Ndodheni
Indeksonline / Lajme
23:56 / E martë, 07 Maj 2013
1 Koment
KGJK-ja fshehë dosjen e Avdiut

"Albert Avdiu, drejtor i sekretarit të Këshillit gjyqësorë të Kosovës, është regjistruar në Fakultetin Juridik të UP-së në vitin akademik 1996, ndërsa i ka përfunduar studimet në vitin 2006... Do të thotë që më 12 vjet studime, ai është bërë drejtor”, thuhet në një denoncim për emrin e pamerituar që ka mbërritur në redaksinë Kosova Sot, shkruan kjo gazeta.

KGJK-ja, e mbështetur nga Agjencia për Mbrojtjen e të Dhënave, ka refuzuar të japë hollësi për zgjedhjen e Avdiut për postin më të lartë administrativ të Gjyqësorit. /Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
  • besi 08.05.2013 / 08:08
    Ky Alberti eshte nje pakurizor i sojit te vet.
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.