Ndodheni
Indeksonline / Lajme
16:14 / E diel, 12 Maj 2013
213 Komente
Zvicër: Vritet Selim Elshani

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, në Pajetn të Zvicrës (Kantoni Fribourg) është vrarë shtetasi zviceran me kombësi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Sipas burimeve të Indeksonline dy persona të panjohur kanë qëlluar në drejtim të tij derisa ai ishte me fëmijët dhe gruan e tij.

Ndërkohë policia zvicerane ka nisur hetimet për zbardhjen e vrasjes.

Para ca ditësh u vra në Pejë, Shefqet Kelmendi dhe policia zvicerane po dyshon se vrasja është kryer për motive hakmarrjeje./Indeksonline/


 


Kendi i komenteve
 • iiii 06.04.2014 / 09:49
  turp
 • Rugova pejes 30.11.2013 / 11:52
  Kur ti permeni rugoven edhe kelmendin duhet mu qu ne kom mos me pa kon rugova kishi fol serbisht yu o rroktart e serbve e mos harroni krejt rugova asht kelmend
 • Rugova pejes 30.11.2013 / 11:52
  Kur ti permeni rugoven edhe kelmendin duhet mu qu ne kom mos me pa kon rugova kishi fol serbisht yu o rroktart e serbve e mos harroni krejt rugova asht kelmend
 • fitim sspahiu 15.11.2013 / 07:38
  Ju. Shpre. Ngu shllime. Famille elshani. Me respect
 • Geni peja 16.10.2013 / 20:41
  Valla ktu marre per neve qe po shkruni Kjo dija osht pun qe edin Vetem allahu nen1 ktu vritet elshan apo kelmend ti mar Si shembull dy part ndoshta vret nje I huaj nje te elshanve dhe I mbetet kelmenve apo vritet nje I kelmenve dhe ju mbetet faji elshanve kshtu qe ti shkatrrojn dy par por mos umerni me pun tyre gjith kush idin punt eveta shnoshjavni kryt vllaznive qe jan met Ejo me shti fitil se marre ngushlime dy familjeve kelmenve dhe elshanve nga familja Gashi
 • arian elshani 15.10.2013 / 18:24
  gjaku i selimit ka me i shkri per se gjali ka selimi pasardhes ede vllezer nuk shuhemi kurr skan mujt as ne pushtetin e atehershem e le ma sod te vogel jeni para DEM ELSHANIT
 • arian elshani 15.10.2013 / 18:21
  gjaku i selimit ka me i shkri per se gjali ka selimi pasardhes ede vllezer nuk shuhemi kurr skan mujt as ne pushtetin e atehershem e le ma sod te vogel jeni para DEM ELSHANIT
 • rugova 14.10.2013 / 20:17
  Kush pi perzin edhe lajqt vlla po ata jane fisi ma me emer ne rugov edhe dihet kush e ka pejen rugova.
 • Bunga bunga 13.10.2013 / 22:12
  Po qa ndodh tash me familjen kukaj që syl kuka e humbi nje djal,a dote ja fal syl kuka dikujt qe ja vrau djalin qa nendoni ju,
 • Pleqnari 13.10.2013 / 19:35
  I kam ndegju njeher disa fjal nga nje njeri i ndjer me vlera shum kombtare, ai thonte ne oda tburrave, Nuk ka Shqiptar te Lig o vllezer,ne si shoqeri te dy anve,e kuptuam se nuk jeni te ligj. Por qa tju bejm atyre qe lan femij rrugave.nuk esht ligsi nga dy familjet qe tja shtrin doren njeri tjetrit.dhe ata qe shkuan Allahu ti shperblen ne xhehnet.
 • vd -ch 25.08.2013 / 15:47
  Ngushllime familjes elshani
 • Tba 21.08.2013 / 22:22
  Fuck kelmendi dhe lajqi ini te vdekur
 • seksi 26.06.2013 / 16:20
  fisi kelmend o fis brisht
 • deqaniii 25.06.2013 / 00:52
  Kelmendt (Y)
 • Ju qifsha robet kelmendve 16.06.2013 / 09:06
  Atentati i pare ju beh demes ne vitomeric nga kelmendet. Familja kelmendi e nisen problemin me familjen elshani . Sa e kuptoj qenkan vra 8 nga kelmendet . Tashe ka rendin muti xheka ..
 • UDBA 10.06.2013 / 05:25
  ADEM DEMA KA ME HONGER! JU PREMTOJ!
 • bel elshoni 06.06.2013 / 18:22
  tash kan me pa kush o bel elshoni o zojt e shkive o kelmend
 • Pasuli 05.06.2013 / 23:15
  O nalnu mo ! Heyyyyyy
 • Lali 05.06.2013 / 22:55
  ............................
 • aga 05.06.2013 / 13:36
  jam i bindur ne shpirt se momentin qe do te ja spjegoni njeri tjetrit do ta shihni se qfar gabimeve jan ber me thash e theme por vetem ju te dy te jeni te sinqert dhe tja tregoni njeri tjetrit te verteten e jo te fshihni gja prej njeri tjetrit
 • aga 05.06.2013 / 13:31
  ngushllime dy familjeve per te dashurit e tare po ju lutem ju o xhek e dem dilni haptas e sqarojani njani tjetrit punt e mos ndegjoni njerz qe po iferkojn duart nga gzimi qe po vritni ne mes veti se kur te ja spjegoni njani tjetrit keni me pa se kush ka qen mik e kush armik
 • aga 05.06.2013 / 13:27
  o burra mos fyeni njerz te pa fajshem po kthejuni realitetit ket pun duhet ta mbyll vet Rexhep Kelmendi xheka me Adem Elshanin demen po nese ka mbet veq pak ndergjegje ne keta dy duhet ti shpetojn njerzt e pa fajshem se boll murren ne qaf njerz te pa fajshem ka ardh koha qe keta te dy ta mbyllin ket tragjedi qe nuk ka shqiptar qe nuk ju dhimbsen keto familje qe po i humbin ma te dashurit e ryre e ata qe edhezen ket pun mshefen po mas lehti asht me dal publikisht me kerku falje xheka qe ja nisi gabim dhe dema gjithashtu se gabimet falen kur njerzt te bahen te sinqert dhe tregojn qe kan gabu prandaj per hir te fmijve qe do te ju rriten merrne ket incjativ se do te jau dijn per nder fmijt e juj
 • Kumanova Zvicer 28.05.2013 / 22:54
  Shum Komente Lexova Asnje Nuk e Kuptova. Por Nje Gjeh Po dua tu ja Them Selim Elshanin Ka qen Njeri Me Vlera Te Shquara dhe Bamires I shum familjeve qe ka mbajt Punetor Ketu ne zvicer dhe nje nder ma te rrespectuarit qe shum Njerz ndegjoj qe flasin se ka qen nje djal shum besnik dhe i talentuar Ju flm gjithve Zoti e shperbleft selim elshanin ne Lule te xhenetit.
 • Oti r 25.05.2013 / 00:20
  O ti rrr Mos taka shti motrene en pun naseri
 • R 24.05.2013 / 23:47
  Ti p kelmendi mshele gojen more pis se ti qi krejt more lope mut po qka ka lidhje Naser Kelmendi me kta Kelemnd tjer sen si ka edhe osht bole per krejt osht biznismeni ma i madh shqiptar e ti lop tybe nti paq 2 euro me dal me pi kafe po ju jeni muta ti rogovan kishe ti je njeri ma i dobt qe merni me Naser kelmendin bossin ma tmadh e per veti menxi e bon nashta buken me hanger kqyrni punt e juve o shqiptar larg rrini larg Naser kelmendit e Familjes tij ok.
 • p kelmendi 24.05.2013 / 04:05
  Naser kelmendi drogagjia numer ni po na merr ftyren krejt kelmendve..o naser ik ne rugov se famija elshani nuk ko me te len te qet.mos e flliqe pejen o njeri..ti e emiriton plum sikur baba yt..o mut..
 • jimmy 24.05.2013 / 03:24
  familja kelmendi nga peja duhet te leshon kosoven ..ose bomba automike tik takk
 • lausanne 23.05.2013 / 23:32
  ngushdhime familjes elshani
 • lausanne 23.05.2013 / 23:31
  ngushdhime familjes elshani
 • lausanne 23.05.2013 / 23:31
  ngushdhime familjes elshani
 • bel elshoni 23.05.2013 / 19:20
  o kelmend sjeni ju per marrvesje se ju e doni plumin se kryt mjau pre ju dalin dy shkije
 • atdhe elshani 23.05.2013 / 18:26
  o mos e keqperdorn emrin e axhit bel o pisa
 • ardian elshani 22.05.2013 / 23:03
  Kelmend per juve bira eminin 500 grosh kofshit bektesh merne vesh
 • Luli 22.05.2013 / 01:00
  Ishalla kjo ashte vrasja e fundit mes ketyre dy familjeve
 • ibishi 21.05.2013 / 21:45
  dema nuk ka vra thmi as gra as ken
 • bel elshoni 21.05.2013 / 21:39
  o kelmed o kariqqqqqqqqqqqqqqq
 • Valon Elshani brestofc 21.05.2013 / 20:23
  Ngushllime te perzemerta per ELSHANT
 • bel elshoni 20.05.2013 / 17:15
  o kelmend aju kom thon se jeni nipat e kariqve
 • elsa 20.05.2013 / 17:01
  mosni ju lutemi,mos flliqni me goj se familet e ndjera kan dhimt te madhe e ne bajmi hajgare flliqim.ngushllime familja elshani zoti ju bekoft
 • elshaniii 20.05.2013 / 16:46
  deffdffdfdfdffddfdfdfffdfdfdffdffddfdfdfdfdffdffddffddffdf
 • .ELSHANT. 20.05.2013 / 01:14
  Elshant jan miq me rugov edhe rugova e kan deren qel te na diten e naten prej Haxhi Imerit e dej sod, e ju qe po folni jeni tuj fol ne emna te juj ne emna te kriminelave .po delni se pushka e trimit e dora gjymertit kurr sjan nal. Elshant skan telashe me fise as me katunde as me nahija. Elshant skan pas probleme kurr me shqiptar As kur sjon vrra me shqiptar elshant jan t njofshep per patriotizem e per luft kuner armikut kan luftu tona heret kuner serbis qysh para 100 vjete. Mirpo mas lufte n kosov u vra ismet kelmendi. Ismetin nuk e vrau Dem elshant ismetin e vran disa persona qe e shfrytzun rastin trathtisht qe edhe qe kur nuk e muren vrasjen mbi siper edhe qo sod ata bojn biznise me rexhep kelmendin. Dem elshana nuk o kriminel dem elshani nuk vrret gra e thmi dem elshani nuk e vrau ismet kelmendin e as ilir selimin.
