Ndodheni
Indeksonline / Lajme
12:18 / E hënë, 05 Gusht 2013
62 Komente
I rrahën gjashtë policë, arrestohen gjakovarët

Gjashtë pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë sulmuar dje në Gjakovë nga pesë persona të dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu”, derisa policët ishin duke e shqiptuar një tiketë kundërvajtëse.

Policia ka njoftuar, se gjatë sulmit lëndime trupore kanë pësuar gjashtë zyrtarë policor, njëri prej tyre ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Me urdhër të prokurorit publik, të dyshuarit janë dërguar në qendrën e mbajtjes deri në një vendim tjetër./Indeksonline/


Kendi i komenteve
 • Popelli 16.02.2014 / 23:42
  Hallku sdurojn me sjelljet eh tyne policve se jan msu nje te dyten na eh kemi shlirue edhe plus fyrje ofendime ne qdo qytetari dikush so msue me sjellejt eh kyne policve ku me dit nashti kan dasht me bo haraq ktyne personave me qellime tyne
 • Drenica 05.09.2013 / 00:11
  Nuk ban mu sulmu kosova ne shekullin 21
 • Ademi 07.08.2013 / 01:33
  Ne Gjakove ka burr mi burr! Ama nuk kan pas faj se tiketat shum shtrejt, 25 euro ma e lira. Qinjuni nanen mutave
 • NEXHI 06.08.2013 / 23:00
  MOS JON KON DJEMT E ADEM GRABOVCIT SIGURISHT ATA SE SKA LIQ PER FAMILJARET E POLITIKANVE KANLIDHJET E FORTA GJYKATA
 • Hoki 06.08.2013 / 20:25
  Palicia eshte e paprekshme dhe shenjte por nese policija e fsheh krimin si duhet vepruar si qytetar...!!!!
 • lili 06.08.2013 / 15:43
  si eshte e mundur te sulmoni policine e shtetit tend or te mjere!...
 • prishtinalija 06.08.2013 / 15:22
  A e ki pa TFORTIN e urrejn ton, na shiptart si te bon ni automobil tmir ta ngjesin emrin HAJN, si te nxen ni femer tbukur KLLOSHAR, edhe Gjakovarve jau keni inatin se jon mas p... e nones e sa per juve do qe po llomotitni jo Mitrovica jo blablablabla tash Gjakovart po dufkan me jau shliru aaaa? Eeeeeee hajdeni nPrishtin nxine ka ni banes e lene Mitrovicen qysh e keni lon e tash ju ka faj krejt Kosova, shuj aty more LLUZER rrite najmjekerr e shko puno me pllazma mos bluj m... keshe na tash I kritikojna Gjakovart, Pejont, Llapjont...qeverin, a qe skene prapanic as macen prej persheshi me nxerr na ju kena faj.....klloshar jeni kon klloshar keni me met
 • Noti 06.08.2013 / 08:54
  Për "HAJDE RRENE, HAJDE,5 ...". Po çka ka këtu ne lidhje me taleban o analfabet o trullan. Rri ne temë se shifet që jep komente me tendencë nxitje. Thua dhuna e shfrenuar e policisë? Kjo është e keqja e globalizmit që çdokuj i bjen në dorë një testaturë e shkruan lidhje pa lidhje dhe tregon se sa të cekët ka përreth. Pastaj ai nxitë të tjerë të cekët dhe mbushen faqet mediatike me komente dhe opinione që të japin të kuptosh se këtu në Kosovë ka luftë të fshehtë në mes grupeve të ndryshme. Në fakt ka luftë kundër injorantëve si puna e sojit tënd.
