Lajmet më të lexuara në 48 orët e fundit

 • 10:43 / E hënë, 20 Tetor 2014
  Bleona kërkon vëmëndje?
  0
  Bleona kërkon vëmëndje?

  Bleona Qereti me çdo kusht kërkon vëmëndjen dhe kët&e...

 • 10:02 / E hënë, 20 Tetor 2014
  Elvana vjen ndryshe
  0
  Elvana vjen ndryshe

  Të gjithë po presin të dëgjojnë diçka të re...

 • 09:26 / E hënë, 20 Tetor 2014
  Çiljeta shtatzënë
  0
  Çiljeta shtatzënë

  Çiljetës i kanë arritur pak me vonesë fotot profesionale t...Jobs

Opinione

 • Shansi i humbur Shkruan: Behgjet Pacolli

  Bota flet për pafundësi të mundësive të humbura. Në fakt, historit&eum...

 • Një betejë e re diplomatike Shkruan: Aleksandër Çipa

  Diplomacia serbe, pas incidentit dhe ndeshjes së ndërprerë mes dy përfaqësu...

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.