Ndodheni
Indeksonline / Lajme
13:23 / E mërkurë, 20 Shkurt 2013
10 Komente
Shqiptarët rrahin për vdekje grekun e “Agimit të Artë”

Tre shtetas shqiptarë kanë rrahur për vdekje një shtetas grek, aktivistë i partisë neonaziste greke “Agimi i Artë” në qytetin Patras.

Arsyeja e rrahjes brutale ka qenë një koment i shkruar “Do ti vras shqiptarët” në rrjetin social facebook, shkruan agjencia greke e lajmeve “I News”.

Tre emigrantët shqiptarë të irituar nga kërcënimi i të riut grek kanë takuar ate në rrugën e qytetit dhe e kanë rrahur brutalisht. Në këtë incident të dhunshëm kanë pësuar edhe një grup të rinjsh grek.

Policia greke ka ndaluar tre të rinjt shqiptarë, ndërsa bëhet e ditur se greku i rrahur i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të nofullës së thyer./Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
 • KALSHRUHE GERMANIA 17.06.2013 / 03:27
  NOUK PESOJNE GJE SE NE BURG H PRESIN VLLEZERIT TONE QE JANE BRENDA SI HERONJ TE KOMBIT
 • cr7 21.02.2013 / 01:21
  do zoti e hani me lug floriri o dy shqiptaret trima
 • Bosi - Amsterdam 20.02.2013 / 22:42
  Ju lumt Shqipetar te Shqiperise. E dine edhe Greket e Qelbur qe Shiptart jane BOSA ne Greqi...
 • Agushi 20.02.2013 / 17:00
  I lumshin duart. Veq po me thimsen se cka ka me i gjet ne burg.
 • glloboçica 20.02.2013 / 15:45
  kesi lajme me knaqin zemren
 • LabGjilani 20.02.2013 / 14:58
  Ju lumt djema, i keni tregu grekut qe hala ka shyptar Shypnia.. Jemi me ju patriot.
 • anti komunisti 20.02.2013 / 14:28
  brravo kto jane me te vertet krenari shqiptare
 • bravo 20.02.2013 / 14:06
  Bravo patriota trima
 • shpresa 20.02.2013 / 14:01
  Ju lumshin duart tre te rinjeve shqiptar!
 • ANTI pdky 20.02.2013 / 13:29
  Do i bien pishman tash ...PASI QE NUK PASKAN ARRITUR TE IKIN !! Dihet mire se qfar torturash perdorin greket kunder Shqiptareve !
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.