Ndodheni
Indeksonline / Lajme
20:34 / E mërkurë, 20 Mars 2013
4 Komente
Thaçi mer pjesë në takimin e KS-së për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në takimin e Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, ku do të diskutohet raporti periodik i sekretarit të përgjithëshëm të OKB-së për gjendjen në Kosovë, bën të ditur kabineti i kryeministrit.

Takimi për Kosovën do të mbahet të premten, më 22 mars./Indeksonline/ 


Kendi i komenteve
 • zigga 21.03.2013 / 10:30
  rrofsh Hashim Thaqi
 • Prizreni 21.03.2013 / 08:39
  Oj ti dada ku po e merr gjithe kete urrejtje ndaj Kryeministrit Thaqi.
 • Zogu 21.03.2013 / 00:50
  Turp te kesh mori dada,si po ke ftyr mu shpreh ne linje te njejt sikur Daçiçi.Apo ndoshta je vetem shqipfolës.Sido që të jetë është kryemister i yni,pavarësishtë urrejtjëve tua personale.
 • dada 20.03.2013 / 20:45
  ky po mundohet me pshtu arrestit nga eulexi edhe dik marti poe pret mbas bisedimeve
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.