 • Skenderaj 06.08.2013 / 01:34
  Kerkoi falje lexues te nderuar se ndoshta e kom tepru ama e kom edhe nje pytje per ata te cilet ankohen ne Policine e Kosovës, a ka mundesi qe ne rrug me rastis me u taku me nje njesit i cili quhet me sa di une Fit e me ja kthye fjalen policit te ati njesiti te cilet dalin rrall po jan me maska ne fytyr flm edhe nje here shqiptar te dashur pa dallim, mos i ngatrroni regjionet ju lutem se ne kohe lufte me u taku me nje Gjakovar Llapjan apo nuk eshte me rendesi nga vjen diku ne Mal te Zi apo Maqedoni tu doke qe takove nje nga farefisi yt ju lutem len ndarjet se ne fund te gjithe jemi nje brumi kosova ka afersisht 2 milion banor te gjithe jemi njejt
 • Skenderaj 06.08.2013 / 01:28
  Une per veti mendoi se duhet respektu Policinë e Kosovës sepse nese ata i respektojm kemi respektu shtetin tonë, nje perjashtim per Policinë e Istogut ata nuk sillen sipas rregulloreve qe kan nje deshmi nje ditë 3 vetura me tabela 02 i kan denu me te njejtin tjekalim të shpejtesisë 57 km në orë merreni me mend te tri veturat ken me tabela 02 dhe te tri veturat kaluan shpejtesinë e njejtë 57 km në në orë deri ishte duke shkruar tiketen e pyeta policin e keto vetuart me 03 nuk po tejkalojne shpejtesine, nuk eshte e vertet qe po ju denojm me qellim te caktuar vlersoni vet qytetar te nderuar prap respekt per te gjithë policin e Kosovës sepse vetem nje kohe me heret skemi guxu me i than as edhe nje fjal per veq falla ( faleminderit ) respekt PK
 • lopa 06.08.2013 / 00:38
  djakovart e kan rrah kryetarin pal leken ne zyre tvet tej asht pshurr e ju po boni kijamet per polic
 • lili 05.08.2013 / 23:54
  Si nuk iu vjen turp me e publikue ne media kete lajm dhe ta merr vesh krejt bota. Te rrahen policet e nje shteti qe vetes i thot shtet nga qytetaret e thjeshte, eshte me shum se turp. Keta polic vertet nuk meritojne ta bartin uniformen e policit. Nuk jane vetem keta fajtore per kete kompromitim qe ia bejne shtetit te kosoves. Jane fajtore pergjegjesit e tyre qe nuk i largojne nga puna nese deshtojne qe te i kryejne detyrat e policit sikur ne keto raste. Merreni me mend si kish me veprue policia ne shtetet tjera po e zeme ne perendim apo USA sikur ndonje qytetar te provonte ta sulmoj. Me besoni me vjen turp kur degjoj ne shum raste se policet tane rrahen nga qytetaret. Kjo ndodhe vetem te ne. Qytetaret e tille duhet ditur nje here e pergjithmone se Institucionet qe vet i kemi krijue duhet respektuar.sulmi ndaj policit eshte sulm ndaj uniformes, sulm ndaj shtetit te Kosoves.Qytetari normal jam i bindur se nuk do te sillej keshtu. Keta qe sillen ne kete formendaj policeve te kosoves jane hiq me pak se huligan dhe te mjere qe nuk dijne se qka eshte shteti rendi dhe ligji. Vertete jemi shtet se jo mahi!...
 • Polici 05.08.2013 / 20:46
  Ku ken ata gjakovar mor? Krejt katuñar ishim.
 • Per dushin 05.08.2013 / 18:02
  Hajde ne Mitrovice ose ne Zveqan te tregoj ah u nda Mitrovica se qifti yt kurr ska shkel ne Mitrovice e madje nuk di gje per Mitrovice. Mitrovica eshte qyteti me i rendesishem ne Kosove si me ekonomi si me pozite gjeografike kurse ajo Gjakova yt me shume u be katund i Pejes se sa qytet. Sa per burra zona e Shales eshte e vetmja zone qe nuk u permend per flliqsira dhe dhunime si ato tjerat qe me shume jane vra mes veti, perkstesisht ajo e dukagjinit.