 • .ELSHANT. 20.05.2013 / 00:58
  Dem Elshanin nuk e ka vra as Ismet Kelmendin e as Ilir Selimajn.as ska gjujt kurr ne gra as ne femi betohem para flamurit edhe gjakut te herojve te kombit. Ja kan vra vellaun edhe baben edhe familiaret bigari hak, kete e din edhe Rexhep Kelmendi ma mir se tan. Ilir Selimajn e ka vra Mehmet Sadrijaj per me mujt me u kthy lir ne kosov. E sa i perket ktyne fjaleve qe po shkruni pa asnje pergjegjesi edhe kjo redaksi qe po ja u publikon keto marrina eshte turp. Elshant nuk kan as ni te keqe me Rugoven as me Strellcin as me kerkan ne Kosov . Selim Elshani i ka pas daj Kelmendet edhe Muriqt edhe asht rrit neper shpija te Muriqve edhe te Kelmendeve, edhe Elshant i kan miqt edhe dajt ne rugove prej se egziston shqiptarija, jan ni familie me Rugovana qe qindra vite. Mos folni fjal pa pergjegjesi zoti ju marroft. Dem Elshanit ja kan vra baben edhe vellaznit Regjep Kelmendime familie te vet, e jo Rugova as Rugovanat. Elshant jan miq me rugov edhe rugova e kan deren qel te na diten e naten prej Ha
 • Kelmendi 20.05.2013 / 00:51
  O Bel po trego de ku po takohem shum trim ti,po trego trimnin!npik dites keni nxer gjak me hajna tuj pagu njerz tvarfun tuj mor nqaf!e aj isa boletini yt ike prej diskos sikur lepri neper rrug.e mor mut a din sa njerin e pafajshem e keni plagos e keni vra djalin e hastretit pa pas kurfar faj!o mut tash e din ton ku e keni strufullogin!e aj is boletini yt e ka ik bithen neper zvicer ntzezen tuj ndejt neper payern po gjethkuj i vjen koha!o bel jeni mush haram deri nfyt e keni mu ngulfat prej haramit.bile kelmend dalin neper pej e krejt ks kur tju qohet po ju neper kule tgrave e neper ch e belgjik e qa po di une e shitni trimni.nese je trim atehere del mfront se trimi del nfront e jo neper bira turit e paguj varfnjak e me nxer gjak e vraj njerz tpafajshem!po kysmet prej zotit me koh shihet kush osht kush.e ju si kurvat po ju doket vetja se keni bo diqka per vatan,po trego ni hero me emen nhistori tshqiptaris.rugova ka lind gjithmon trima e rrit trima e rrit tradita shqiptare po ju rritni gabelhane e mutsihane.e ktu nuk jom ka perzij krejt fisin elshan se ka se jon burra tmir po ju se e keni mizen ner kapuq
 • Ozdrim elshant 20.05.2013 / 00:28
  Dem Elshanin nuk e ka vra as Ismet Kelmendin e as Ilir Selimajn.as ska gjujt kurr ne gra as ne femi betohem para flamurit edhe gjakut te herojve te kombit. Ja kan vra vellaun edhe baben edhe familiaret bigari hak, kete e din edhe Rexhep Kelmendi ma mir se tan. Ilir Selimajn e ka vra Mehmet Sadrijaj per me mujt me u kthy lir ne kosov. E sa i perket ktyne fjaleve qe po shkruni pa asnje pergjegjesi edhe kjo redaksi qe po ja u publikon keto marrina eshte turp. Elshant nuk kan as ni te keqe me Rugoven as me Strellcin as me kerkan ne Kosov . Selim Elshani i ka pas daj Kelmendet edhe Muriqt edhe asht rrit neper shpija te Muriqve edhe te Kelmendeve, edhe Elshant i kan miqt edhe dajt ne rugove prej se egziston shqiptarija, jan ni familie me Rugovana qe qindra vite. Mos folni fjal pa pergjegjesi zoti ju marroft. Dem Elshanit ja kan vra baben edhe vellaznit Regjep Kelmendime familie te vet, e jo Rugova as Rugovanat. Elshant jan miq me rugov edhe rugova e kan deren qel te na diten e naten prej Haxhi Imerit e dej sod, e ju qe po folni jeni tuj fol ne emna te juj ne emna te kriminelave .po delni se pushka e trimit e dora gjymertit kurr sjan nal. Elshant skan telashe me fise as me katunde as me nahija.
 • Peja 19.05.2013 / 20:28
  Redaksi e nderuar jeni gazeta ma e mir ju kisha lut mos mi qit qeta komente nxitese se shum keq se po nxitni sende te kqija me ndodh ndalni o Vlla se ku me dit Kush shkrun indeksonline ma e mira gazet veq komentet heki te kqijat
 • LEXONI 19.05.2013 / 19:38
  JU KOMENT SHKRUES.. ZDI QKA ME JU THON VEQ INSHALLA .. KUSH PO NXIT E KUSH PO KA QEF PER KTO VRASJE .. JU PROVOFT ZOTI TE SHPIJA JUVE ... NVEND SI ME SHKRU ME THAN MARE DUHET ME U PAJTU AH NAJ SEN MIR JU NXITNI KTU.. NALNU 5 SEKONDA E MENONI ATHU ME PA PAS NA KSI TELASHE QYSH E KISHIM NDI VETEN.. E MARE OSHT . KTU QAJ SI QOHET MI PAJTU DY PAR SEVAP E KA SE .. NESER ME VRA ELSHANET QATA QKA JON MET .. NESER MI VRA KELMEND QATA SI JON JET .. THMIJA TYNE KUR RITEN APET KAN ME PAS KSI TELASHE .. PO DHASHT ZOTI E PAJTOHEN DY PAR .. E KUSH OSHT HI NE QYNA I PAGUN TE ZOTI ATJE.. AMIN
 • bel elshoni 19.05.2013 / 18:41
  o kelmend ajkom thon se nuk lujna lojna na shkojm per para eju sedini qai bonet vetes
 • bel elshoni 19.05.2013 / 18:30
  o kelmend najena pluma ju ini teneqe
 • bel elshoni 19.05.2013 / 18:18
  o kelmend apoju kuj tohet en disko kur erdh isa boletini me dy alltija ena en pik dite kem me nxerr hak ejo 12 te nates
 • bel elshoni 19.05.2013 / 17:49
  o ku ini kelmend nipa e ster nipa t kari qve
 • bel elshoni 19.05.2013 / 17:43
  o aedini kush jon kelmend thmite kono baricav
 • shk.. 19.05.2013 / 16:39
  500000 familje let jen baidahava e kan kur nuk jon per njani tjetrin sa per rugmuta 3 jon met edhe kta papaaa moka kta jon fis i perzim se ngat malit tzi e nuk jon tpejes kta jon meleza gjys shkije gjys tmalit zi ni fije t'shqiptarit se kan + tjetra ju rogovanat deri para do viteve keni jep qetyne shumarve qe trash po ju thuni vllazen keni jep motrat grat me ja u ngrehhhh per me mor ni vule me bajt lan poo hupni bre se ju jeni marria e zotit
 • sadik strellci 19.05.2013 / 10:56
  krejt kosvoa e din se peja asht e rugovs edhe rrethi i pejs jan krejt te rugovs rugova asht fis kelmend . grugova ka malsor shum e shum .te fort ne rugov qe 1000 vite jem 1 fis 13 katund ...... e ju kurvat si nuk jini prej peje mos folini shum se ju e din fort mir kush asht rugova beng beng beng
 • shqiptari 19.05.2013 / 10:14
  shqiptari si tbon dikush pare thot me drog si te ka shpin e mir me drog si tka kerrin e mir me drogg ahh qfar njerzve tposhter inagjor krejt kto i boni prej inatit se perveti skeni as buk me hanger
 • payerni 19.05.2013 / 03:13
  po bre rameti pas shpirti ky selimi ka qen shum puntor i madh ka majt shum familje me buk po qfar buke bre vlla me drog e me hajni po jam shum e sigurt se kur i kish ardh veza te betha maspari i futi do kushuri tvet ne burg e tani do shok e kret ata shokt e selimit e kushurit e selimit ju prishen letrat e kti ja la shteti zvicrran se edhe ky ka marr nqaf shum familje e sja prishen letrat po ran kelmendit e ja prishen edhe pasaporten.........
