjykues ne rastin Bllaca 1.Po del qe ken e ka permend Bllaca po del qe ka pas drejt se kan qen te implikuar ne krime polikie apo ekonomike
 • Egzon 30.08.2013 / 13:04
  Kqqyre Thaci ka i largon njerzit prej Policie perarsye se kta jan ka e hetojn peshqit e mdhenj per korrupcion,tash permes AKI-s i largon kta edhe i bjen njerzit e vet te Shik-ut,aty AKI-ja te largon nga policia Kadri Arifin qe esht agjent i SHIK-ut e ti len drejtorat rehat ,se weq qe nuk ju binden urdhrave te Kadri Veselit largohen nga puna drejtoret dhe polict pa kurfar faji ....SHTETI DIKTATORIAL brina ska
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.