 • I nderuari 05.08.2013 / 17:52
  Nuk e di kush jon kta pisa qe jon rreh me polic veq deshta ni sen me ju tregu per Gjakove. Ne 1993-4 e kom pa me sy te mi, ka e rrehin do gjakovar ni shka, si ne filma, ma vone e morra vesh qe kish pas nguc femna shqiptare ne kafiqa. Ne prishtine nuk guxojshim as me i kqyr shkijet. Ne lufte, Ramushi ka thone qe diku 2000 gjakovar te qytetit jon angazhu, be po te boj qe asni qytet (pa rrethine) ne Kosove nuk i ka pas 2000 veta ne UCK. Keshtu qe mos folni me vica qe i keni ndi, po kqyrne pak realitetin, si per gjakovar, si per drenicak, si per llapjan, veq me sha kini msu.
 • Agushi 05.08.2013 / 17:10
  Keta qenkan truprojat e RAMUSHIT.
 • VZ 05.08.2013 / 16:23
  Shum veprim i mire i PK-se , veq deshta me dite a kan psu keshtu edhe djemte e grabovcit qe ja u rrahen gojes kolegun apo veq keta te gjakoves ???
 • HAJDE RRENE, HAJDE,5 NJEREA RRAHEN 6 POLICE 05.08.2013 / 16:19
  KTU po shihet dhuna e shfrenuar e policise se HASHIM KATUNARIT, duke iu hyp njerezve shqiptare permbi e duke i lidh si qente, qka rrejne policija e HASHIM BUROJES eshte rrene e kulluar,5 veta i rrahin 6 police te armatosur, po pse nuk e ndreqet rrenen me mire o qoban te HASHIM THAQIT TE BUROJES, se plot police po ltpshin me ua qwi ma shume se nanen, sepse per nje fjale sado te jete pak me e vrazhde, po rrehin shqiptare si ne kohen e MILLOSHEVIQIT, veq ai qe ka qene ne stacion policor te dhunes e dine kete fakt, pa asnje faj po ti ngjitshin plot kta hajna,pse nuk po i rrahin e burgosin tradhtaret e shqiptarise, talebanet qe ne qdo hap i shohin si qetniket e SERBISE, e as qe i ndalojne, mua me ka rastis ti pyes kta talebane mjekerrzi e pa mjekrra, te cilet po pshurrshin ne flamurin kuq e zi,ne shqiptari, ne SKENDERBE, Ne IDRIZ SEFER, NE ISA BOLETIN E NE BAJRAM CURR E NE LUIGJ GURAKUQ, e kta trimat me uniforme te shtetit te KOSOVES,as qe po reagonin,sepse edhe nuk iu ka plasur zemra kurr per shqiptari,por edhe nuk jane patriote shqiptare,le te pshurr ndoj serb ne kriminelin MILLOSHEVIQ,edhese i vdekur ne gjyqin e HAGES PER KRIME, POLICIJA E SERBISE nuk pret urdhera por i zdjep dru,sepse ai njeri qe nuk i do heronjet e vet , eshte tradhtar,kete rast jane talebanet e KOSOVES dhe hoxhollaret antishqiptar,te cilet policija eshte dashur qe noti ti denoncoje e burgose per tradhti kombetare, e jo te rrah qytetaret e pafajshem,vetem se hajmedet po u thojkan se po beni me zi se policija e SLLOBODANIT TE SERBISE, kjo eshte nje e vertete e madhe, dashte zoti qe ata qe nuk e dijne per sjelljet e tryre shtazarake,te shkojne shpejt ne stacionet e dhunes policore, nga policet qe as alfabetin e gjuhes shqipe, nuk e dijne, por rrahin shqiptaret e kendej rrejne sikur policija e SERBISE,se gjoja na kane sulmuar e ne ne vetembrojtje i kemi rrahur si eshte ma zi, qfare sjelljesh kane nje pjese bukur e madhe e policise se HASHIM BUROJES, te me falin se disa edhe jane te mire, te kulturuar e te civilizuar, por kta qoganet ende nuk kane ra ne hundlesha, se per nje zot e nje bese shqiptare, nuk iu bjen ndermend te qojne duar ne shqiptaret e zinje, te cileve nuk iu ndal stupci, as nga turku, as nga serbi,e vaj halli as nga vet shqiptari, thojne me te drejte, shqiptari si te behet PASHE, E VRET EDHE BABEN E VETE, LAMTUMIRE KLM.