 • Toti 18.05.2013 / 22:20
  O
 • Toti 18.05.2013 / 22:18
  O
 • Kelmendi 18.05.2013 / 20:05
  O Bel hajde farina hajde!ku po takohem e po jqyrim kush kon po e faron.po ju jeni zagar vetem neper kule tgrave rrini
 • bel elshoni 18.05.2013 / 18:01
  a edini kor kan mu pajtu ktu dy famile kur t farohen kelmend
 • x6m 18.05.2013 / 09:50
  me kan kosova shtet i mir e i roft i ki paj tua keto vrasje kaher po shteti ks asht si afrik i shlla gjohet krejt poplli i kosovs e i pajton keto 2 familje se qetsh asht ba boll , pse nuk gjohet krejt rugova 13 katunde me i nal keto e me shkua te familja elshan , gjakun e fal veq i rofti , familje e jeme ne vitin 2003 e ka fal gjakun na jem shum krenar .... ishalla bahet mir
 • joni 600 18.05.2013 / 09:23
  i forti e shtre doren e fal gjakun . rugova ka hup shum malsor te fort po rugova nuk nalet e nuk ka mu nal kurr se krejt rugova asht ni fiss te fort 360 shpi . asht pa ne vorrim kush asht shefqet kelmendi , ishalla don zoti e nal keeto vrasje ... strellciiiiiiiiiiiiiiiii
 • Rugova e Madhe 17.05.2013 / 23:39
  kollaj e kini me fol ju nshpii jo kelmendt ashtut jo kshtut po me guxuu me ju dal perball sguxonii veq mas shpineee sikur pidhatt se po e dini juu a kan kelmend dor nket vrasjee a joo veq jeni msuu me fol sikur grat e kqija
 • Veterni 17.05.2013 / 23:28
  Me vjen shum keq qka po ndegjoi ne keto komente po ju lutem mos nxitmi familja elshani ka humb ni djal ni baba ni vlla etj kosovari nuk ka zakon me vra baben para fmive fmija dojn lodra fmija dojn lule fmija dojn libra fmija dojn te rriten me prind fmij nuk dojn tju vritet baba para syve dhast zoti te jet vrasja e fundit ju lutem mos nzitni lene selimin te qet ne at bot e njo familen elshani edhe kelmendi jep ni mendim i lus pleqt ti marrin kto gjaqe e ti nojn se jan delikate
 • toka 17.05.2013 / 22:59
  a e dini ju kush i ka vra kelmend
 • toka 17.05.2013 / 22:56
  shuni bre se send nuk dini ju
 • adami 17.05.2013 / 22:40
  ooo juqinona kelmendve lenona po krejt farefisi pej tparit deritmramin unju ha per sgjalli
 • ajeti 17.05.2013 / 22:40
  o kelmend tkoft met peja nardhmern tone paska deshtu
 • TBA 17.05.2013 / 22:25
  alla hile veq mos kaj mostanin se viqat unsi vraj veq ata si hajn mut e rrshasin sine skaj mangupat evertet nga uzdrimi na povina meri pushkat edhe bobat edhe qa ki kallxij thmive tu thuj baba skamu kthy mkishti mubo pashpirt tash kollaj taboj shama
 • oter 17.05.2013 / 22:06
  o kelmend najem asi q errejm gjin prejn gjin vrajm gjin eti munohesh mibind gjinen se nuk i tutesh dem elshonit
 • TBA 17.05.2013 / 21:29
  o kelmend mos pritni mijau fal gjakun se gjaku i elshonve nuko uj e nuk falet por nxerret
 • joni600 17.05.2013 / 17:38
  ku asht shteti i ks si nuk i nal keto vrasje ma mir asht per familje elshan mu nal .se rugova 13 katunde 360 shpi nuk mundi me shty me rugoven ctrellciiiiiiiiiiiiiiii
 • limo 17.05.2013 / 09:27
  O adhqiptar kshyrni more punt ejuja shum ju interesojn punt r tjeter kuuj keni marap mishti unt kudo shiptart per mele tpart jan ejufryn prapanica mas ngushllime familjes elshani
 • ajeti 16.05.2013 / 23:02
  eper ata qe pofolin lidheje palidhje ata jon klysht e ramush haradinit
 • ajeti 16.05.2013 / 23:00
  para ni viti ugjet njeri i masa krum te stacjoni i trenit ket dhurat eka pej shefqet kara gjiqit
 • tigri 16.05.2013 / 19:12
  haj medet per ne kurr su mushem men edhe skemi me u mush .
 • Allahu ekber 16.05.2013 / 17:11
  O shefqet koke shum pa pjek une jom ni shok i tulit po ndaq me dit aj nuk meret me komente e as me qasi far sporti qe thush ti.
 • GAbim 16.05.2013 / 03:53
  ncnncnc mazamakeq per kto 2 familje gjynah aj fmi qe e han :@ qysh si kapin policia kta karuca qija ropt
 • Ovvv kuku 15.05.2013 / 22:23
  Urime familjes elshani nipat e Rankovicit.
 • Drejtsija 15.05.2013 / 21:45
  Vetem drejtsija fiton!kur me vite elshan vriten femra femije njerz te pa fajshem,neper discoteka ku jon mbi 1000 veta ata aty dojn me nxerr gjak e plagosin plot 4 veta e vrajn djal hastreti!vllavi i dem elshanit ishte e tash rrin tzezen neper ch!ligji nks nuk funkcionon se aty jon vetem hajna tradhtar e korrupta,edhe per do pare i lojn vrasesit te ikin!kur dikur nje i shkret i cili e kishte veturen si shefqet kelmendi u qellua me ak 47 e plot raste tjera te ksaj familje e mbushur plot e plot hak e haram.nuk duhet meju ardh qudi o Elshan se fundi ju ja ardh,tash drejtsija ju ka ra ne strufullogje tash aspak sjeni te sigurt mo askund!e ju analfabeta elshant e mbarres a mendoni ju se vetem familja Kelmendi nxerr gjak a?shikone sa analfabet se jeni!a mendoni ju se vrani njerz te pafajshem sa her doni e familjet e atyre viktimav rrin ne gjum a?jo as pak!tash e ka radhen dem elshani nese nuk e shtin ne burg se ne burg vetem pshton e tana vrasesit tjer!kur drejtsija ne ks deshton atehere vet populli lufton.kjo osht e njejta si shqiptaret nga serbet me vite vran shqiptar,deri sa u bo boll mo e muren pushken shum tjer ne vetmbrotje te vatanit.edhe ju o elshan,po mendoj vetem per elshant qe jon ne probleme se plot elshan tjer se kan nder e miresi por po mendoj per kta demat qe po fshefen neper evrop!,a mendoni se shqiptari ka gjak me fal a?jo o njerz kta nuk diten ndalun e tash i pret drejtsija e fundi
 • aridoni 15.05.2013 / 21:40
  veq ishalla se han dikush i pa fajshum se kto dy familje gati u farun e korr djep mos ju perkunt as n familjen kelmendi e as n ato helshani se sa njeri jav ka pa sherrin ktyne y familjev per ata kurr frym ska me marr as n trull t kelmendve as t helshanve
 • Blerta 15.05.2013 / 21:39
  Ooo kollaj e kini ju me komentu prej sobes te nxet
 • Tonito 15.05.2013 / 21:21
  Po te gjith jeni njerz te prapambetur o analfabeta,kshyrni ore punet e juaja e familjet,lereni kta komente banale.qeni qe leh nuk han.
 • Apache ferizaj 15.05.2013 / 21:09
  Runu se ka ra bukla ka zvicrra Kshyrni mu mshef mas dillit
 • Apache ferizaj 15.05.2013 / 21:04
  Runu se ka ra bukla ka zvicrra Kshyrni mu mshef mas dillit
 • Shqiptari 15.05.2013 / 12:53
  Kur shqiptaret vriten ndermi veti kjo eshte vetem kafsheri!!! Si nuk nak pak shpirt qe i len femit jetime ne ket shekull kafshe
 • AGI 15.05.2013 / 10:28
  SHUMICA E JUVE QE PO SHKRUNI JENI ARMIQT E FAMILJES ELSHANI E TE FAMILJES KELMENDI. JU PO SHKRUNI VETEM ME I SHTI KTO DY FAMILJE ME U VRA. O SHTISAT E POSHTER LENI KTO KOMENTE E KQYRENI PUNEN E JUVE SE JU PO LUNI ME SHPIRTA TE NJERZVE. E JUVE KELMEND E ELSHAN ISHALLA JA NIS ME JU PUNU TRUNI E NUK JU JEPNI MO ARSY GJITHKUJ ME JU LAVDU E AS ME JU SHA.KREJT KTO LAVDIME JON VETEM ME JU ZHDUK TE DY PALVE.SE KA ME ARDH KOHA KUR KREJT KAN ME THON SE BUDALL ISHIN KON TE DY FAMILJET.JEPINI FUND SE KURKUSH NUK FITON ME KET PUN. VETEM PISAVE JENI TU JAU KENAQ ZEMREN.E VETIT PO JA SHKRUMONI.
