Ndodheni
Indeksonline / Lajme
12:48 / E martë, 06 Nëntor 2012
43 Komente
Aksident fatal, treni godet veturën në Drenas
Foto Ilustruese

Një aksident trafiku me pasoja fatale ka ndodhur sot rreth orës 12:00 në Drenas.

Një person ka gjetur vdekjen pasi që vetura e tij është goditur nga një tren.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Aksidentin fatal e ka konfirmuar për Indeksonline edhe Policia e Drenasit./Indeksonline/
 


Kendi i komenteve
 • Ekrem Kuliqi 29.01.2013 / 19:15
  Ngushllime familjes kurrumeli
 • Bujariii 06.12.2012 / 14:18
  Ngushllime familjes kurrumeli
 • Shqipja 24.11.2012 / 20:20
  Se pari faleminderit per ngushllimet e juaja.Fjalet e juaja na e lehtesojne dhembjen per babain.Jemi krenar duke pare se sa dashamir ka babai yne.Ishalla takohmei ne xhenet
 • Mirjetta 24.11.2012 / 11:05
  All-llahu na bashkofte ne xhenet e ngushllime familjes Kurrumeli ..
 • Arsim Kurrumeli 16.11.2012 / 20:57
  ju pershendes ne emerin e Familejs Kurrumeli duke ju falenderuar te gjithve per kete mbeshtetje morale ne keto dite tona me pikllime per te dashurin tone...gjithashtu ju shprehi ngushllime te gjith juve qe e patet:Mesus,daje,fshatar,moshatar,,koleg,komandant e mdi te gjitha bashkombas te denj qe gjithqka i dhuroj kesaj toke pa kursim... me respekt Arsimi me Familje.
 • shkendie kurrumeli 15.11.2012 / 14:47
  spari i pershendes te gjith ata qe shprehin ngushllime per familjen time dhe i falenderoj shum
 • nipi 12.11.2012 / 11:03
  edhe aksidentet e komunikacionit i politizojm me lot ne sy e shkruj ket koment armiku nuk mundi te thej luftove per ate qe sot ne e gezojm ti nuk ke vdek se jeton ne zemrat tona te prkujton nipi yt fatosi ishalla takohemi ne xhenet ngushllimet ma te sinqerta te gjith familjes kurrumeli dhe farefisit
 • Ramadan Krasniqi 11.11.2012 / 17:32
  Ngushllime te perzemerta familjes e ushtarit dhe komandantit Ramadan Kurrumeli.Gjithmon do te mbetesh i paharruar dhe i pa zevendesushem nder brezat e ardhshem.Lavdi I qoft i leht dheu i Kosoves se lir kur gjithmon kontriboj per kete vend qe te jete i lir.Lavdii
 • bardhi germering 11.11.2012 / 17:22
  ngushtllime familjes kurrumeli edhe te gjith drenices humbem nje vetran te arsimit nje patrioet e luftetar te denj te uqk i qoft ileht dheu i kosoves
 • bleona berbatovci 10.11.2012 / 08:11
  mbetem te piklluar kur degjuam per lajmin e zi te mesuesit tim te dashur i cili na mesoj shkronjat e para ,ai na mesoj edhe shum te mira te tjeramb ishte i dashur besnik ,dhe shum i urt me femi per jet do te jet ne zemra tona ngushllime familjes kurromeli
 • Skenderaj 09.11.2012 / 17:28
  Vertet Nje Tragjedi e Madhe Ngushllime familjes KURRUMELI.