 • Shteti 05.08.2013 / 16:11
  Qysh po shifet ne foto keta qe qenkan tu hanger asfalt te shtrir si kafsh keshtu po i rrekan policin keta, e njeta vlen edhe per disa qe knaqen nga titulli i artikullit qe edhe ju provoni ti sulmoni policin.
 • the police 05.08.2013 / 16:05
  tash i lshojn mrenda 24 orve.nese i ka adem grabovci diqka ata.
 • Dushi 05.08.2013 / 15:50
  Mitro, ne emer nuk po dukesh shqiptar. A mos je Mitrovica trime e ndame dhe e shkrime, qyqe e merdhime, e metun si jetime, ne dysh e ndame, dere per t'pame, e lidhun me krimin, e per Kosove "betimin", keshtu Mitro kosovari, veten e qliroi Gjakovari, kan met shum vene pa hi, po s'hime pa i thon historise -Gjakovali.
 • KONTRABANDISTI 05.08.2013 / 15:40
  Per cka i majne alltijat ata Police te killavt. Po oshte dashte mi lane sterrvine ata qena.
 • Runi 05.08.2013 / 15:35
  Bedoj qe edhe keta policet gjakovare jane. Ja paskan rreh njani-tjetrit kapak.
 • Rryst Kabashi 05.08.2013 / 15:11
  Ne Gjakove ka burra permbi burra!
 • Milan 05.08.2013 / 15:08
  Un me pas kon polic e mem rreh ni qytetar i thjesht e kisha hjek uniformen definitiv,qfar polici i hamomit ajjj
 • Mitro 05.08.2013 / 15:00
  Ndi budallt e Dukagjinit ka thone ne Gjakove ka burra. Cfare burra ore hajvana? Drogirashave qe rrahin polic ju thoni ju trima a? Trima jane ata Shqiptar te cilet jetojne ne veri e ta mbrojne kufirin nga MUPI i Serbise dhe bandat kriminale jo keta drogirasha o njerez te shkret Po ejani ne Mitrovice e ju bejme qingja
 • astrit haraqia 05.08.2013 / 14:47
  ani thojkan do qe na gjakovart kemei luftu gagagagaga
 • fitim istog 05.08.2013 / 14:39
  i lumt policis gjdo qytetar i kosoves qe ofendon uniformen policore duhet ta pret fati i till vetem perpara forca polici jeni ata qe krenohem me ju
 • fitim istog 05.08.2013 / 14:38
  i lumt policis gjdo qytetar i kosoves qe ofendon uniformen policore duhet ta pret fati i till vetem perpara forca polici jeni ata qe krenohem me ju
 • Dreni 05.08.2013 / 14:37
  Pse more jane arrestue keta? - Kur e rrehen djemte e Grabovcit jo qe nuk u arrestuan, po polici i rrahur u perjashtue nga puna. Shtet o shtet, krenohuni me diktaturen Hashimiane dhe apet mos dilni me votue.
 • Shoku 05.08.2013 / 14:37
  Te nderuar qytetare dhe ju media. Une kam nje shok polic me te cilin bisedoj shpesh per punen e policise dhe jam kritik i madh. Ai me thote: ne punojme gjykata i leshon dhe duhet te merremi privatisht me kriminel. Me thote kur ne veprojme ata gjejne dike te njofshem dhe ankohen kinse po i rrahim dhe krejt bota merret me policin. Gazetaret me shume i done hajnat dhe kriminelet se policet. Ngadal ngadal policet po behen te pafuqishem ngase ne si shoqeri nuk i perkrahim, institucioni i policise nuk i perkrah, gjykata e korruptuar i ndjeke si te ishin ata kriminelet etj etj. Bre ata polic kane familje, kane femije dhe jeten ne rrezik. A fol dikush per kete shtrese te shoqerise e rrezikuar dhe pa asnje sigurim shendetesor. A mos duhet me mendu per ata e rrjedhimisht kemi me mendu edhe per veten tone?!
