Ndodheni
Indeksonline / Lajme
16:09 / E mërkurë, 06 Shkurt 2013
16 Komente
Një 52 vjeçar gjendet i vrarë në Pejë

Enver C, 52-vjeç, është gjetur pa shenja jete në fshatin Brestovikë të Pejës. Policia në Vitomiricë, të mërkurën rreth orës 10:00 është njoftuar se në fshatin Brestovikë, përkatësisht mbas pompës së derivateve “Petrol Company” në një fushë në largësi rreth 200 m, është gjetur i shtrirë dhe pa shenja jete shtetasi i Kosovës Enver C. (1961). 

Viktima kishte një plagë ku dyshohet te ketë marr nga arma e zjarrit,po ashtu afër viktimës hetuesit kanë gjetur edhe një armë gjuetie e cila do te ekzaminohet.

Mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen,dhe me vendim te Prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar për obduksion ne Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë./Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
 • smajli 27.08.2013 / 23:33
  me vjen shum keq per enverin,mirpo ka qene njeri trathtar
 • bajrami 27.08.2013 / 23:30
  enveri ka qene hajduk shum i madhe ne gjermani,ne vendin heilbron,ma shum ka ndejt neper burgje se sa ne liri,e zoti nuk esht mac me grrithe...
 • Ademi 06.02.2013 / 23:07
  Qastet me ty KURR NUK DO TI HARROJ... Q'dohere te kam ne mendjen/zemren time i miri Njeri ENVER CAMAJ.Rahmet të past shpirti.Ngushllime familjes Camaj.
 • PUNA PUNE 06.02.2013 / 22:58
  EDHE UNE JAM KOSOVE HAHA KRIMI PO FILLON ,,,I VRAJNN TE LDK-SE SEPSE JANE AFRUE ZGJEDHJET,,,PER KARRIGA E KAN ,,,SE PER GRA JANE PERFUNDU KETO PUNE
 • Shkumbini 06.02.2013 / 20:15
  Enveri ka qene atdhetar i palodhshem, burre i fort! Burre qe ka dhane edhe ndjersen e vet per Kosoven, adhurues i madhe i presidentit Rugova, zoti te bekoft o Enver camaj!
 • Bekimi 06.02.2013 / 19:58
  Derisa nuk perfundoni ta njollosni njeri-tjetrin kurre Kosova dhe qytetaret e saj dite skeni me Pa. Jo kta Te pejes kriminela, Jo drenica kshtu, Jo llapjant ashtu. Se meritoni me Mire Jo. Ngushellime Familjes.
 • hasani 06.02.2013 / 19:42
  Enveri ka qene njeri shume i madh dhe punetor i palodhshem i qeshtjes kombetare. Rahmet i past shpirti. Njiherit edhe ka qene shpresa dhe e mira e qdokujt.
 • Peja 06.02.2013 / 19:17
  Ngushllime families e mos folni palidhje po mundeni me ngushllu Allahu ne gjenet ishalla
 • Betim 06.02.2013 / 19:07
  Ngushllime Familjes ka qene nje njeri i madh
 • labi81 06.02.2013 / 18:26
  siq esht vendi esht kuvendi. thaqi i ka fajet... :)
 • Tipi 06.02.2013 / 18:26
  PJEA-CITY ESHTE VENDI I VRASJEVE DHE I KRIMIT TE ORGANIZUAR SEPSE KRIMI DHE POLICIA JAN NE BASHKPUNIM..
 • nonda 06.02.2013 / 18:19
  Te njoha.Ishe Njeri shume,shume i mire. RAHMET TE PAST SHPIRTI.Ngushllime familjes së ngusht Camaj.
 • Tungi 06.02.2013 / 17:18
  Pejen kem me ja dhon gjukanoviqit se ashtu keshtu i ka bizneset ne pej a ma malok moo ska kta kan pas ra shqiptarve ju kan thon qe kan bisht
 • ede 06.02.2013 / 16:48
  definitivisht peja esht veni mai keq n bot me jetue n krejt kosoven sessht mir veq aty esht katastrof se jon njerzit e perzim malazes macedon i ka rrok edhe ana e shipris njerz me gjak prisht
 • Besi 06.02.2013 / 16:33
  Peja vend i krimit e ramushi del thot do te boj ndryshime
 • Asdreni 06.02.2013 / 16:17
  Edhe ky garant del qe ka ba vetvrasje...!!!
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.