 • katili 15.05.2013 / 04:00
  o kelmend me gjeth rogovana ekini venin aedini ku en hag
 • Shefqeti 15.05.2013 / 02:04
  ti ALLAHU EKBER ti je vet Flurim Shabi Tuli qe poj shkrua ktu kishe un thirri per pajtim po gjith njerzija e din se ti je vrasesi i familjes Kelmendi e je aj vet qe ki ba vrasje e atentate ne familjen Kelmendi me pages e urdhra te Dem Elshanit po Rugova thot ma mier te dalt gerrba se zani i zi
 • volli 15.05.2013 / 01:57
  JU SINI NORMAL KQURNIJ PUNTE JUJA E JO THALKVE
 • canaga 15.05.2013 / 01:28
  allahu ne gjenet selim helshanin e ishalla zoti i nimon familjes
 • Peja 15.05.2013 / 00:42
  Osht koha per pajtim vellezer ti lem ato qe kan ndodh se ne vitin 1990 te verrat e llukes Anton qeta mbi 100 gjaqe i ka pajtu ka pas rast qe ja kan vra 3 djem e 2 djem per niher e shqiptart qe jon kon taman burra ja kan fal edhe e kan majt besen andaj veproni edhe ju te gjithe keshtu se nuk vazhdohet kshtu qka fiton njeri hajt e vran dikon del edhe aj te vret e kshtu e shkatrron familjen kush osht mete te jetoj ne paqe let te behen fales te gjIthe sepse Allahu fuqiplot thot me fal feja muslimane thot me fal kush jemi ne qe mos tfalim mendoni mir ska mo vrasje stop pajtim pajtim veq pajtim mbi te gjitha jem Shqiptar jemi vellezer na bashkon te gjitheve flamuri kuq e zi pajtim pajtim pajtim dikush duhet te filloj si anton qeta.
 • Peja 15.05.2013 / 00:42
  Osht koha per pajtim vellezer ti lem ato qe kan ndodh se ne vitin 1990 te verrat e llukes Anton qeta mbi 100 gjaqe i ka pajtu ka pas rast qe ja kan vra 3 djem e 2 djem per niher e shqiptart qe jon kon taman burra ja kan fal edhe e kan majt besen andaj veproni edhe ju te gjithe keshtu se nuk vazhdohet kshtu qka fiton njeri hajt e vran dikon del edhe aj te vret e kshtu e shkatrron familjen kush osht mete te jetoj ne paqe let te behen fales te gjIthe sepse Allahu fuqiplot thot me fal feja muslimane thot me fal kush jemi ne qe mos tfalim mendoni mir ska mo vrasje stop pajtim pajtim veq pajtim mbi te gjitha jem Shqiptar jemi vellezer na bashkon te gjitheve flamuri kuq e zi pajtim pajtim pajtim dikush duhet te filloj si anton qeta.
 • familja rogovjane '' HAGJAJ'' 14.05.2013 / 23:17
  JU SI PO I PERMENI JO TFORT JO TLIG KREJT KOSOVA E DIN CILT JON TFORT E CILT TLIG SE AJ I LIGI I IK BETHEN E IK NOPER EVROP ZVICERR E GJERMANI E I FORTI RRIN SHPI TVET EN PEJ E RUGOV E KA I QOKET KARUCI QESHTU QENI KUR HUP DEL PREJ FUSHE PERSHENDETJE KINI NGA RUGOVA
 • Flamuri 14.05.2013 / 23:04
  turp i madhe na terperuat edhe ne zvicer vellavrasja eshte kafsheri te dy familjet paskan probleme te vjetra asnje njeri nuk te vret kot si nuk i vjen turp ketyre dy familjeve qe rrisin jetime sidoqofte ngushellime te dyja paleve pore me habisin shum komente kalamajsh se keshtu tja boje kjo familje e keshtu tja boje kjo familje turp eshte te deklarohemi qe jemi shqiptare sepse gazetat zvicerane shkruajne vriten per hakmarrje ligji i kanunit ligji i kohes te gurit!!
 • KKATIL TBA 14.05.2013 / 21:52
  oku ini nipat e kariqve kelmend
 • Vetoni 14.05.2013 / 21:50
  Oh d'em elshani mos ta non o vlla se ksaj pune qe ka ndodh qesim kapak
 • Peja 14.05.2013 / 21:16
  O TI QE PO SHKRUN ME EMEN TE LAR KELMENDIT MOS SHKRUJ ME EMEN TE HUJ PO QITE EMNIN TON SE SKA TBAJ LARA ME KET PUN NUK MERRET LARA ME KOMENTE
 • ALLAHU EKBER 14.05.2013 / 19:36
  ti rugova mos u perzi nvalle dikuj kur nuk din me kcy se eki problem me dal prej valles se po folshe shum palidhje mos i permend emrat e dikuj qe nuk i njef.. e osht mir me kqyr mu qu dikush per hir TE ALLAHIT mi pajtuu kto dy familje e me mar shpreblim prej ALLAHIT e jooo me ofendu njerz jo aj bon kshtu jo aj bon ashtuu se mos para gjykoni se ekini haram .
 • Rrafshi i Kosoves 14.05.2013 / 14:31
  Ma e quditshmja eshte se te dyja palet shesin trimni kur krejt i keshin se trimni nuk eshte me u vra mes veti o te shkret se na murrt ftyren ju Dukagjini me drog, vellavrasje, hajni dhe shume gjana tjera
 • hhh 14.05.2013 / 12:13
  Kelmendve ju bojn tfala shum prej Elshanve edhe let ruhen shum mir se herdokur GJAKU KTHEHET
 • Bossi 14.05.2013 / 09:45
  Elshani tu kisha lut mos e perzij Naser Kelemndin ne ksi gjera aj ska tboj aspak me kta njerz aj osht biznismeni ma i fort shqiptar edhe mos fol keq per to se ntju raft me pas pune me to a me njerz tina keni mi pas pasojat ma shum se fatale kshtuqe tkerkoj emrin e Naser kelemendit mos e fut mo ne kto komente.
 • Rugova 14.05.2013 / 09:39
  Rugova. Bash prej rugove osht kan krejt rogovant jetojne Ne peje me rrethine jo ne rugove.
 • Destani 14.05.2013 / 08:55
  Ju nga rajoni i Dukagjinit, nese e shikoni mire jeni si soji i maxhupit. Pa kurrfar dinjiteti dhe vetedije. Shikoni cka e keni bere vehtes vetem pas lufte, perse nuk po i hakmerreni serbise per ate qe ju ka ba, pasi qe ju ka ba shum gjera te keqija si ne aspekt te moralit ashtu edhe cdo aspekt tjeter. Mendoj se jeni madje shum shum te dobet. Ky eshte mendimi im per ju.
 • Bedri Thaqi 14.05.2013 / 07:42
  O popull shqiptar kujdes me fjalorin a ka vdek tashme.
 • nipi i kelmendve 14.05.2013 / 07:20
  ma ma m ka ra daja n burg , juve djali n dhe edhe pse naseri o n burg na kem me nxerr po ju premtoj . a ju nuk muni me kthy djalin mo. pajtime mo nuk ka , lufta ka me vazhdu deri n fund
 • Elshani 14.05.2013 / 03:59
  elshoni osht fis ifort e dhe ka dhen shum per atdhe dhe kshtu dalin kelmedi negjys te nates dhe vrasin selimin para syve te femive
 • anunim 14.05.2013 / 03:44
  kanuni odek me leke tash vjen dema me kanun te vetin e i faron kelmed e krejt rogovatat
 • katili 14.05.2013 / 03:07
  rugova nukokon pej peje po pej istugut
 • Elshani 14.05.2013 / 00:56
  o shpijunat e Rugoves me ndihmen e Ramut HaraMutt shpijunit birit te Ilmi Shpijuni tte aksioneve te armeve me ndihmen e ti vrat 1 djal qe ka pas pesh sa krejt ju shpijunat me gjeth bosin e juv allahi ju marroft bre Utbasha shpijuna Rankoviqa u pa ftyra e vertet e Ramut Ilmi shpijunit qe bashkpunimi i ti me Naser Muttin tregon patriotizmin e flliqt qe eka Ramutt Haradini
 • .. Elshani 14.05.2013 / 00:52
  Oo njerz pa moral a krejt punt i keni kry qe po i kqyrni punt e tona a ?? kqyrni more nanat ju kan bo si kudrat kush i nxan rruga ju hyp runi ato po jo skeni koh se duhet me mshef bythen ne naj qosh se je i fut nrrug tgabume
 • dragani 14.05.2013 / 00:47
  hahha
 • brahimi 14.05.2013 / 00:37
  ppaa
 • triki 14.05.2013 / 00:28
  at kom thon pash hiqu rugove se ata jon trima dalum dore
 • kreki 14.05.2013 / 00:23
  mos folni more palidhje kshtu
 • VD 14.05.2013 / 00:04
  O Sa FamiLja ka honger préj FamiLjes te SeLim ELshanit po at frases veq Familjet E Puntorve gje ika pas kur te nemin Nuk ka me pa drit me sy aj person ELshanit jon edhe ka me kon
 • Pejani 13.05.2013 / 23:59
  O vllazen leni Kto fjal more jo dem elshani kshtu jo bon ashtu jo ky osht trim ky nuk osht a dini qysh ishin kon krejt trima mi pa kqyr punt e veta mi kqyr familjet e mos mu marr me probleme se gjdo problem e sjell ni problem hala ni trim nuk osht dek nga natyra.kshtuqe mos nxisni urrejtje se per kto fjal qe pi shkruni pa mendu mund te lendohen njerzit edhe ma shum e tbohem probleme tjera kshtuqe stop vllavrasjeve edhe ne KURAN lexon qe ska gja ma mir se me fal te githe Duhet te jeni fales sna ka hije kshtu se ne lufte 30 Veta ni traktor flejshin jem kon te lidhun tash jo ky i fort ky i fort mundohuni mu pajtu te gjith me fal se asgje asgje nuk arrihet me vrasje asgje ndaluni me kaq per mu trimi me i madh osht aj qe e kqyr familjen e vet se nguc kurkon punon ndershem kta njerz vyn diqka e ka shum ksi shqiptar po te pajtohen 2 familje tjeni te sigurt se me shum do te fitojne miq dhe adhurus gjithe peja e kosova do ti perkrah sepse ashtu ju ka hije shqiptarve.
