Ndodheni
Indeksonline / Lajme
02:53 / E enjte, 01 Mars 2012
3 Komente
Tani ganezët duan "kokën" e selektorit serb

Acarimi i marrëdhënieve ndërmjet Ganës dhe Serbisë pritet të ketë ndikim më shumë sesa politik dhe diplomatik. Mediat lokale në Accra thonë se tensionet do ta përshpejtojnë vendimin për shkarkimin e selektorit të Kombëtares ganeze, Goran Stefanovic.

Tifozët janë të pakënaqur me punën e tij për shkak të rezultateve të dobta në Kupën e Afrikës para pak javësh. Vendimi do të merret shpejt. Ministri i jashtëm raporti dje se Beogradi dëboi ambasadorin ganez dhe se Serbia kishte mbyllur konsulatën e saj në Accra si shenjë hidhërimi për njohjen e Kosovës së pavarur. /indeksonline/

 


Kendi i komenteve
 • Drenica 01.03.2012 / 12:40
  Mir e kie Trim, qeky behgjeti po na bon mu nie gjall neper bot. Bravo Pacolli.
 • luli 01.03.2012 / 12:37
  Ja pra Serbia eshte ka i "ploteson"te gjitah kushtet e kerkuara nga Evropa(plakë).Tani ajo e meriton me hi ne evrop se e ka largu nji ambasador afrikan nga serbia.KJo eshte fetyra e vertet e serbit.Kjo nuk eshte kurgjo ne krahasim shka do te pasoj vetem sa ta merr kandidaturen.Urime Evrope!!!!!
 • Trimi 01.03.2012 / 11:42
  Bravo Behgjet Pacolli, Kosova ka filluar te peshoje nderkombetarisht fale angazhimit dhe perkushtimit Tuaj.
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.