 • Dreni 05.08.2013 / 14:28
  @ ARENI O ti zotri ne lufte jo qe skan rre shki por kan luftu me ushtri serbe, dije se keta ne at kohe sjan kone polic, ne at kohe polic kane qen vetem SHKIJET dhe disa "shkije shqiptar" e ata kane bere qmos ne kete popull e sot Policia sillen si ehste me se miri, me pershendetje,me rregulla, por neve spo na konvenon qe po na ndalojn e spo na lejon me be qmos, respekto shpejtesin mos e prish qetesine qytetareve asnje polic svjen me te then se qka po ben, andaj behemi vetekritik se si sillen policia, shume jane tuj na duru besa se si sillemi ne. A ka ma rend se policim me i then je be ma zi se shkijet, kjo ehste fjala me ofenduese, e ka njerez ende qe e perdorin at fjal, kete fjale e perdorin ata qe ne kohen e shkijeve kane aklu mire e tash ju duket rend me ju prish tripin.
 • elashnegjysmesepopertojemeshkruar 05.08.2013 / 14:26
  O Bektesh nuk po i njihke ti Gjakovaret (by the way une jam katunar por po e flas realitetin)..............
 • Pejajon 05.08.2013 / 14:24
  @CONCORE fatkeqesisht keshtu ju disa na moret ftyren dukagjinit dhe ketyre priresve qe jeni shitur ne emer te yre e ata i bartin pasojat e juaja qe jeni disa qe shitni trimeri e ne emer te dikujt tjeter. Kuptone nje her shteti forcohet qe te kemi inat te punojm me shume se tjetrin dhe te japim qdo gje qe kemi per forcim shteti. Shteti nuk forcohet Jo llapi,dukagjini,gjakova,Malisheva morava etj. keto jane pasoja qe i ka mbjell shkau gjate kohes se okopimit ne kokat tona se si te urrehte ai qe punon per vend . Urrejtje sben te ket, vetem pune dhe ndihmesa e njeri tjetrit e forcn shtetin. Kur e kane keqe keta qe sillen ndaj zyrtareve shteteror keq e kane, Policia po sillet me mire se sa na ndaj tyre, per at duhet policia te perdor qdo te drejte zyrtare qe e ka ndaj atyre qe se rrespektoj STEMEN e policis se Kosoves.
 • Titi 05.08.2013 / 14:19
  Kur jenkon polict serb sken livrit se bash gjakovart sken luftue po mos ja futni kot
 • Titi 05.08.2013 / 14:19
  Kur jenkon polict serb sken livrit se bash gjakovart sken luftue po mos ja futni kot
 • Orteguu 05.08.2013 / 14:15
  Po si munde te shenoni keto komente more njerez, policia me siguri i ka ndal per te mirene tyre, a sjeni ka ndegjoni lajme per dite qe po vdesin ne komunikacion a, qfar shkrime jone keto qe disa njjeres qe sillen nen ndikeme te ndryshme sulmojn at qe te tregon se si duhet respektuar ligjin, e ju i perkhrahni keta njerez. Policia ata a kon dasht me i bere per spital, qdo person qe e qon doren kunder shtetit,perfaqesuesve te shtetin duhet te denohet, dhe te paraburgose. Ja kush jemi ne, kur djemt e Grabovcit jane sjell keq me polici, te gjithe keni kundershtauar dhe e keni perkrah policin, ndersa ne kete raste Policin e Kosoves e quani njerez qe sja dojn te miren popullt dhe eqe popullin po e ketrajtojn, Keta jemi ne dhe keshtu smundemi te hjecim perpara. Respekt per Policin e Kosoves
 • Dani 05.08.2013 / 14:15
  Marre ju kofte atyre qe kane punesuar police me i rrafe dikush. Polici i lige e i pavakte e trdgon edhe dobesin e shtetit. Kur i shof disa me te vertet me vjen gjynah. Police te moshuar dhe police shendetlige nuk duhet qitur ne rruge se i rrahin keshtu siq ndodhi . Faji eshte i shtetit qe perzgjedh keq dhe me intervenca.