 • .. Elshanii 13.05.2013 / 23:54
  rugova qe the ti nuk osht kon prej rugoves po prej cerrces e ai dy lidhje me juve si ka pas
 • ...elshani 13.05.2013 / 23:50
  oo ju kelmend e qka jeni mane men qka po ju thom ju sjeni njerz kurr e lar qeni e i biri qenit e krejt fisin qen e ka ! Ju je i analfabeta njerz tmalit njer pa edukat pa pik kulture juve bre gjynah me ju majt ky ven po njerzit nuk e din sa di un se juve krejt ju kishin vra se ju jeni hi fell edhe me familje tjera e sa per demen ai osht pidh same ai nuk osht tut e as qe tutet kurr po inati se ka pasuni tmadhe e ju kan bo rrenat e mediat tona kan besu ne deklarata te dy deshmitarve edhe kan besu !! pse more vlla spo ju besojn deklaratave tona qe jon te verteta edhe diaspora e din po shtet i korruptum e i flliqt na jemi ni familje e mir po keni prek ne tela qetash dine qe pa u faru krejt nuk keni ka ikni njerzz tligg tposhter me ni fjal fisi ma u flliqt nket shtet
 • GENCI 13.05.2013 / 23:32
  KAM MENDU SE MA TE FLLIQT SE SEKIRAQT NUK KA,POR JU PEJANT PO JA KALOJSHI.JUVE JU KISHA NDA PREJ KOSOVE EDHE THEMELONE SHTETIN E DUKAGJINIT SE NUK I DUHENI SEN PRISHTINES.
 • GENCI 13.05.2013 / 23:32
  KAM MENDU SE MA TE FLLIQT SE SEKIRAQT NUK KA,POR JU PEJANT PO JA KALOJSHI.JUVE JU KISHA NDA PREJ KOSOVE EDHE THEMELONE SHTETIN E DUKAGJINIT SE NUK I DUHENI SEN PRISHTINES.
 • BON 13.05.2013 / 23:30
  T lumt juve wee per keto fjal kaq te qelluara e nuk jon fjal ato qe i shtijn elshant e kelment ne mes veti me u damtu edhe ma shum se qe jan damtu esht koha e fundit qe kto familje mu shpetu dhe mo jetu siq u ka hije failjeve t forta faliminderit.
 • A. PEJA 13.05.2013 / 23:11
  NGUSHLLIME FAMILJA ELSHANI e ju tjert se nuk jeni ne ngjarje mos folni pa lidhje se I gjall dem elshani ka mi qit kapak ksaj pune
 • A. PEJA 13.05.2013 / 23:10
  NGUSHLLIME FAMILJA ELSHANI e ju tjert se nuk jeni ne ngjarje mos folni pa lidhje se I gjall dem elshani ka mi qit kapak ksaj pune
 • Kelmendi 13.05.2013 / 23:06
  O lar kelmendi gjithmon je kon e ki me kon, e mor vlla i dashur osht dhimt e madhe ke hup shum njerz tdashun e kta klloshar hajn mut ktu!Sinqerisht njerz ma te flliqt se qeta Elshant spaska!njerz analfabeta njerz pa kultur,kta kan vra thmi gra e njerz tpafajshem edhe e kan ik bithen ne ch,po edhe nbir tminit mhifshin skan ka me shku! Edhe sinqerisht tbesoj se ju ktu skeni gisht,e ky dem muti jav qiv nonen familjes tvet!e zoti sosht mac met grith e kta jon mush haram sa njerin e pafajshem e kan mor nqaf!
 • Besi 13.05.2013 / 23:03
  Edhe qikjo Po ndodh te ne shqiptart Po vrahen gra e thmi shum te Lig ishim kon perpara Kur i ndijsha gjyshrit tan ne od burrav tu fol mendojsha se nuk ka ma te paqt e trima se shqiptart kallxojshin qe Kur u dal dikush me marr hak pa e thirr ne emer nuk e ka vra u kan me Rob kurr nuk e ka vra tash Ta vret para nenes para femijve per qa me ja plas zemren thon mendoni mir serbi na ka ba qito pun tash ne nermjet vete hallall ju koft veq Dine qe hakmarrja kurr nuk ka ndreq pun Po veq ma llug edhe dine se Ku keni me shku si vrassi si i vrami ku shkojn ne ferr (xhehnem) allahu na drejtoft
 • Njani 13.05.2013 / 22:38
  Rugovan dhe Pejon te lodht livdohen me vrasje vellavrasje, puhh nenen qe na e murrt ftyren me keto vrasje mas lufte. Ma shume i keni kry pune ju shkajut se sa shkjau vet more qenefa te bjeshkes po boll lop ishit
 • besarti 13.05.2013 / 22:29
  une mendoj qe sal defolli edhe regjep kelmendi ekan bo ket krim
 • goni VD 13.05.2013 / 22:27
  ngushllime familja elshani zoti ju ndimoftte me mar hak ne ket djal esht krim shum i madh per krejt kosoven ti lam ma kto gjana se kemi mjaft femi jetima gra vejushka qe po na duhet ne gjith sebashku me ju ndimu ni i semur gjith po mblidhem ne menira te ndrishme e po ndimojm jam shum i merzitur per popullin tim e bashk vendasin qe ka kontribu per kosoven kjo do thot e vrava vet veten 30 familje para folsi tha kan jetu prej keti njeri asht ni makaber e madhe zoti qoft me familen elshani e me krejt ne shiptart e ndershem po ju lutem kemi nevoj te pajtojm jo te perqajm se mjaft jemi te perqam
 • ANONIM 13.05.2013 / 22:26
  DEM ELSHANI NUK OSHT LIG ME KET VRASJE AJ VEQ OSHT FORCU EKA HUP NI VLLA SHUM T FORT PO IKA EDHE 100 TJER KSHTU QE DEM ELSHANI NUK OSHT LIG MOS HARONI SE OSHT GJALL E GJETHHER MA I FORT
 • nipi i kelmendve 13.05.2013 / 22:06
  me kelmend smuni mu shty
 • Preshevari 13.05.2013 / 21:53
  Me vjen per te qare sa fjale te dobeta lexova gjate gjitha komenteve. Falja eshte trimeri dhe akt me peshe. Gjeni force dhe per hir te femive tuaj ndalni keto vella vrasje. Ndjej keqardhje per te dy familet. Ngushellime.
 • Une jam mire kur jane mire shqiptaret 13.05.2013 / 21:46
  Besa e Zotit keq i kemi punet si popull ne teresi. Problemi eshte tek bajraktarizmi i cili historikisht na dergoi ne humnere. Thirrjuni vetedijes dhe kuptone se si i vram dhe si vrases eshte e njejt. Behuni te fort dhe behuni shembull per tjeret dhe gjeni force per pajtim se cdo veprim tjeter do te jete rruge drejt te keqes e cila nuk na u hoq kurr. Ngushellimet e mia
 • Rog 13.05.2013 / 21:41
  Flm qe e heket komentin paqja mbizotroft mbi te gjitha familjet ne rrafsh dukagjini dhe ne kosove.
 • Lika 13.05.2013 / 21:14
  Kta elshant lan vra gra e fmi e tash ju po shkruni palidhje kurgjo zduhet me bo veq me ardh ne kosov elshant. Send tjeter. Ekan vra ushtarin e UQK-se Dem selimaj kan vra njerz te pa fajshem
 • Wiga 13.05.2013 / 21:09
  Mas morton osht mu pajtu e me Jetu qeta qe jeni mbet gjall e me kerku falje prej zotit te madh me ju fal edhe ish bo shum mir per ton
 • ari 13.05.2013 / 20:45
  O ELSHAN po pse po boheni pa burra po ju as njo nuk folni me demen as me familje tij e tash kleshe po folni po ju jeni qerdhja e policis serbis punkti i policis ozdrim ka qen a osht e vertet folni
 • Dukagjini 13.05.2013 / 20:41
  Duhet me denu gjdo vrasje qe ndodh ju lutem mos paragjykoni jo kelemnd jo kshtu nuk dihen hala autort qe e kan vra kta ok.ju bajmE thirrje si familjes elshani si kelmend si krejt let Ti ftohin gjakrat se 2 her ma trim osht aj qe fal Se sa njeri osht vra ne kto familje edhe asgje asnjera par skan fituar vetem dhimbje As ti Rogovani as ti elshani skeni nevoj me ofendu Askend se as krejt rugova nuk jon njejt sikur qe nuk jan as krejt Elshanet njejt gjethkund ka tmir e te kqij por ne duhet te gjith se bashku te mendojm qe jem shqiptar e mos te nxisim urrejtej po te mendojm mir se gjdo vrasje osht e rand Ishalla osht e fundit qe ndodh per 2 familjet Shpresojm te mbizotroj paqja te te gjithe ishalla fiton pajtimi dhe paqja .
 • Lar Kelmendi 13.05.2013 / 20:34
  Kjo Vrasje nuk ka lidhje me hakmarrje.. Ne Familja kelmendi nuk kemi dor ne kete vrasje, Mu Ma vran Vllaun Motren Baben djalin e migjes Qiken e halles. Ilirin Demen Grun e Demes me thmi en Bark.. Eh qiteni doren en zemer e Folni.. Vallahin nuk osht Leht, Veq Zoti asht shum i madh e ka me pagu krejt..