 • Skenderaj 08.11.2012 / 18:33
  Ngushllime Familjes Kurrumeli e cila perjetoi humbjen e me te dashurit te tyre Ramadan Kurrumeli
 • Albin Avdulli 07.11.2012 / 21:25
  Ngushllime familjes Kurrumeli me keq arjdhe pranova vdekjen e mesuesit te dashur Ramadan Kurrumeli
 • Zahir Beqiri. skenderaj 07.11.2012 / 20:39
  Ngushllime familjes se mesuesit Ramadan Kurrumelit .Me dhimbje te thell kemi pranuar lajmin e vedekjes se njeriut te devotshem, qe kontriboji mjaft shum per ardhmen e te rinjeve dhe per lirin qe tash ne e gezojm. Njeriu i cili kontriboj si ne luft dhe ne liri pa e kursyer veten ,nuk u ndal kurr se punuari per te ardhmen e sotme .Ngushllime me te sinqerta per familjen e tij si dhe per te gjith ata qe e njohen kete burr te devotshem
 • skenderaj 07.11.2012 / 16:28
  me keqardhje te thellë mora lajmin per vdekjen tragjike te mësuesit shumëvjeqar të popullit dhe ushtarit te devollshem te UçK-së,komandantit të njësis operative ne fshatine e tij te lindjes dhe gjetiu,pastaj puntorit te palodhshem mikut dhe dashamirit te sinqert te familjes sime, personit te posa pensionuar i cili vdiq ne kohen kur duhej ta gëzonte pensionin dhe kur i erdhi momenti qe ky nejri i palodhshem te punoj i qet te jetoj i qet dhe te jete ne mesin e familjes se tij miqve e dashamirve pas nje pune shumvjeqare dhe nje kontributi te jashtzakonshem ne keto lami i qoft i lehtë dheu ku ai prehet.Me nderime te sinqerta Beqir Beqiri
 • drenica 07.11.2012 / 13:57
  ngushllime familjes kurrumeli zoti ju dhasht gajretin ngushllime edhe juve nxenes qe keni humbur mesuesin e juaj te dashur
 • Ekremi Topilla 07.11.2012 / 13:14
  Ngushllime Familjes Kurrumeli
 • bujar bardhi 07.11.2012 / 12:01
  i shprehi ngushllime familjes te nipit ramadan kurrumelit ishalla per gjenet
 • xxxx 07.11.2012 / 11:05
  ngushllime familjarve te viktimes
 • Skender Xhemajli. Qirez 07.11.2012 / 09:59
  Ngushllime familjes kurrumeli dhe ngushllime nxansavë të mesuesit.
 • Arizoona 07.11.2012 / 07:27
  GushLlimmee Dajaa Jeemm Ishalla per Xhenettt
 • petrit topilla 06.11.2012 / 23:06
  ngushllime familjes kurrumeli rip Ramadan Kurrumeli ish drejtor dhe msues
 • erza kastrati 06.11.2012 / 20:21
  ngushllime familjes KURRUMELI e veqanarisht mesimdhenesit tone MUHAMET KURRUMELI me te tere familjen
 • adem topilla 06.11.2012 / 19:30
  ngushllime familjes Kurrumeli R.I.P Ramadan Kurrumeli drejtor dhe mesues
 • PDK.. 06.11.2012 / 17:58
  Ngushllime familjes ...sa i perket kti rasti edhe shum rasteve tjera qe kan ndodh fajet i ka vet qeveria se?organet shtetrore kan pergjesin per siguri krejt e dim se aty ska pas nevoj me dal polic eme ru a naj kush tjeter e as Hashimi,po Hashimi me hajnat e vet duhet mu kujdes ma shum per sigurin e polullit te ti qe ekan votu si une qe e kam votu e ma kurr skam me votu qysh e ndin veten aj njeri miljoner e ne krye te shtetit e njerzit qe e kan votu meju mbyt kshtu per ni nen kalim ose ni mbi kalim qe kushton shum pak me ndreq po duhet me vjdhe e per popell ska dert qe desin,,si qifti i qatyne komentusve katunar pa shkoll e bajn te mir Hashimin e thojn kape kazmen e punu kur ti ka qel udht Hashimi qe eke vetu ti bashk me mu me punu ??kta interesohen per popull ni her ne mujt kur ti kan zgjedhjet edhe ma kurr e na populli duhet ,mej qel syt naj her emej hek kta BERLLOGA KTA MAFIJOZA KTA HAJNA ,se ball kan shkel ejon pasunu mi korrizin ton,,