 • Tifozi, Gjakove 05.08.2013 / 14:07
  Per qe e lypin disa police e lypin shume dajakun se ata sjellen me shume si polic te AAK-s se sa te popullit! Perndryshe edhe shatcit jane trranu krejt me motorra dhe me kerre tu vozit si te cmendur ne qytet deri ne ora 05:00!!!!! Perndryshe per disa klysh qe po hajin m....afer 2,000 luftetar i ka pas komuna e Gjakoves ne lufte,sepse na e luftuam shkaun e nuk vritemi ner veti! Duheni ta kuptoni te gjithe se pa gjakovart s'ka shtet te fort,te tjeret e treguan veten qe nga paslufta.
 • shyqa 05.08.2013 / 14:05
  demek policia jone aq e pregadite, sa qe 5 veta i rrahin 6 police...hajmedet haj. une kisha prite bre qe as 50 vete mos me mujt me i rrah 6 police te trajnum e pregaditun!! paj po get qe ska polici ne kete vend, veq po e mashtrojme veten.
 • Pejoni@Kofsh bektesh e mer vesh 05.08.2013 / 13:47
  Ndaq me dit jaran gjakovart kan luftu mas shumti kunder shkaut per ata shkijet tani kan masakru gra femije e pleq se skan pas qka me i bo armates se gjakovarve dhe pejonve qe kan luftu si burra kunder shkaut.
 • @Areni 05.08.2013 / 13:39
  e ku ken kta polic ne koh te luftes pse nuk delshin me i rreh shkijet po tash kishe pe rrehim popullin..mir ja kan bo ju lumt gjakovarve ishalla edhe ne venet tjera ja u bojnn njejt
 • Lyp e merr 05.08.2013 / 13:38
  Mos fol shum ti "... bektesh..." se qfare kokan qata Gjakovalit, po vijin e po ta kuqin edhe ty. E sa per shkije nuk e di veq nji sen e kom ni ne lajme kur jam ken ne Durres une ne kohen e luftes, ne Gjakov brenda ne qytet dy polic shkije ishin vra. Per trimni e kan kallxue veten. Po shum ia paske inatin bre. Mos lyp se e merr ooo bektesh.
 • @kofsh bektesh 05.08.2013 / 13:33
  qy qysh u katandis kosova nga soji yt oj gjoja e gjalle prej qe sjan gjakovart n pushtet, gjakova n kohen e vet me 27 fabrika kopila t shkaut qysh e sollet situaten n kosovs tu ik njerzia ma shume se nvakt t shkaut bre faqja e zeze
 • i rrethit te Gjakoves per 'bektesh-karaleshin' 05.08.2013 / 13:28
  per beleshiiiin. ti vertet nuk qenke Shqiptar. sa urimin ne emer tendin ja paske que nanes tande permes 99.9 % e Kosovarve.ndersa i fundit jam une qe po ta uroj mamin per fjalorin tend. dhe ti mund ta imagjinosh qe cfare urimi mund te jete nga thellesia e egos sime mashkullore. qe ta dish Gjakovalit jane pjesa me e emancipuar e shoqerise Kosovare. ndersa per informim te lexuesve te indeksonline-t, ata qe jane rrahur me policin kane qen disa banglladesha, vagabonda te paedukur qe jetojne ne perendim. pjesmarres te dehur ne nje darsem. por fundi i tregimit eshte se kur kane mberritur njesia speciale e Policise se Kosoves, bukur mire i kane rrahur keta huligaj dhe tash flejne ne burg. po te kishte ligj pak me te forte atyre ua kishte prish pasaportat dhe per dy vite mos me pas mundesi me dale nga Kosova ose te paguajne vepren me nja 20 mije euro.keshtu do te veprohej ne shtetin ku ata jetojne.