 • R 13.05.2013 / 20:28
  Per krejt juve qe po ofendoni Pju tregoj qe Rugova e ka jep njerin ma te madh te kosoves Dr Ibrahim rugova qe ta ka udheheq kosoven 20 vjet e shum emra tjer trima si Hysen bajri Sali rama zhuk haxhia e shum e shum trima tjer e nuk e meriton. Rugova mja perly emrin gjethkush.
 • Qudi! 13.05.2013 / 19:41
  A u arrestu Dem Elshani a? Nese dikush ka informacion ju lutemi na informoni ketu. Ne vend se te jetë pran familjes gjatë ceremonisë së fundit të të ndjerit, thuhet se u kap gjatë ikjes nga shteti i Zvicres në ditën e vrasjes së vllaut të tij
 • ...elshani 13.05.2013 / 19:30
  o ju rogovanat nuk jeni kan kurr e ti rogomut i biri qenit sa per kang osht kallzu realiteti se ju jeni mshef e jeni dal tu bo shpionazh tu kallzu shkijeve ku po rrim per mos me ju vra o pisaa ju skeni per qka me u permen hiqq veq per njerz mat ligt ne rrafsh te dukagjinit
 • Per Rugvca 13.05.2013 / 19:09
  Koket gzu... Bravo ju koft keni me la ket vrasje me gjak te fmive tuj ma mir nisjani qelne vet vorrin e juj e te fmive tuj se ska me pas kush me ju shti ne dhe. Besen e zotit e keni.
 • vdekja 13.05.2013 / 18:45
  e din ai qe e ka renin tash
 • Padrino 13.05.2013 / 18:39
  Kom desht me Thon qe Kush e ka bo kta Edhe ati qe e ka bo ket krim kan me ja bo
 • qytetar 13.05.2013 / 18:22
  Shqipetaret nuk duhet te vriten mes vete edhe ashtu jemi popull i vogel dhe veq edhe vrasjet mes vete na kan mbet.Ju qe komentoni disa si rugovian e disa si elshan, nuk eshte trimri me vra shqipetar dhe as kanuni nuk e lejon kete mnyr te vrasjes e as te hakmarrjes. Prej mllefit po ju them ju qenkeni banda kriminale.
 • elshani 13.05.2013 / 17:41
  po ju rogomuta qa po folni mas shpine se ju me kit vrasje nuk na kini lig veq na kini forcu e tash veq ma mir e kini murujt se ka me ju mshel dera me theer edhe temelet e shpis kemi me jau qkri se na jemi ktu dem baba dem eju edhe shkijet jeni 1 per tradhti ju rogomuta
 • ...elshani 13.05.2013 / 17:40
  O ti padrino qfar finale o biri qenit a loj pot doket a more piss bre
 • Padrino 13.05.2013 / 17:30
  Kadale popull se Tash osht finalja pritni pak mos u ngutni me Fol ..........
 • ...elshani 13.05.2013 / 17:26
  o ti rogovan shkoni rrini me shumar nrroni qika treja per ni vule hajt hajt se ja kini tradit se ju e shkijet jeni 1 tradhtar tkombit shqueni e jo per naj sen tmir e dema osht boss i pejes se sa ke ne vend tvet e kini palu bishtin ner kom e jeni mshef deri sa e ka nshu qytetin e jeni munu mas shpine si femna paguni paguni apet veq e ka pas puna e juve more qenn zoti faren ka me jau hup tu i nimu na
 • avni 13.05.2013 / 17:14
  ngushllime familes me te madhe ne dukagjin
 • Shehid 13.05.2013 / 17:05
  Ky njeri ka shku shehid se e kan vra ne der te shpis e Allahu Thot Kush te vran ne shpi je shehid ishalla me qekaq kisha pas desht mu pajtu krejt gjaqet ne shiptare e mu bo bashk krejt shiptart e mu forcu se kshtu kem me hup ton allah uekber
 • sh.elshani 13.05.2013 / 17:05
  me kan qekaq tfort sa jeni ne komente ku i mshefni emrat po hjadeni pre nihere e po kqyrim kush po del ma i fort se ju rogovanna ose ndryshe qenn po pak pom doket ju jeni met 2-3 vet po si vyni kerkuj e paguni aty njerz me bo ksi vrasje po na hala ma tfort jemi mos harroni
 • Elshanka elsha 13.05.2013 / 16:55
  Por ku shqiptaret? kur kriminelet, gjaksoret serbian te Knjaz Mihajlit, Sveti Saves,Car Lazarit, Karaxhorxheviqit,Drazh Mihalit, Car Dushanit, Car Mihajlovit rus kanë pas qerdhen në Ozdrim (nga Historia e te pareve), ndersa Demë Elshani iku me bisht nder vegë duke menduar se të parët e shqiptareve, Kelmendët nuk i gjejnë nëpër botë, kudo të jenë fshehur. Ketu vetëm Kelmendët njihen për shqiptar dembabadem dhe nuk kanë lëshuar Kosovën asnjëher duke dal lirshëm në çdo kohë e vend
 • Elshanka elsha 13.05.2013 / 16:52
  Me vjen keq qe me duhet te shprehem per Elshanet
 • pejoni 13.05.2013 / 16:24
  ti Al Qeaedda mos fol per krejt pejen tersi se robt e dekum qka i ki ti qij bre pis ti bash me arab hajdeni e kain na hani bre muti keq , vet jom musliman po shyqyr qesi si ti qe sjom nese dikush osht nrug tgabume mos shko edhe ti vet Allahu e thot more pis
 • eni 13.05.2013 / 16:08
  ti femna e elshanve merru me naj pun shpis o kuder se aj dem muti ika fajet se mvjaen keq per selimin po atij demes kryt kallash ja kisha nuk po me kon burr aj spagun thmi me i vra kelmendt e ka honger selimi m nshpin demes eshe atij mutit vogel qe sdiq qat here
 • Al Qaedda 13.05.2013 / 16:02
  Allahu ju ndihmoft ishalla se kta pejant lypin qi nonen veq e e din motrat ja u qifsha ju faroj krejve muta breee lapera kurvana Kur doni edhe ju Kelmendi Edhe ju Elshani krejt Arabt e Al Qaidas kom me i pru edhe dyja familjeve ju faroj nese nuk pasjtoheni mes veti jom tuj e kqyr situaten niher mbrenda 20 ditve jom ne ks edhe U kry puna e Pejanave qishtu nihemi praaa ALLAH EKBER a keni zot per juve ju qifhsa Kanunin katolik thammamit
 • Elezi 13.05.2013 / 15:50
  Hahaha qy qka thot ky muriqi thot nuk munen mu shty me rugovana po juve rankoviqi ju ka q. Gra e qika edhe e keni puth po ju skeni gjak shqiptari juve jan duft me ju da prej kombit shqiptar me ja u jep flamurin e shkijeve honedon jeni kon shpijuna e din krejt shqiptaria ket sen po mos folni o berlloga e tash ju ka ardh fundi edhe temelet e shpis kan me ja u shkri.respekt familja e madhe ELSHANI
 • Muriqi 13.05.2013 / 15:05
  Shum keq qe Po bohen kto veasje Po duhet ta din elshant se nuk munden Te shtyhen me rugovana veq qe humbin Krejt e zhduken e ma mir me shtri doren E pajtimit me Respekt familja kelmendi 007xxmossad
 • Rugova 13.05.2013 / 14:42
  Kta elshant kan vra fmi ekan vra Besart shabin (Kaqen) eka vra djalin e migjes vet tuli plus ekan vra Gazmend Beqirin kan gjujt midis korzes ikan vra sle plagu shum te pa fajshem
 • kaliqani 13.05.2013 / 13:53
  ngushllime familjes elshani
 • Mergimtari 13.05.2013 / 13:09
  O DEME ELSHANI ngushllime per vllaun tone Selimin kta kane menoft qe nakan lig qe ekan vra po kta veq nakan forcu e tash dotashohim se kush osht Familja elshani
 • elshani 13.05.2013 / 13:07
  mos tpresim falje ma se femen jam veq ju kisha faru me tenk tanve rennn qka keni dite zi e keq me na bo na kini nu maje me qet selim bre gjak thiu bre
 • vasha 13.05.2013 / 12:58
  nuk edii qka te them veq se familja elshani sott qmendet si kan zemer qe te vrajn ne pranin e femijeve dhe te gruas deri kur kahtuu mosni boll mooo ndaluni a nuk mjaftuan ato qe ndodhen sderi me sott aa ndaluni....... ndaloni fyrejet jy komentator se familja elshani sott po varrosin nje djal te ri sott nena e tij qan gur e dru a keni ndjenja oo ju popull deri kur kashtu ndalonii se osht ber teper osht ber shumm vdiqen shum tek kjo familje shpresoi se dorasi te kapet e te denohet me bugim te perjetshem si mundi nder sy te femijeve te vret njeriun nder sy te gruas aii me te vetrtet qenka njeri pa ndjenja zotii e denofft zoti e mallkoft kurr mos u gzofft.... NGUSHLLIME SHUM TE MEDHA FAMILJA ELSHANII... SLEIM gjithmon ne zemra tona do mbetesh... :(
 • Nait 13.05.2013 / 11:50
  Abdullahu h 12.05.2013 / 20:11 disa komentues si@realisti e tipat si ai vertet eshte dasht mos ti gjene liria, sepse vetem urrejtje dhe vellavrasje kan deshire te ket ne popullin shqiptar. Une,pa e njohur asnjerin nga keto dy familje, ju beje thirrje nga thellsia e shpirtit tim perhire separi te familjevee te juaja,femijve te juaj dhe te Kosoves ndaloni keto vrasje te culat jane se pari shkatrruese per familjet e juaja dhe te Kosoves ne pergjithesi. Ju familje te nderuara dhe te respektuara nder shkeuj mos i degjoni ata te cilet ju shtytin qe te vazhdoni me hakmarrje,hakmarjet nuk ju forcojn nuk ju bejne me burre,me trima,hakmarrjet ju shkatrrojn, ju qnjerzojn,ligeshtojn,ju dergojne deri aty pa ashte te i fyej femrat po as ai nder nuk do te mbetet tek ju. Per hire te ardhmerise se familjeve ,femijve te juaj dhe te Kosoves,mos krijoni prap erresir. lereni te del drita,jeta ardhmeria e juaj.