 • qendrim 06.11.2012 / 17:57
  ngushllime per mesusin tim ramadan kurrumeli
 • qendrim 06.11.2012 / 17:43
  ngshtllime ishala per xhenet e mus umerzitni
 • Sweden 06.11.2012 / 16:11
  Ngushllime po, po QEVERIA E THAQIT eshte fajtore se duhet me ndertu ramp aty si gjitha vendet qe me me qen siguria per njerzit qe kalojn aty. Se bash veres kum kalu aty ishete rrezik pa mbrojtje...met vertet e kan njerzit qe komentojn kush eshte fajtori a
 • i dhimbshmi 06.11.2012 / 16:10
  Ngushllime Vikitmiav :S
 • skenderaj 06.11.2012 / 16:07
  ngushllime familjes se viktimes
 • Karaqia 06.11.2012 / 15:50
  Ngushtllime Familjes Kurrumeli
 • drenasi 06.11.2012 / 15:28
  Ngushllime Familjes kurrumeli
 • besim 06.11.2012 / 15:11
  ngushllime familjes se viktimes
 • arbnor 06.11.2012 / 15:06
  ngushllime familjes kurumelli na vjen keq ishalla per xhenet
 • nazmi th 06.11.2012 / 14:52
  po qa ka te baj ky aksident rrugor me Hashimin o klloshar aki naj pun ma te meqme merru se spo dishe as komente me dhon as mjer ti ne vend qe ta ngushellosh ate familje e ti kqyr me ja rrit merzin edhe ma shum mjerim qfar niveli koke marre tkosft mytu
 • Lavdimi 06.11.2012 / 14:43
  Ngushllime per Familjen qe humbi me te dashurin. Ti "Treni Hashimit", ti qenke bishe more krejt, si nuk te vjen pak keq me u shpre keshtu, marre o Bishë qe shprehesh ne kete form.
 • papunsia 06.11.2012 / 14:30
  vallah tu ja nis pej hashimit e deri te kta filimenat e vogel krjet tkorruptun jan krejt i ki milionera, poplli po hek per buk e kta veq i nrrojn ajroplanat privaat
 • fusnota 06.11.2012 / 14:15
  treni hashimit e traktoret e shkive e papunsia popullit varferia .kurse qeveria milionerash milionerash per 10 vjet hajni
 • Per Trenin E hashimit 06.11.2012 / 13:53
  Ty te paska ik treni Garant , duhet me pa pak respekt e shpreh ngushllime jo mu shpreh ktu me fajsu Hashimin .krejt kta demelat e Kosoves qe sjav don pune jan msu me ka 1 Social me jetu e Fajsojn Hashimin , qu kape Kazmen punon najsne se sunet ty Hashimi me ti ndreq punte duhet mi Grah vet .
 • urtesia 06.11.2012 / 13:46
  Treni Hashimit po me vhen keq qe nuk paske tipare njeroze, duhet te ndiesh dhembje ore i gjor...
 • urtesia 06.11.2012 / 13:43
  treni hashimit duhet te bdiesh dhembje e jo te gzohesh more. po nuk paske tipqre njeriu ore i gjor
 • Treni Hashimit 06.11.2012 / 13:10
  Kadal dale po i xan namet e popullit qa po i ban ky kryeminister shtetit,edhe vendaset e vet po ja rrezikon jeten,se deri tash nuk e kishte lan vendin e vet ne at katastrof siq asht tani dhe e len prugen e trenit pa nen kalin ose mbikalim.Vendas i hashimit
 • drenasii 06.11.2012 / 12:54
  Ngushllime Familjes Kurrumeli ...Aksidenti ka ndodhur ne Fsh.Dobroshec nga Treni i cili bart Xehe nga Fenonikeli .
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.