 • DOSTA 05.08.2013 / 13:25
  DOSTA BRE
 • bacaloku 05.08.2013 / 13:23
  mir jav kan ba qyqanave
 • Kofsh bektesh e mer vesh 05.08.2013 / 13:16
  fajtoret 05.08.2013 / 13:11 Faj kane gjakovaret e atehershem (qe kane qene ne pushtet) qe nuk i kane zhduke do qisi bektesha lesha.ATA GJAKOVART E ATHERSHEM (QE KAN QEN NE PUSHTETIN E ARMIKUT PO DON ME THON) JUKA IK KOHA JUVE GJAKOVARVE PER FAT TE MIR TE SHQIPTARIS.
 • sakica 05.08.2013 / 13:14
  bektesh, ju hongsh mmmmutin policeve.
 • fajtoret 05.08.2013 / 13:11
  Faj kane gjakovaret e atehershem (qe kane qene ne pushtet) qe nuk i kane zhduke do qisi bektesha lesha.
 • Shaqa 05.08.2013 / 13:09
  Per neve eshte ilaq ata qe thojshin DOBAR DAN ,
 • Ferizajlia per kofshbekteshmerevesh 05.08.2013 / 13:02
  Kallxoje emnin oj karakurve e tani vi t'shkoqi dajak masi ti jep petriti niher vesht n'dore bre pis bre i poshter
 • gjakovalit 05.08.2013 / 12:51
  Kofsh bektesh e mer vesh Shkruje emnin nese je burre, e nese ta man bytha.
 • artani 05.08.2013 / 12:50
  tentim dhunim kan bo kta gjakovalit se policet kan qen te ndershem sepse ishin nga peja
 • Areni 05.08.2013 / 12:46
  Ah leht eshte me trgu burrni me policet e kosoves.Ku fshiheshin keta (trima) ne kohen kur kishte police serb.A guxonin te merrnin fryme ne ate kohe.Te tillet kisha pas qejf ti shihja ne nduart serbeve.
 • petriti@kofsh bektesh..... 05.08.2013 / 12:46
  me t thon qe koke kopil shkau pak po mdoket , tuk koke magjupshka qe ka msu shqip, me dit kush je e ku jeton pa ti shkul dy vesht e me ti jap n dor se kisha lon , klysh i hashimit bre ty krejt gjakova mar e mrapsht ...
 • CIC 05.08.2013 / 12:45
  Keta tipa qe vejn dor mbi polict e ndershum duhent te denohem si mos ma keq duhet mesuar nihere e mire se nuk guxon as kush me gisht ti prek polict e Kosoves.
 • Concorde 05.08.2013 / 12:45
  Na pritni edhe ne prishtine, se u ba boll.Ne Dugagjin ka burra e mbi burra e trima mbi trima.klm
 • Dajaku 05.08.2013 / 12:40
  Nuk jan rrah policet, po u rrah "shteti" i hashimit!
 • Gjilani 05.08.2013 / 12:35
  6 Polic..??? Me durt ne xhepa..? :=) Po ato pfefferspray e arme pse i kan? Le ti marin ti shtin ne byth ma mire ... pfffffffffff
 • Kofsh bektesh e mer vesh 05.08.2013 / 12:24
  Gjakovalit kta kotila e fliqt me sulmu Policin e Kosoves , pse si sulmojshin ata qi i maskrun po ktynev pak jau ka bo slloba se kta jon te njejt si jahudit i kisha zhtuk nga faqja e dheut keta Gjakovalit se jon kotill e fliqt.
 • niki 05.08.2013 / 12:19
  E kush ka than qe Gjakova ska burra por...hehehehehe
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.