 • MJERË SHQIPTARIA 13.05.2013 / 11:25
  Në bazë të komenteve të deri tanishme mund të nxirren disa përfundime: Si duket që të dy familjet janë tradicionale dhe të mbrapambetura! Dhe pa qenë DY BUDALLË, thotë populli, problemi nuk bëhet, se sikur njeni të ishte i menqur gjithnji do të gjente rrugëdalje. Pastaj, shumica e komentarorëve qojnë në qiell familjen Elshani, dhe shtrohet pytja, pse atëherë ranë në GJAK, nëse janë ashtu patriota. Pse nuk luftuan për shlirimin e Mitrovicës? Dhe, shumë komentator thirren në KANUNIN. Po me Kanun nuk vrahet burri në prezencë të fëmijëve dhe gruas jo? Poashtu, në komente ka shumë KËRCNIME, këto komentet kërcnues nuk duhet Indeksonlin të publikoi, sepse kërcnimet janë të dënueshme me ligj. Dhe, për fund, nëse këto dy familje kështu vazhdojnë, shumë mashkuj, ose ndër kohë të gjithë mashkujt e tyre do të likuidohen. Kjo, është MARZI, sepse shumë prej tyre, ndoshta edhe ky i fundit Selimi janë total të pafajshëm. OOO të MJERË dhe të MALLKUAR jemi ne shqiptaret, kudo që jemi.
 • Diaspora 13.05.2013 / 10:39
  As elshanet as kelmendet nuk jane burra te mire! Njerezet te pafajshem nuk vriten, veq ne rast gabimi keshtu qe keta qenkan kriminela dhe mos u mburreni me ta se krejt na humbi imazhi
 • Iliri 13.05.2013 / 09:57
  Shum pasqyr e e dobet per kosoven
 • shady 13.05.2013 / 09:45
  Mbare per Shqiptari, deri kur keshtu? Familja Kelmendi osht BORDHOG i Kosoves! Familja Elshani ka pas fat keqsi qe u ra ne bele me kta Bordhogegji, Elshani Familja eshte nje nder Familjet ma te pasterta ne Kosove :) R.I.P Selim Elshani, Zoti ti laqt djemt me femit me jete te gjat :)
 • buba 13.05.2013 / 08:50
  Me fol fjal dhe ofendime esht let ketu ska lidhje kerkush vetem gjak marrja ne traditat shqiptare DEM ELSHANI ka vra ushtarin e liris se kosoves ilir selimaj e vrau gruan shtatzane me femij ne bark 8 muajsh si ti qujm keta njerzi patriota jooooooooo por rrugaqa gjak pisa kur e han pulen e huj bene gati edhe pulen tende .... familja kelmendi esht familje MALSIJE TRIMA nuk i falen gjakun askujt dhe NDERIM ju qof hallall traditen e te parit e nderojn me kanunin e lek dugagjinit
 • Besarta 13.05.2013 / 07:38
  Ngushllime familjes Elshani...
 • Qytetari 13.05.2013 / 06:37
  Ishalla zbardhet kjo vrasje e i shtin ne burg te gjith ata qe e kan shendru pejen e evropen me kriminalitet e droga e helmim te rines ne te gjitha format e mundshme te kqija Allahu i shkateroft beskjære se drejtesia zvicrane ka me zbulu ket vrasje se osht shtet i fort
 • Staradorani 13.05.2013 / 06:30
  Ngushllime familjes elshani the gjith farefisit
 • Faton 13.05.2013 / 02:45
  S'dojn me lan vend veti asku shqiptarhonja. Po ne qofte se jemi aq te fort, e aq hakmarrsa, qu Bo me të gjithe gjakpirësit kriminel serb, qe vrane e dhunuan, ata na kan gjak borxh, e shume dihen me emer e mbiemer. Spo del kush me nxjerr gjak te ta? aty ku duhet. Kush vret per kso hakmarrje po e vret veten, e popullin e vet. Komentuesi kelmendas, injorat I klasit te parë. Nuk po thomë se nuk ka burra te mire nder ju, veq e keni flliq me shumic kudo që jeni shku.
 • USA - Peja 13.05.2013 / 02:10
  Ju ja keni flliq emnin Pejes ju qe komentoni e krejt tjert me Rugovca e me Strellc e me krejt, sju han dreqi me punu token e me jetu vend tuajin, po vini e keni flliq qytetin. Si qergash.
 • VD 13.05.2013 / 00:43
  Nuk osht Lehet mu Pajtu mekt Rast gje i ka- Ndoth FamiLjes ELshani Se kan Vra ni Burr Shum te mengjur e Puntor e gje kan Luftu Ne Vakt Te Luftes e ju ka ndi mu popullit SeLim ELshani ka gjen ni njeri shum dor than Per gjka o kan nevoja te ka ndimu e ka shum Njerz nashta gje mendojn ndrysh per ket FamiLje po SeLimi ka gjen numer nish e Kurr te mirat gje ika bo Zoti Nuk ia Harron Zoti nxhenet e Gjoft NgushLLime FamiLjes ELshani e gjith fare fisit
 • Uka 13.05.2013 / 00:18
  A e paskan vra Deme Elshanin a...ky ishte i dyshuar per shume vrasje ne Dugagjine...apo duhet me dhane pergjigje per kete vrasje ata qe e urdheruan kete keqberes...mos fleni rehat o kriminela se gjaku nuk humbet pamvarsishte a jeni ne Zvicerr ne pushtet apo ku jeni...ka me ju mallku zoti
 • Atdheu 13.05.2013 / 00:06
  Vellazen, eshte koha e fundit me e kuptu sa poshte jemi ty u zhyte.Ne kete kohe te internetit e te ekonomise globale ne vend qe me e kriju nje banke tonen e me e luftu varferine, na bohemi hore si horra ne sy te te huajve.Jemi intelegjent punetor, me shekuj besnik, ndertuam kudo qe shkuam, gjenetikisht racat e popujve te Ballkanit i permiresuam, tash edhe me larg.Ka ardhe koha me e kuptu se Evropa shpejte ka me i kriju njesite speciale kunder cmendurise tone mafioze gjthshqiptare...shiqo Cekine, ska me mafi shqiptare se i kane vra si qente...Puna, dija, edukimi dhe BESIMI, vellazen dhe motra na shpeton,... 7 anetar te familjes Gjate 1999 mi kane vra shkijet...
 • dulla 12.05.2013 / 23:57
  Ngushllime familjes elshani
 • Liriu 12.05.2013 / 23:56
  O zoti ju ndihmoft familjes Elshani te mirin nuk e hup zoti kurr qka vjen prejt zotit duhet mu pajtu e qka vjen prej dores njerit ata e denoft allahu se ata njerz ishin te pa fe ata (kelmend ju fikt dera me ka krejt se ata nuk kan vra veq elshant po kan vra edhe shuum tjer) te gjitha kto hesap kan mi la bre zoti i fikt ata narko trafikanta kan marr ne qaf shuuum familje bre zoti i vraft
 • sadik strellci 12.05.2013 / 23:43
  o PEJA po thu tragjedi po pse kerkush ste vrau as ty e as mu ??????????? po ata si e lypin sherrin ne kam e ndor ata e gjajn shpejt se qeshtu e ka kjo pun kur i xgell rrugt e kqija
 • sadik strellci 12.05.2013 / 23:40
  mos e nderpreni kto vrasje veq vazhdoni kshtu bile ju hup fara krejt e tani nderprehen nashta
 • kue 12.05.2013 / 23:17
  nejse per dy palt asht gjuna ama makan vra dajen elshant ishallla kurr nuk gezohennn
 • Jimmydiamant@berisha@hotmail.com 12.05.2013 / 22:52
  Familja elshani kan luftu per lirin e kosoves . Kta shpijunat te pa bes tradhtar . Bejn vrasje ne familje patriote . Nuk ko mju dal let kelmendeve shpiunave te serbis. Rametlija Selimi djal familjar puntor . Zoti i vrafte ata shpiuna , kom ju dal shum keq , gjith familjen kelmendi kena me faru deri ne pul . Ngushllime familjes Elshani . Lure degjova ket raste e pa besushme
 • X 12.05.2013 / 22:30
  Me vjen shum keq me u vra ky njeri i madh Selim Elshani se nuk ka pas njeri mat drej ne payern te zvicres ka qen nje puntor i madh nje firm te madhe qe mas pakti 30 shqiptaria Jan tu punu aty Po ai njeri qe e vrau Selimin jau ndali buken Edhe 30 familjve kosovare zoti ju ndimoft familjese Elshani se na shkoj baca SEL
 • E mer vesh 12.05.2013 / 22:27
  Oo dem elshani ngushllime o burr e din krejt bota kush je ti e qe smunen mu shty me ty po e kan vra veten kta se din qe dej ndjep ki mi kall
 • [email protected] 12.05.2013 / 22:25
  O taf e kusur kta nuk jan shpijuna te rankoviqit po jan djem malcije me pas pun me kelmendasit asht si me tu qi nana o peder o beallag ska me pas nalum kjo pun a po e din se as ata nuk jan vetum e mos i perzij familet se testin sjau ki mo kush e vrau o peder mos em shti me nzirr pushke matrelozin set qaj pergjys pa hak as hile o peder
 • Sallakadra1 12.05.2013 / 21:55
  Po te kekjo shiptroflliqtia trima plumbin e parë asht dasht me ja dhan hashimoviq hajradinit. porse edhe kto vrasje jan për hashimoviqhajradinat. Unë po vjell ma Shum se qdo komentues ndai kesaj ndytsire, me gjithate Nastradini thot kau i madh e don astenin sepse e shtyn edhe te voglin ne brazë. pra kau i madhë qe e dhin ligjin duhet me ja pshurr syrratin hajt se keshtu dot vuajn shypecat duke u mburr me pollavra
 • Ffff 12.05.2013 / 21:44
  Fhh
 • [email protected] 12.05.2013 / 21:40
  Oh,,njerz Allahu na ruajt,prej ketyre vrasjeve,,veq sa i perket kanuni,,,shume i lodhun,,mozamokeq kush e ka qit ate ligj.....kapnu ne fene Islame ku eshte paqja dhe meshira...Allahu ju ruajt..
 • PEJA 12.05.2013 / 21:18
  shum keq ,trishtim ,e ju komentues qe i gezoheni kesaj tragjedie zoti ju vraft ,a pak na kan vra shkit bre ,nuk osht dasht asnje shiptar me u vra ne mes veti,ishalla zoti ju qon sabrin te dy familjeve ,e kur mos u perseritshin te keqijat
 • d.moka 12.05.2013 / 20:41
  ngushllime familjes un nuk po e njo ket te vramin,po mendo se nuk te vran kush pa naj arsye te fort
 • Niko marku 12.05.2013 / 20:37
  Një koment i një zvicerani në gazetën Blick.ch: Hans Peter Elmer, Glarus - 14:53 | 2013/05/12 Ju ndoshta duhet të përmendini se ky është një kosovar dhe jo italianë.Kjo është përsëri - për aktet e hakmarrjes në mesin e kosovarëve që ende veprojnë sipas Kanunit Stone Age të tyre.Por kjo nuk është asgjë e re që kosovarët janë të përfshirë në mënyrë disproporcionale në krimin e rëndë...!
 • Bessi 12.05.2013 / 20:36
  Pse bre po folni palidhje kur nuk dini kurgja Ngushllime familja Elshani
 • Valdeti 12.05.2013 / 20:36
  Ngushllime familjes elshani
 • Mixha Shneq® 12.05.2013 / 20:36
  Mos ju gezoni ketij rasti se kto sene skan me u nal... Kelmend ma mir le te mbysin veten si hitleri se ne toke te zotit me diten e sodit ata ia shuajten vetes qirin e fundit te jetes... tash lehni ju sa te doni o kurkusha.... nuk po i njihni ju Elshant... jo qysh i njof une....
 • Syla ger 12.05.2013 / 20:33
  Une desha me lut allahun qe ketyre familjev tu sjell paqe edhe lumturi njeri duhet me mendue edhe per femijet . Femijet jan qe mese shumti do te vuajn nga kjo plag e pasherurshme o Zot udhezoj ne rrug te duher .se Trimeri edhe Burrni esht edhe aj qe fal ju lutna Pash token edhe qiellin falni falni se zoti e don edhe e afron edhe shberblen falni per hater te femijeve qe edhe ata te kan nje buzqeshje
 • beli 12.05.2013 / 20:24
  A din kush me tregu qe sa jan ne hasmeri keto du familje dhe pse eshte arsyja qe po vriten mes vete.Ngushllime per dy familjet per te afermit qe i kan humber.
 • haxhija 12.05.2013 / 20:13
  xhenetin e ka te garantum kush i pajton kto dy familje
 • Abdullahu h 12.05.2013 / 20:11
  disa komentues si@realisti e tipat si ai vertet eshte dasht mos ti gjene liria, sepse vetem urrejtje dhe vellavrasje kan deshire te ket ne popullin shqiptar. Une,pa e njohur asnjerin nga keto dy familje, ju beje thirrje nga thellsia e shpirtit tim perhire separi te familjevee te juaja,femijve te juaj dhe te Kosoves ndaloni keto vrasje te culat jane se pari shkatrruese per familjet e juaja dhe te Kosoves ne pergjithesi. Ju familje te nderuara dhe te respektuara nder shkeuj mos i degjoni ata te cilet ju shtytin qe te vazhdoni me hakmarrje,hakmarjet nuk ju forcojn nuk ju bejne me burre,me trima,hakmarrjet ju shkatrrojn, ju qnjerzojn,ligeshtojn,ju dergojne deri aty pa ashte te i fyej femrat po as ai nder nuk do te mbetet tek ju. Per hire te ardhmerise se familjeve ,femijve te juaj dhe te Kosoves,mos krijoni prap erresir. lereni te del drita,jeta ardhmeria e juaj.
 • Abdullahu h 12.05.2013 / 20:05
  disa komentues si@realisti e tipat si ai vertet eshte dasht mos ti gjene liria, sepse vetem urrejtje dhe vellavrasje kan deshire te ket ne popullin shqiptar. Une,pa e njohur asnjerin nga keto dy familje, ju beje thirrje nga thellsia e shpirtit tim perhire separi te familjevee te juaja,femijve te juaj dhe te Kosoves ndaloni keto vrasje te culat jane se pari shkatrruese per familjet e juaja dhe te Kosoves ne pergjithesi. Ju familje te nderuara dhe te respektuara nder shkeuj mos i degjoni ata te cilet ju shtytin qe te vazhdoni me hakmarrje,hakmarjet nuk ju forcojn nuk ju bejne me burre,me trima,hakmarrjet ju shkatrrojn, ju qnjerzojn,ligeshtojn,ju dergojne deri aty pa ashte te i fyej femrat po as ai nder nuk do te mbetet tek ju. Per hire te ardhmerise se familjeve ,femijve te juaj dhe te Kosoves,mos krijoni prap erresir. lereni te del drita,jeta ardhmeria e juaj.
 • realisti 12.05.2013 / 19:22
  a ma shum ka vra shiku a shkijet
 • Skender 12.05.2013 / 19:00
  Inshallah Allahu ne gjenet .
 • Interpol 12.05.2013 / 18:36
  Interpol europol DAE
 • syla 12.05.2013 / 18:29
  jo jo o injoranta ,pa kanun nuk ka shqiptari,po mos te ishte kanuni i shenjt i lek dugagjinit, ne do te ishim vra per dit ne mes veti,ska ligj ,ska shtet ,andaj kanuni esht ajo qe, sot funksionon .Kanuni parandolon vrasjet...kanunii mbron pronen,kanuni mbron nderin,ni shqiptar me moral te fort perfill kanunin.
 • studenica 12.05.2013 / 18:16
  ngushllime familjes elshani
 • Veterani 12.05.2013 / 18:00
  NGUSHLLIME FAMILJES ELSHANI
 • geni 12.05.2013 / 17:43
  te paketen atje zbardhen vrasjet, e sjo si ne kosove qe vrau shiku 1600 vet, dhe nuk ka zbardhje.
 • Tafa 12.05.2013 / 17:34
  Tash me i ka ardh fundi ktu veq ka nis nuk ka te ndalur pa shku deri te i fundit.Ngushllime familjes Elshani e pershendes Demen ku do qe te jet behu i fort se pas na ke per qdo gje se ketyre shpiunave te rankoviqit i ka kaluar koha..Kan vra babe e bir tash dhe nje tjter ktu s,ka vend me per asnje..
 • MËRGIMTARI 12.05.2013 / 17:29
  E tërë Zvicrra me 8. milion banor nuk ka aq shumë vrasje sa janë duke bërë shqiptaret ndër veti. Posaqrisht janë tragjike vrasjet ndër veti në familjet shqiptare në Zvicërr. Për çdo ditë mediat zvicrrane janë kah raportojnë se si shqiptarët vrasin pa mëshirë gratë e veta, dhe Gjykatat zvicrrane vrasisit i dënojnë me ka 20. vite burg dhe burgë të përjetshëm. Por, vrasjet vazhdojnë, të mjerët na për veten tonë. Kah shkojmë vetëm mjerim mbjellim e korrim. Deri kurë kështu?
 • Mixha Shneq® 12.05.2013 / 17:20
  Ishalla po vepron drejtesia me ne fund ne kete vend pa shprese, as jasht ketij vendi nuk je i sigurt sepse kazamatet serbe veprojne edhe atje ne Zvicrren e larget
 • wee 12.05.2013 / 16:31
  wee qa me thon per ket send ZOTI I NDIHMOFT DY FAMILJET ISHALLA NDALEN SE BOLL MA MARUN U QKRIN KREJT BOLL AMON SE SJENI MET SHUM NDALUNI MA SE HAKMARRJA SQON KU leni let rriten fmijet e juv mase erdhe deri te SHEFQETI E TASHTI TE KY SELIM NDALUNI MA QETASH E KENI KOHEN AMON per te ardhmen juve o popull a ka kush qe i ndihmon kto familje me u nal nje her e pergjithmon NGUSHLLIME
 • Ev Ev 12.05.2013 / 16:25
  Luja luja edhe ne evrop ja paskan nis me vra vrasesat e qa po dojka me u bo Tash
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.